سرگرمی

بازی فکری: اگر باهوش هستید عدد گم شده را شناسایی کنید

 بازی فکری عدد گم شده: در این مسابقه فکری، عدد گم شده در تصویر را شناسایی کنید. حدس بزنید کدام عدد جایگزین علامت سوال می شود. آیا می توانید این معما را در 30 ثانیه حل کنید؟

 بازی فکری عدد گم شده: یک ذهن فعال می تواند این معما را در عرض 30 ثانیه حل کند.

عدد گم شده ای که جایگزین علامت سوال در ماتریس می شود را مشخص کنید

عدد گم شده ای که جایگزین علامت سوال در ماتریس می شود را شناسایی کنید: اگر دوست دارید در اوقات فراغت خود معماها را حل کنید، پس این بازی فکری برای شما در نظر گرفته شده است! بازی های فکری را می توان نسخه پیچیده تری از پازل ها و معماها دانست، زیرا این بازی های فکری با استدلال منطقی حل می شوند. برای حل این نوع آزمون ها باید با رویکردی متفاوت و خلاقانه تر مسئله را تحلیل کنید. شما باید از یک رویکرد خلاقانه استفاده کنید زیرا راه حل درست در مقابل شما نخواهد بود. بخش سرگرمی مجله گفتنی یک بازی فکری جالب را برایتان در نظر گرفته که در آن باید عدد گم شده را که جایگزین علامت سوال در تصویر می شود، شناسایی کنید.

همچنین جالبه: بازی فکری: کدام لیوان آب بیشتری دارد؟

در تصویر بالا باید عدد گم شده را که جایگزین علامت سوال می شود شناسایی کنید. 

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

لازم است قبل از پاسخ دادن به سؤال، ماتریس را با دقت نگاه کنید زیرا پاسخ آن طور که فکر می کنید ساده نیست. به عنوان یک سر نخ، پاسخ این بازی فکری درست در زیر سوال داده شده است، بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید! برای دیدن پاسخ به پایین صفحه مراجعه کنید:

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری عدد گم شده:

در این بازی فکری مغزی، باید عدد متعلق به هر شکل را بشمارید و سپس تشخیص دهید که کدام عدد جایگزین علامت سوال می شود.

از طریق ردیف اول ماتریس می توان نتیجه گرفت که مثلث = 8 (8+8+8+8 = 32).

ردیف 2 نشان می دهد که دایره = 6 (8+8+6+6 = 28).

ستون 3 نشان می دهد که الماس = 4 (8+6+8+4=26).

ردیف 3 نشان می دهد که مربع = 10 (6+10+8+4=28)

 بازی فکری عدد گم شده

اگر اکنون به ستون اول نگاه کنیم، عددی که جایگزین علامت سوال می شود 32 خواهد بود. 8+8+6+10 = 32

بنابراین، پاسخ بازی فکری 32 است

استفاده از تفکر خلاق و تحلیلی به شما کمک می کند تا در این گونه بازی های فکری پاسخ بگیرید. این معما پیچیده اما ساده بود. اما مطمئناً وقتی در عرض چند ثانیه پاسخ را می‌فهمید، احساس خوبی دارد.

لینک های مرتبط:

تست شخصیت: اولین چیزی که می بینی ویژگی های فردی تو را نشان می دهد؟

هر چی اول ببینی نشون میده که اجتماعی هستی یا نه؟

علت قلقلکی نبودن:چرا برخی افراد قلقلکی هستند و برخی دیگر نه؟

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا