;
سرگرمی

فقط افراد تیزبین در 5 ثانیه متوجه میشن که این کار زشت رو کی با عروس خانم کرده

آزمون هوش کار ناپسند با عروس: در تصویر آزمون هوش کار ناپسند با عروس ما صحنه ای از یک مراسم عروسی را می بینیم که در آن عروس و داماد خوش و خرم در حال قدم زدن با هم می باشند،که ناگهان برق محیط پذیرایی می رود و هنگام وصل شدن برق ،عروس ناگهان جیغی می کشد،چون یک تکه مدفوع بر روی لباسش ریخته شده است و عروس با دیدن این صحنه اشکهایش جاری می شود.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در آن مشاهده می کنید میتوانید کسی که این کار ناپسند و زشت را انجام داده است در 5 ثانیه شناسایی کرده و حقشو بزارید کف دستش تا دیگه از این کارها انجام نده.

چالش جدید: اگه مشکل بینایی نداری پلنگ استتار شده رو پیدا کن!

تصویر آزمون هوش کار ناپسند با عروس

آزمون هوش کار ناپسند با عروس 1

.

.

.

شما می توانید با کمک آزمون هوش کار ناپسند با عروس، مهارت های تصویری خود را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای محک بزنید. در صورتی که نتوانید در زمان تعیین شده این معمای تصویری را حل کنید، باید تلاش کنید تا مهارت های خود را افزایش دهید. اما افزایش دادن مهارت ها چگونه ممکن است؟ دانشمندان معتقدند که انجام مستمر و منظم بازی های فکری می تواند با افزایش فعالیت و عملکرد مغز در بلند در رشد و توسعه مهارت های شناختی شما موثر باشد.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش کار ناپسند با عروس

در نگاه اول خیلی از کاربران زن سمت چپی را مسوول اینکار دانسته اند و دلیلشان هم خنده های وی به عروس می باشد ولی باید گفت که مسوول این کار زشت زن سمت راستی می باشد،به کفش های زن نگاه کنید که آثار کثیفی بر روی آن به جا مانده است.

آزمون هوش کار ناپسند با عروس 2

آیا آزمون هوش کار ناپسند با عروس را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید برایتان جالب باشد

تست بینایی: 6 تفاوت بین قابلمه های جادوگر وجود داره اگه گفتی کجا؟

جالبه: اگه مخ شرلوک داری بگو قاتل تصویر کدومه؟

بهترین عکس های کمدی حیات وحش 2023+ تصاویر برنده

خیلی جالبه: کسی که صاحب اصلی گربه می باشد را میتونی 7 ثانیه ای تشخیص بدی؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا