;
سرگرمی

با تست شخصیت قهوه اسرار شخصیتی خود را بهتر بدانید!

تست شخصیت قهوه: دانه های قهوه بر اساس نوع قهوه ای که می نوشید، اسرار شخصیت شما را برملا می کند. همانطور که “شما همان چیزی هستید که می خورید” برای مطالعه نوع فردی که بر اساس ترجیحات غذایی خود دارید به کار می رود، به طور مشابه “شما همان چیزی هستید که می نوشید” برای بررسی آنچه قهوه مورد علاقه شما در مورد شما می گوید صادق است. قهوه یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در جهان است. در یک مطالعه جدید، قهوه در سال 2022، محققان دریافتند که مصرف 3 تا 4 فنجان قهوه به روشی متوسط، خطر مرگ ناشی از بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی یا سرطان را کاهش می‌دهد و همچنین از افسردگی جلوگیری می‌کند.

متخصصان رفتار و روانشناسان مطالعات متعددی را برای بررسی ویژگی های شخصیتی افراد، نحوه واکنش آنها در برابر استرس، کنترل همه جزئیات و غیره انجام داده اند. مطالعات با پشتوانه علم بسیاری از ویژگی های شخصیتی جالب مانند سطوح صبر را آشکار کرده است. ، حساسیت، درونگرایی، برونگرایی و غیره بر اساس انتخاب قهوه ای که می نوشید.

بگذارید بفهمیم قهوه مورد علاقه شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد. پس با تست شخصیت قهوه ما همراه باشید.

 

تصویر تست شخصیت قهوه

تست شخصیت قهوه 1

.

.

تست شخصیت قهوه- شماره 1

تیپ شخصیتی کسانی که علاقه به نوشیدن قهوه سیاه دارند می‌گوید که شما فردی بی‌معنی، قدیمی، پاک‌دوست، صبور و کارآمد هستید. شما افرادی رانده و مصمم، تناسب اندام، خودکفا و توانمند هستید. شما همه چیز را سرراست و ساده نگه می دارید. شما چیزها را همانطور که می بینید می گویید. از بحث و درگیری دوری می کنید. شما با ایدئولوژی ” همین است که هست” زندگی می کنید. شما دوست دارید تحت کنترل باشید و نمی توانید به راحتی متقاعد شوید که کاری را انجام دهید مگر اینکه مایل به انجام آن باشید. شما تمایل دارید که با برون گرایی ناگهانی ساکت و بد خلق باشید.

مصرف کنندگان قهوه سیاه در برابر تغییرات مقاوم هستند، اما با روتین هایی که به روش خاص خود تنظیم می شوند، راحت هستند. آنها معمولاً از پیروی از روندها یا مسیرهایی که توسط افراد دیگر برای آنها تعیین می شود بی اعتنا هستند. آنها برای مدت طولانی روی چیزها گیر نمی کنند. آنها همیشه برنامه ای برای پیشرفت دارند. این ویژگی همچنین آنها را به افراد قابل اعتماد تبدیل می کند.

تست شخصیت قهوه- شماره 2

تیپ شخصیتی کسانی که علاقه به نوشیدن قهوه کاپوچینو دارد می گوید که شما فردی ماجراجو، ذهن باز، پیچیده، صادق، با انگیزه و فوق خلاق هستید. مطالعات نشان داده است که عاشقان کاپوچینو کمال گرا هستند که در مواقعی به شدت روی چیزها وسواس و حساسیت نشان می دهند. آنها مراقب سلامتی هستند اما نه به اندازه قهوه سیاه. آنها را می توان یافت که برای شادی خالص به چیزهای ظریف تر می پردازند و مسلط می شوند یا به همه گوش می دهند اما در نهایت آنچه را که می خواهند انجام می دهند.

عشق به ماجراجویی در عاشقان کاپوچینو باعث می شود تا مدت ها از یکنواختی یا همان چیزهای تکراری بیزار باشند. آنها دوست دارند چیزها و انواع مختلف را کشف کنند. آنها از کشف ناشناخته ها نمی ترسند. آنها با کمال میل به تنهایی به مکان های جدید می روند تا یک مهارت جدید بیاموزند یا یک رستوران جدید را برای کشف منو بررسی کنند. آنها در محیط های اجتماعی یا بودن در کنار مردم لذت می برند. آنها حس شوخ طبعی شگفت انگیزی دارند. آن‌ها می‌توانند روز شما را با هوشمندی سریع خود روشن کنند و در مناسب‌ترین زمان، حرف درست را بزنند.

تست شخصیت قهوه- شماره 3

تیپ شخصیتی کسانی که علاقه مند به نوشیدن قهوه اسپرسو است می گوید که شما فردی با شخصیتی قوی هستید که در راه خود جسور است. شما هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی شخصی تان مستعد کار سخت، عملی، پیروی از روال های سخت، بیدار شدن در ساعت معین هر روز، انجام تمرینات منظم و رسیدن به دفتر یا شروع کار زود هنگام هستید. شما از چیزی به چیز دیگر تغییر نمی کنید. شما وقت شناس هستید و برای مرتب نگه داشتن لیست کارها یا کارها سختگیر هستید.

دوستداران اسپرسو رهبران طبیعی، هدفمند، با اعتماد به نفس، سازماندهی شده و افرادی کارآمد هستند. آن‌ها معمولاً آنقدر غرق کار و برنامه‌ریزی کار یا زندگی خود از قبل می‌شوند که زمان را برای خود از دست می‌دهند. حتی کمی تغییر در روال زندگی یا نداشتن برنامه می تواند آنها را ناگهانی، نادیده گرفته و بدخلقی کند. دوست داران اسپرسو، گاهی در فنجان خود عشق بیشتری برای خود بریزید.

تست شخصیت قهوه- لاته

تیپ شخصیتی علاقه مندان به قهوه لاته می‌گوید که شما فردی آرام، دلپذیر و خوش‌حال هستید. به ندرت پیدا می‌شوید که در معرض خطر کردن هستید. شما تمایل دارید روی چیزهایی کار کنید که در آن خیلی یا کمترین خطر وجود ندارد. شما به جنبه های خنثی مکالمات پایبند هستید یا حد وسط را انتخاب می کنید. شما خوش اخلاق هستید و به دنبال چیزهای ساده و بدون عارضه هستید. از انتخاب طرف یا تصمیم گیری متنفر هستید. شما با هر چیزی که به سراغتان می آید یا هر چیزی که از بین می رود مشکلی ندارید.

مشخص شده است که مصرف کنندگان لاته افرادی خشنود، سخاوتمند، مودب، جویای آرامش و دوستدار چیزهای کوچک در زندگی هستند. آنها مانند یک کتاب باز و سرراست هستند اما به روشی گرم و فازی. انرژی آنها گرم و دلپذیر است. اگر در وسط بحث پیدا شوند، به احتمال زیاد تلخی را در محیط کم می کنند. آنها برای کمک به دیگران تلاش بیشتری خواهند کرد. افرادی که لاته می‌نوشند به احتمال زیاد در حال انجام فعالیت‌های ماجراجویانه کمتر یا ماندن در خانه برای تماشای برنامه‌های مورد علاقه‌شان هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

دکمه بازگشت به بالا