;
سرگرمی

بازی فکری: اگه شر و شور شناسی بگو کی رو تخته اینو نوشته؟!

بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک کلاس درس را مشاهده می کنید که یکی روی تخته نوشته است معلم بد است، شما باید تشخیص دهید چه کسی رو تخته نوشته است “تو معلم بدی هستی”؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام فرد این جمله را نوشته است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون همراه باشید.

این هم جالبه: مهارت بینایی ات رو با پیدا کردن حروف میان اعداد بسنج!

بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون این است که شما باید تشخیص دهید چه کسی رو تخته نوشته است “تو معلم بدی هستی”؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام فرد این جمله را نوشته است؟

بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطنت شناسی بگو کدوم کارمند خرابکاری کرده؟!

.

.

.

این هم جالبه: داستان ضرب المثل خر ما از کرگی دم نداشت!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون

آیا کدام فرد این جمله را نوشته است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه اهل حساب و کتابی بگو کدوم سگ اول بهش شیر می رسه؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون: برخی بلافاصله دانش آموزی که در حال آدامس جویدن است را مجرم می دانند. شاید او پسر بی ادبی باشد، اما به نظر نمی رسد که این کار را کرده باشد. دانش آموز دیگر هم به نظر نمی رسد جرأت این کار را داشته باشد. به نظر می رسد ناظم این کار را کرده باشد. او با یک دست در حال توبیخ دانش آموز است و دست دیگر خود را پنهان کرده است. احتمالاً در دست دیگرش ماژیک قرمز پنهان شده است. اصل جمله به رنگ سفید بوده است و احتمالاً تنها صفت حمله توسط این ناظم تغییر پیدا کرده است و به ” بد ” تبدیل شده است.

بازی فکری شناسایی دانش آموز شیطون 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: به نظر شما در کدوم حالت احتمال زنده موندن مرد بیشتره؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا