;
سرگرمی

آزمون هوش شناخت همسر زنان عصبانی؛ به نظر شما کدوم خانم عصبانی همسر واقعی مرد می باشد؟

شناخت همسر زنان عصبانی؛ در تصویر شناخت همسر زنان عصبانی ما دو زن خانه دار عصبانی را مشاهده می کنیم که نسبت به مردی که در تصویر وجود دارد دارن شاخ و شونه می کشن و ادعا می کنن که وی همسر او می باشد.

به نظر شما کدوم زن همسر واقعی مرد می باشد؟

جالب: تست شخصیت رنگ مورد علاقه شما در مورد انتظارات عشقی شما چه می گوید؟

تصویر شناخت همسر زنان عصبانی

شناخت همسر زنان عصبانی 1

شاید خوشت بیاد: درتست شناسایی بیگانه در مترو فقط 6 ثانیه فرصت داری آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

.

.

.

افزایش فعالیت مغز که نقش اصلی و کلیدی در بدن را ایفا می کند، می تواند به افزایش هوش و مهارت های شناختی شما کمک زیادی بکند. پس تلاش کنید به صورت روزانه و مرتب انجام بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

.

.

.

شاید جالب باشد: آزمون هوش خانواده واقعی؛ فقط کسایی که حس شناخت خوب و دیدی جزیی نگر دارن میتونن خونواده واقعی را شناسایی کن.

پاسخ شناخت همسر زنان عصبانی

زنی که وردنه در دست دارد، همسر مرد است. به چشمان مرد دقت کنید. ترس در چشمان او دیده می شود. او به وردنه نگاه می کند. گویا او قبلاً هم ضربات وردنه را تجربه کرده است و به شدت از آن می ترسد.

شناخت همسر زنان عصبانی

آیا آزمون هوش شناخت همسر زنان عصبانی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید جالب باشه: تفاوت تصویری سنجاب اسکیت باز؛ اگه بتونی 3 تا تفوت دوتا تصویر را 7 ثانیه ای پیدا کنی آخر تیز بینایی.

وقتی معمایی را حل می کنیم چه اتفاقی در مغزمان می افتد؟

معمای مورد علاقه تان از هر نوعی که باشد، از جدول کلمات متقاطع گرفته تا پازل هزار قطعه ای فرقی نمی کند، حل معما می تواند بسیار سرگرم کننده و لذتبخش باشد. اما وقتی مشغول حل معما هستید و یکباره متوجه می شوید حرکت بعدی چه باید باشد، چه اتفاقی در مغزتان رخ می دهد؟ این سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

مغزتان فکر می کند دارید شکار می کنید

در معما کلمات، اعداد، اشکال و منطق به گونه ای به بازی گرفته می شوند که ما را وادار به برملا کردن جوابی کنند که مخفی شده است.

به همین دلیل درگیر یک شکار ذهنی می شوید، درست مثل یک کاراگاه در داستان های معمایی یا یک دانشمند که به دنبال علتی است که در پس پدیده ای وجود دارد.

معماها نسخه ای از این جستجو برای فهمیدن اما در مقیاسی کوچک هستند. گرچه هیچ چیز تازه ای در پایان این شکار یعنی زمانی که جواب برملا می شود، وجود ندارد. این خود شکار است که احتمالاً بخش های مختلفی از مغز را فعال می کند که در امر کشف و همزمان یک حس رضایت دخیل هستند.

شاید جالب باشد:حکایت ضرب المثل بز به پای خود میش به پای خود!!!

ممکن است کمتر احساس اضطراب کنید

دنبال آرامش هستید؟ تحقیقات نشان داده، به خصوص حل پازل ممکن است به آرام شدن و کاهش اضطراب تان کمک کند.

مغزتان را ورزش می دهید

معماها هم نیمکره ی راست مغز را فعال می کنند و هم نیمکره ی چپ آن را. در این حالت، قوه ی تخیل تان به همراه قوه ی استدلال یا قوه ی محاسبه تان فعال می شود. حافظه هم وارد کار می شود، به خصوص در معماهایی که پایه و اساس آن ها کلمات و ریاضیات است. وقتی معما حل می کنید همه ی مغزتان فعال می شود.

مطالب پیشنهادی ما:

حکایت حمام بهلول،از سری حکایتهای بهلول دانا

آزمون هوش معادله خفن ریاضی؛ برای حل این آزمون باید تموم سلول های مغزتو به کار بندازی.

تست بینایی پیدا کردن کیوی متفاوت؛ میتونی در 10 ثانیه کیوی متفاوت رو پیدا کنی؟

حکایت قاضی و همسر بازرگان-2؛بازرگانی که همسرش را به نزد قاضی معتمد شهر سپرد!

در تست بینایی شناسایی کوآلا متفاوت در مدت زمان 8 ثانیه کوآلا متفاوت رو پیدا کنید؟

اگر بتونی در مدت زمان 10 ثانیه 3 تفاوت تصویری کودکان و یخ در بهشت خوشمزه رو پیدا کنی چشمان تیزبینی داری!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. جوابی که گفتید کاملا درسته ولی یه نشونی دیگه هم هست، اینکه خانمی که میتابه دستشه رنگ موهاش هم رنگ مرده این نشون میده که خواهرشه ، پس میفهمیم که اون یکی خانمه که وردنه دستشه همسر مرده

  2. اره اینم هست ولی خب دلیل اصلی سن زن و مرد هست چون خانم سمت چپ زیادی جوانه و مرد حدودا پیره و خانم سمت راست که وردنه داره هم انگار سنش نزدیک به مرد هست و زوج هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا