;
سرگرمی

تست شناسایی مسیر امن: ماریا از کدام مسیر عبور کند تا بدون خطر به شهر برسد!؟

 

تست شناسایی مسیر امن

تست شناسایی مسیر امن: شاید با سوالات هوش زیادی روبرو شده باشید که از شما خواسته اند تا گزینه ای را که معقول تر و بهتر است انتخاب کنید. در واقع این گونه سوالات تلاش دارند میزان دقت و توجه شما را محک بزنند. در بسیاری از تست های هوش نیز این سبک سوالات گنجانده می شود و مخاطبان باید در زمان اندک بتوانند یک گزینه را انتخاب کنند. انتخاب گزینه مشخص باعث می شود که میزان درک و آگاهی و توانائیهای شناختی افراد توسط روان شناس سنجیده شود.

در تست شناسایی مسیر امن شما با یکی از همین سوالات روبرو هستید. پاسخی که شما به این آزمون ارائه می دهید می تواند میزان آگاهی ودقت شما را مورد توجه قرار دهده و مشخص نماید. فقط یادتان باشد که برای این آزمون و آزمون های مشابه، زمان را در نظر بگیرید. محدودیت زمان برای بالا بردن سطح تمرکز و دقت شماست.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت آدم ربای کودک؛ کدام فرد یک آدم ربا می باشد و قصد دارد کودک را برباید.

تست شناسایی مسیر امن

سوال هوش تصویری امروز قطعا شما را به یاد شنل قرمزی و ماجراهای او خواهد انداخت. شما باید بتوانید با هوش و تحلیل خود به ماریا کمک کنید. ماریا دخترک روستایی است که برای شرکت در یک مسابقه ورزشی باید از دهکده خودشان به شهر برود. لذا او سفر خود را در بامداد شروع کرد. در مسیر عبور او از دهکده به شهر، او با سه مسیر روبرو است. به او کمک کنید که با انتخاب یکی از این مسیرها، سلامت به شهر رسیده و در مسابقه شرکت کند.

به تابلوها دقت کنید:

گزینه اول از مسیری می گذرد که خون آشام ها در این مسیر حضور دارند.

در مسیر گزینه دوم، شما شاهد وجود گل های وحشی زیادی خواهید بود که ازخود سم خاصی به هوا می دهند که ممکن است سبب مرگ شود!

گزینه سوم نیز مسیری که از وسط یک جنگل طلسم شده عبور می کند و برخی افراد ممکن هستند که در این جنگل و هزار توی آن برای همیشه گم شوند و نتوانند راه خروج را پیدا کنند!

به نظر شما کدام مسیر امن تر است؟ با دقت تمام فکر کنید. البته زمان شما محدود است. تنها 10 ثانیه برای ارائه پاسخ وقت دارید.

اینم ببین: ضرب المثل دیگ به دیگ میگه روت سیاه!!!

تست شناسایی مسیر امن-1

.

.

.

.

.

.

.

.

آیا مسیر امنی برای عبور ماریا پیدا کردید؟ قطعاً پاسخی که ارائه می دهید می تواند قدرت ذهنی و تمرکز شما را نشان دهد. اما اگر هنوز به پاسخ مشخصی نرسیدید؛ می توانید ده ثانیه دیگر بیشتر فکر کنید تا پاسخی درست و منطقی به آزمون شناسایی مسیر امن ارائه دهید!

.

.

بله درست است. گزینه یک بهترین گزینه است. اگر به تصویر و توضیحات دقت کرده باشید، ماریا در طول روز سفر خود را آغاز کرده است. خون آشام ها فقط در

طول شب می توانند از پناهگاه خود خارج شوند و به دیگر موجودات زنده و انسان ها آسیب برسانند. ماریا باید عجله کند و قبل از غروب خورشید از این مسیر

بگذرد.

پاسخ تست شناسایی مسیر امن

 

تست شناسایی مسیر امن-2

آیا بازی های آموزشی مغز می توانند ذهن شما را جوان نگه دارند؟

روانشناسان دریافته‌اند که آموزش شناختی در واقع می‌تواند برای مهارت‌هایی مانند حافظه و حل مسئله بازده داشته باشداما دانشمندان هنوز در حال بررسی جزئیات مربوط به بهترین روش تبدیل این آموزش به بازی های مغزی هستند که کارآمد هستند.

مطالعه دانشمندان علوم اعصاب بر روی مغز

دانشمندان علوم اعصاب در سراسر جهان در حال کار بر روی ایجاد یک نظریه کلی در مورد چگونگی عملکرد یک مغز سالم هستند. مشابه روشی که نظریه بیگ بنگ یک توضیح احتمالی برای کیهان ارائه می دهد و به هدایت تحقیقات در مورد منشأ جهان کمک می کند، یک نظریه عملکرد سالم مغز توضیحی ممکن از نحوه عملکرد مغز و کل سیستم عصبی ارائه می دهد و کمک می کند

تئوری عملکرد مغز سالم همچنین ممکن است به توضیح چگونگی آسیب‌ها و بیماری‌ها در عملکرد مغز کمک کند و در نتیجه به محققان کمک کند تا مسیرهای جدیدی را برای تحقیقات در مورد آسیب‌های مغزی و بیماری‌های مغزی شناسایی کنند.

دانش بیشتر در مورد عملکرد سالم مغز نیز ممکن است به الهام بخشیدن به توسعه فناوری‌های هوشمند کمک کند که برخی از قابلیت‌های بی‌نظیر مغز انسان را تقلید می‌کنند. اگر ابرکامپیوترها – که هر کدام می توانند سالانه میلیون ها دلار برق و همچنین مقادیر زیادی آب خنک کننده مصرف کنند – بتوانند با کارایی انرژی و قدرت پردازش مغز مطابقت داشته باشند، مصرف انرژی عظیم آنها به شدت کاهش می یابد و علم و نوآوری به جلو می روند. .

دانشمندان علوم اعصاب پیشرفت هایی را در جهت درک مغز داشته اند. آنها مناطقی از مغز را شناسایی کرده اند که عملکردهای خاصی از جمله عملکرد گفتار و حرکتی را تنظیم می کنند و می توانند تغییرات ساختاری و عملکردی را که در طول عمر حیوان در مغز رخ می دهد، تشخیص دهند.

مطالب پیشنهادی ما:

در هر یک از تصاویر اشتباه تصویری حیوانات،ایرادی وجود داره و فقط یک چشم تیزبین می تونه اون را در مدت زمان 7 ثانیه پیدا کنید؟

اگر چشمان تیزبینی دارید در مدت زمان 8 ثانیه 3 تفاوت تصویری پسر با اراده ورزشکار را پیدا کنید!!

 

ماجرای خانه شیطانی: در شمال شهر برایش خانه گرفتم اما او از دستم فرار کرد چون…

اگه می خوای یخورده فسفر مغزتو بسوزونی آزمون هوش عدد گمشده در دایره رو 10 ثانیه ای پیدا کن.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا