;
سرگرمی

با این تست شخصیت شناسی وضعیت فعلی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید!!!

تست شخصیت شناسی وضعیت فعلی

 

تست شخصیت شناسی وضعیت فعلی: تست‌های شخصیت ابزارهای ارزشمندی هستند که به ما کمک می‌کنند تا ذهنیت خود و آنچه ما را منحصر به فرد می‌کند بهتر درک کنیم. این تست ها می توانند به ما کمک کنند تا نقاط قوت، ضعف، علایق و ترجیحات خود را تعیین کنیم. این آزمون ابزاری است که به طور ویژه طراحی شده است تا به شما در درک بهتر طرز تفکری که مشخصه شماست کمک کند. این شامل شناسایی یک عنصر خاص در بین چندین تصویر و پاسخ به سوالات بر اساس این تصویر است. از پاسخ های ارائه شده می توان برای تعیین وضعیت فعلی ذهن و ترجیحات شخصی استفاده کرد.

تست شخصیت شناسی وضعیت فعلی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت شناسی وضعیت فعلی

1-چهره یک مرد

اگر در تست شخصیت ما ابتدا چهره مردی را دیدید، نشان می دهد که شما فردی بسیار مطمئن و مصمم هستید. شما یک رهبر، با انگیزه و در تصمیم گیری بسیار خوب هستید. شما بسیار منظم هستید و احساس مسئولیت دارید. شما می دانید چه می خواهید و اجازه نمی دهید دیگران مسیر شما را دیکته کنند. شما می توانید کنترل هر موقعیتی را در دست بگیرید و برای مشکلات پیش آمده راه حلی بیابید.

2-زنی که مطالعه می کند

اگر خانمی را دیدید که اولین بار در تست شخصیت ما می خواند، نشان می دهد که شما فردی بسیار باهوش و کنجکاو هستید . شما مشتاق یادگیری هستید و عاشق کسب دانش جدید هستید. شما همدلی زیادی با دیگران دارید و توانایی عالی برای درک دیدگاه های مختلف دارید. مهارت های تحلیلی شما بسیار قوی است که به شما کمک می کند مسائل پیچیده را به راحتی حل کنید. ذهن شما برای ایده ها و امکانات جدید باز است.

3-پیرمرد

اگر در تست شخصیت ما ابتدا یک پیرمرد را دیدید، نشان می دهد که شما فردی بسیار عاقل و با تجربه هستید. خرد بزرگ شما نه تنها از تجربه شما ناشی می شود، بلکه از توانایی شما در درس گرفتن از گذشته نیز ناشی می شود. شما می دانید که چگونه با آرامش و استحکام به موقعیت های دشوار برخورد کنید. صبر و شکیبایی شما یکی از بزرگترین صفات است که دیگران برای آن ارزش زیادی قائل هستند. با وجود سن شما، ذهن شما هنوز جوان و پر از ایده های نوآورانه است.

4-درختان

اگر اولین بار در طول تست شخصیت ما درختان را دیدید، نشان می دهد که شما فردی بسیار آگاه و مستقر هستید. احساس قوی شما نسبت به دیگران قابل توجه است. خلاقیت شما همراه با حس ذاتی شما از رفاه دیگران توسط بسیاری قدردانی می شود. طبیعت و محیط زیست همیشه برای شما مهم بوده است، که شما را به یک مدافع خستگی ناپذیر برای حفاظت از آنها تبدیل می کند. بالاخره آرامش و آرامش درونی شما مسری است.

 

آیا فرانسوا دولتو را می شناسید؟

فرانسوا دولتو (متخلص به نام مارت) (1908-1988) یک پزشک و روانکاو فرانسوی بود که به خاطر نوشته ها و کارهایش در مورد کودک داری، روانکاوی کودک و نقش مادری در رشد روانی شهرت داشت. او نقش مهمی در توسعه روانکاوی فرانسوی ایفا کرد و در قرن گذشته یکی از چهره های برجسته در مراقبت از کودکان بود.

نکته برجسته مربوط به کار او این است که او اولین زنی بود که در سال 1976 به عنوان دانشیار روانپزشکی در دانشکده پزشکی پاریس منصوب شد. او همچنین اولین زنی بود که برای سخنرانی در کنگره سالانه بین المللی روانکاوی دعوت شد.

 این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم لذت ببرند و با توجه به اولین تصویری که می بینند بدانند چه انتظاراتی می توانند داشته باشند. البته به خاطر داشته باشید که این تست فقط جنبه سرگرمی دارد و ادعای ارزش علمی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا