;
سرگرمی

در تست شناسایی فرد نجات یافته به نظر شما احتمال نجات از مرگ کدوم فرد بیشتر است؟!!!

تست شناسایی فرد نجات یافته: سپری کردن اوقات فراغت با بازی های فکری و سوالات هوش تصویری بسیار لذت بخش است. بواقع این قبیل بازی ها که در پوشش سوالات و معماهای تصویری، ارائه می شوند می توانند لحظات شاد و مفرحی برای شما به همراه داشته باشند. معماها و سوالات تصویری در کنار جنبه سرگرم کنندگی، تمرین خوبی برای مغز شما به شما می روند.

تست شناسایی فرد نجات یافته

تصویر تست شناسایی فرد نجات یافته، یک تصویر جالب را با شما به اشتراک گذاشته است. شما در این تصویر با دو تصویر متفاوت از دو فرد در موقعیت متفاوت را مشاهده می کنید. یکی از این افراد در یک دریای بیکران بر روی تخته چوبی قرار گرفته است. دیگر بر روی رودخانه ای از مواد مذاب که تنها تخته سنگ هایی در اطرافش حضور دارند. احتمالا این فرد برای بازدید از یک کوه آتشفشانی به کوهستان رفته بوده است. کدامیک شانس زنده ماندن دارند؟

تلاش کنید با مهارت های شناختی و همچنین قوه منطق و تحلیل خود آزمون شناسایی نجات یافته را در کمتر از 5 ثانیه تحلیل کرده و به پاسخ برسید. برای موفق شدن از نهایت دقت و قدرت دید خود استفاده کنید. اگر آماده هستید به تصویر ذیل با دقت نگاه کنید.

تست شناسایی فرد نجات یافته-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اکنون حتما پاسخ را پیدا کرده اید. در توضیحات تست شناسایی فرد نجات یافته نوشته شده است که فرد سمت راست در دریایی بیکران گیر افتاده است. لذا احتمال مرگ او بخاطر گرما و تشنگی و گرسنگی و حتی حمله آبزیان شکارچی همچون کوسه و … زیاد است. اما در تصویر دوم اشاره شده که فرد برای بازدید از آتشفشان، به کوهستان رفته است. تخته سنگ هایی در تصویر دیده می شود و فرد می تواند با عبور از آنها می تواند خود را به فضایی برساند که مواد مذاب وجود ندارد. لذا احتمال مرگ فرد سمت چپ کمتر است.

پاسخ تست شناسایی فرد نجات یافته

 

تست شناسایی فرد نجات یافته-2

آیا بازی های آموزشی مغز می توانند ذهن شما را جوان نگه دارند؟

روانشناسان دریافته‌اند که آموزش شناختی در واقع می‌تواند برای مهارت‌هایی مانند حافظه و حل مسئله بازده داشته باشداما دانشمندان هنوز در حال بررسی جزئیات مربوط به بهترین روش تبدیل این آموزش به بازی های مغزی هستند که کارآمد هستند.

مطالعه دانشمندان علوم اعصاب بر روی مغز

دانشمندان علوم اعصاب در سراسر جهان در حال کار بر روی ایجاد یک نظریه کلی در مورد چگونگی عملکرد یک مغز سالم هستند. مشابه روشی که نظریه بیگ بنگ یک توضیح احتمالی برای کیهان ارائه می دهد و به هدایت تحقیقات در مورد منشأ جهان کمک می کند، یک نظریه عملکرد سالم مغز توضیحی ممکن از نحوه عملکرد مغز و کل سیستم عصبی ارائه می دهد و کمک می کند

تئوری عملکرد مغز سالم همچنین ممکن است به توضیح چگونگی آسیب‌ها و بیماری‌ها در عملکرد مغز کمک کند و در نتیجه به محققان کمک کند تا مسیرهای جدیدی را برای تحقیقات در مورد آسیب‌های مغزی و بیماری‌های مغزی شناسایی کنند.

دانش بیشتر در مورد عملکرد سالم مغز نیز ممکن است به الهام بخشیدن به توسعه فناوری‌های هوشمند کمک کند که برخی از قابلیت‌های بی‌نظیر مغز انسان را تقلید می‌کنند. اگر ابرکامپیوترها – که هر کدام می توانند سالانه میلیون ها دلار برق و همچنین مقادیر زیادی آب خنک کننده مصرف کنند – بتوانند با کارایی انرژی و قدرت پردازش مغز مطابقت داشته باشند، مصرف انرژی عظیم آنها به شدت کاهش می یابد و علم و نوآوری به جلو می روند. .

دانشمندان علوم اعصاب پیشرفت هایی را در جهت درک مغز داشته اند. آنها مناطقی از مغز را شناسایی کرده اند که عملکردهای خاصی از جمله عملکرد گفتار و حرکتی را تنظیم می کنند و می توانند تغییرات ساختاری و عملکردی را که در طول عمر حیوان در مغز رخ می دهد، تشخیص دهند.

مطالب پیشنهادی ما:

تست ایموجی تشخیص فیلم؛با توجه به ایموجی،به نظر شما کدام فیلم اشاره دارد؟

ست بینایی پیدا کردن صورت پنهان شده در 7 ثانیه! آیا می بینیش؟

 

ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

آزمون تمرکز اعداد: آیا چشم سالمی دارید؟ پس در 9 ثانیه 288 را پیدا کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا