;
سرگرمی

آزمون هوش شناخت زن متاهل؛اگه گفتی کدوم دختر زندانی شوهر داره و دارای زندگی متاهلی هست؟

آزمون هوش شناخت زن متاهل؛ در تصویر آزمون هوش شناخت زن متاهل ما سه زندانی دختر را مشاهده میکنیم که در حال بستنی خوردن می باشند،یکی از این زنان متاهل می باشد و زندگی خوبی را نیز تا قبل از افتادن به زندان میگذراند،میتونی بگی کدوم یکی از این دخترا شوهر داره؟

شما برای پاسخ به آزمون هوش شناخت زن متاهل تنها 8 ثانیه فرصت دارید و برای تشخیص زن متاهل نیازمند دقت و توجه و همچنین چشمانی تیز بین هستید.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت خیانتکار؛ فقط کسایی که غریزه پلیسی قوی دارن میتونن در 5 ثانیه شخص خیانتکار رو تشخیص بدن!

تصویر آزمون هوش شناخت زن متاهل

آزمون هوش شناخت زن متاهل 1

شاید جالب باشد: تست هوش جالب با چوب کبریت؛ چابکی و نبوغ ذهنتو با درست کردن این معادله در 8 ثانیه ثابت کن.

.

.

.

اگر شما عاشق حل آزمون های تصویری هستید، می دانیم که قادر به حل این چالش خواهید بود و با حل معماهای تصویری نشان دهید که یک نابغه هستید. ذهن و میزان توانائیهای شناختی خود را بیازمایید.

.

.

.

اینم ببین: آزمون هوش ریاضی جذاب؛ اگه تو 10 ثانیه نتونی این معادله رو حل کنی باید ریاضی رو از اول بخونی

پاسخ آزمون هوش شناخت زن متاهل

همان طور که گفتیم برای پاسخ به آزمون هوش شناخت زن متاهل نیازمند دقت و توجه بودید  و اگر این کار را رعایت میکردین متوجه می شدین که زن وسطی متاهل می باشد،وی دارای حلقه ازدواج می باشد که در انگشت دستان چپ خود انداخته است،شاید بعضی ها بگویند زن سمت راستی نیز در انگشت دستان خود حلقه دارد ولی باید توجه کنید که معمولا حلقه ازدواج را در انگشتان دست چپ می اندازیم.

آزمون هوش شناخت زن متاهل 2

آیا آزمون هوش شناخت زن متاهل را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

بازی فکری و تاثیرآن در هورمون شادی

بازی فکری شکل جالبی از پازل است که برای حل آن نیاز به تفکر دارد. این نیاز به تفکر به روش های غیر متعارف با در نظر گرفتن شرایط داده شده دارد. دانشمندان می گویند که قدرت مغز ما ممکن است در اوایل دهه 20 یا 30 زندگی شروع به کاهش کند.

خبر خوب، با ناشناخته ماندن بیش از نیمی از مغز برای دانشمندان، از قبل مشخص شده است که می توانید با کمک معماها آن را قوی نگه دارید. مزایای آن دو برابر می شود، زیرا این کارهای گیج کننده به محض یافتن پاسخ مناسب، هورمون شادی شما را نیز افزایش می دهد.ل تفکر جانبی باشد.حل بازی فکری و پازل علاوه بر سرگرمی بودن، فواید بی شماری نیز دارد. حل پازل ها و بازی های فکری ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند که به بهبود حافظه کمک می کند.

معماها و معماهای منطقی نیز از انواع بازی های فکری هستند. دشواری برخی بازی های فکری به درجه خاصی از اشتباه در شهودی انسان بستگی دارد. این در بازی‌های فکری که به احتمال شرطی مرتبط می‌شوند رایج است، زیرا ذهن انسان تمایل دارد به جای آن احتمال مطلق را در نظر بگیرد.

معماها به چند دسته تقسیم می شوند؟

معماهای تصویری به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید. امروز به جای جداول سودوکو، بخش سرگرمی وب سایت گفتنی متعلق به شماست!

مطالب پیشنهادی ما:

تست هوش جمع ایموجی ها؛ میتونی حاصل جمع ایموجی ها را در 12 ثانیه بدست بیاری؟

آزمون بینایی پیدا کردن کلمه HOG؛ اگه میتونی در 10 ثانیه کلمه HOG را پیدا کن.

حکایت ضرب المثل از آب گل آلود ماهی گرفتن!

آزمون شناسایی پلیس واقعی؛تنها باهوش ها می توانند در 5 ثانیه، پلیس واقعی را شناسایی کنند!

تست بینایی پیدا کردن عرسک خرگوشی،چشمانت اگه تیزبینه زود عروسک خرگوشی رو پیدا کن و بده به پسرک تا آروم بگیره!

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

  1. زنی که گردنبند دارد هه میتواند متاهل باشد چرا که گربند او شکل یک قلب است که یک تکه از آون در گردن اوست.

  2. خیرم خب شاید داره دروغ میگه زن که بستنی آبی داره ازدواج کرده زیرا گردنبند قلب داره که مامانم هم داره و بابام

  3. داش کلا اشتباه زن سمت راستی میشه چون شاید حلقه نداره ولی ی گردنبند نصف قلب داره ک با همسرش کامل میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =

دکمه بازگشت به بالا