;
سرگرمی

آیا می توانید در کمتر از 15 ثانیه رمز را بشکنید و ضریب هوشی خود را ثابت کنید؟

بازی هوش شکستن رمز: آیا می توانید کد را در بازی هوش شکستن رمز شکسته و کد 3 رقمی در تصویر زیر را پیدا کنید؟ این کار مستلزم آن است که از منطق و مهارت های حل مسئله خود برای تجزیه و تحلیل 5 ترکیبی که نادرست هستند، استفاده کنید.

تست‌های منطق و تفکر به طور فزاینده‌ای در شبکه‌های اجتماعی محبوب شده اند، زیرا افراد را به تفکر انتقادی برای حل یک مشکل به چالش می‌کشند. برای تکمیل این چالش، باید نگاه دقیقی بیندازید و روی کار در حال انجام تمرکز کنید. هدف این است که رمز سه رقمی صحیح را با مطالعه نقاط رنگی قرار داده شده پس از هر ترکیب از سه عدد رمزگشایی کنید .

یک نقطه سیاه نشان می دهد که یکی از اعداد وجود ندارد، یک نقطه زرد نشان می دهد که یکی از اعداد وجود دارد اما در کادر تعیین شده خود نیست، و یک نقطه سبز نشان می دهد که یکی از اعداد به درستی در جای خود قرار گرفته است. این چالش به عنوان سطح دشوار طبقه بندی می شود، فقط دقت کنید که نقاط رنگی به ترتیب در جای عدد قرار نمی گیرند.

تست شخصیت: انتخاب شما نشان می دهد که آیا واقعاً مستقل هستید یا پنهانی به دیگران وابسته هستید!

تصویر بازی هوش شکستن رمز

بازی هوش شکستن رمز 1

.

.

.

بسیار مهم است که ذهن منطقی خود را برای یافتن کد مناسب در بازی هوش شکستن رمز آموزش دهید. انجام این کار برای ایجاد مهارت های تحلیلی و حل مسئله ضروری است. هرچه بیشتر تمرین کنید، مغز شما در تشخیص الگوها و شناسایی روابط بین حقایق و ایده ها بهتر می شود. تمرین مهارت های تحلیلی به ما کمک می کند واضح تر و منطقی تر فکر کنیم و درک مفاهیم پیچیده را آسان تر می کند.علاوه بر این، به ما کمک می کند تا خلاقیت و تخیل خود را توسعه دهیم، که می تواند به ما در یافتن راه حل سریعتر کمک کند. با به چالش کشیدن منظم مغزمان با پازل ها و کارهای حل مسئله، می توانیم متفکران بهتری شویم و مهارت های جدیدی کسب کنیم.

.

.

.

پاسخ بازی هوش شکستن رمز

جواب دهید: چیستان خروس بیوه یعنی چه؟ جواب این چیستان به عقل جن هم نمی رسد!

بازی هوش شکستن رمز 2

آیا بازی هوش شکستن رمز را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

این مطالب هم جذاب هستند:

تصایر جذاب: 15 پرنسس دیزنی اگر شخصیت های مارول یا دی سی بودند چه شکلی می شدند؟

تست شخصیت: با انتخاب یک پر به وجود واقعی خود پِی ببرید که چگونه فردی هستید!

فقط چشمان تیزبین می توانند در کمتر از 5 ثانیه خرگوش متفاوت را در بین این خرگوش ها تشخیص دهند!

داستان ضرب‌المثل قُمپز در کردن چیه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا