;
سرگرمی

بازی فکری: اگه در حد یه کارگاه باهوشی بگو کدوم خانم مجرم و خطرناکه؟!

بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر 2 خان را داخل آرایشگاه مشاهده می کنید که یکی از آنها مجرم است، شما باید تشخیص دهید کدام یکی از این خانم ها مجرم است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم خطرناکه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه همراه باشید.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که هم در کولر است و هم در تلویزیون؟

بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه این است که شما باید تشخیص دهید کدام یکی از این خانم ها مجرم است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم خطرناکه؟

بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه فیلم تخیلی زیاد می بینی بگو کدوم بچه فضاییه؟!

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که سر دارد اما بدن ندارد؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه

آیا متوجه شدید کدوم خانم خطرناکه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشا و اهالی فن بگن کدوم خانم خوشگله طلاق گرفته؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه: خانم سمت چپ خطرناکه، رنگ مو کردن به این صورت اصلا نیست!

بازی فکری شناسایی مجرم داخل آرایشگاه 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

معما: دختری در خانه ای تاریک که نه نور دارد، نه لامپ و نه شمع کتاب می خواند. چطور امکان دارد؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا