;
سرگرمی

آزمون هوش محفظه امن تر؛ با توجه به تصویر کدام یک از محفظه ها امن تر می باشد و احتمال زنده ماندن بیشتر است؟

آزمون هوش محفظه امن تر؛ در تصویر آزمون هوش محفظه امن تر کارآگاه ماهونگ در سه حالت مجزا و به صورت آزمایشی در محفظه هایی گیر کرده است که اگر شرایط مشابهی در واقعیت برایش اتفاق افتاد برای مقابله با آنها آمادگی داشته باشد.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در آن می بینید اگر این اتفاق برای شما بیفتد کدام محفظه را انتخاب می کنید تا زنده بمانید؟

 

تصویر آزمون هوش محفظه امن تر

آزمون هوش محفظه امن تر 1

.

.

.

بر کسی پوشیده نیست که یکی از مزیت های خوب بازی های فکری جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. پس از فراگیری بیماری کرونا، سرگرمی ها در اینترنت فراگیرتر شدند. به طوری که بخش قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. باید گفت که بازی های فکری علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز نیز فراهم کنند.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش محفظه امن تر

در هر سه محفظه خطر بالایی وجود دارد که شانس زنده ماندن کمی در آنها وجود دارد ولی در محفظه وسطی ماری که به دور کارآگاه ماهونگ پیچیده از نوه کبرا می باشد که با توجه به ماهیت مار کبرا وی معمولا با زهر خود طعمه را از پای در می آورد و کمتر به دور شکار خود می پیچد،پس اگر کارآگاه آرام باشد و مار را تحریک نکند جان سالم به در می برد.

آزمون هوش محفظه امن تر 2

آیا آزمون هوش محفظه امن تر را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا