;
سرگرمی

فقط چشمان عقاب می توانند چادر را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنند! مهارت های خود را امتحان کنید!

تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت: فکر می کنید می توانید چادر پنهان شده در این منظره کوهستانی را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟ مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید و ببینید آیا می توانید آن را تشخیص دهید یا خیر!یافتن چادر در تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت در کمتر از 10 ثانیه به نظر یک بازی چالشی غیرممکن است ، درست است؟

بنابراین، اگر برای این چالش آماده هستید ، پس به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید آیا می توانید چادر مخفی را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید !

خیلی جالبه: فقط افراد تیزبین می تونن 7 ثانیه ای بگن که صاحب سگ، کدامیک از سه کودک است؟

تصویر تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت

تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت 1

.

.

.

به دنبال خطوط مستقیم یا دایره هایی باشید که می توانند نشان دهنده یک چادر باشند. برای شناسایی ساختارهایی که ممکن است در چشم انداز وجود داشته باشد، خط دید را دنبال کنید . به سایه ها توجه کنید و به دنبال اشیایی باشید که از بقیه محیط متمایز هستند . اگر از این نکات استفاده کنید ، در کمترین زمان می توانید چادر را پیدا کنید !

.

.

.

پاسخ تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت

تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت 2

آیا تست بینایی با پیدا کردن چادر در طبیعت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا