;
سرگرمی

در تست قدرت بینایی با مار آیا می توانید در 15 ثانیه مار استتار شده در تصویر رو پیدا کنید؟

تست قدرت بینایی با مار: اگر در استرالیا زندگی می کنید، ممکن است هر از چند گاهی با خزندگان و حیواناتی که در جایی پنهان شده اند مواجه شوید. خوب، اگر عاشق خزندگان هستید، ممکن است منظره خوبی برای شما باشد. با این حال، اگر می‌خواهید یک مارگیر حرفه‌ای باشید، بیشتر از دوست داشتن حیوانات می‌خواهد. خزندگان، به ویژه مارها حیوانات سریع و باهوشی هستند. در حین کار با آنها، شما نیز باید باهوش و تیزبین باشید. چشمان شما بهترین همراه شما در هنگام کار با مارها خواهد بود، زیرا تمایل آنها به استتار خود در محیط و سپس حمله به شما یکباره است.

مار گیر بودن کار آسانی نیست. چون نیاز به شجاعت و تمرین زیادی دارد. شما باید حواس خود را تیز کنید تا بتوانید از حمله غیرمنتظره مار جلوگیری کنید. گاهی ممکن است لازم باشد با ماری بجنگید که با تمام فکر و حواسش آماده گاز گرفتن شماست. شما باید سریع، تیزبین و با تجربه باشید. شما باید نکات و ترفندهای کار را بدانید.

شاید بپسندید: هوش تصویری راز چگونه زنده ماندن: میتونی با توجه به متن توضیح بدی که زن چگونه زنده مانده است؟

تصویر تست قدرت بینایی با مار

تست قدرت بینایی با مار 1

 

اینم جالبه: حقایقی جالب در مورد امپراطوری روم که شاید نمیدانستید..

.

.

تصویری که  مشاهده می کنید از صفحه فیس بوک Sunshine Coast Snake Catchers 24/7 است. آنها خدمات شکار مار را در ساحل سان شاین، استرالیای شرقی ارائه می دهند.آنها هر از چند گاهی تصاویری از اکسپدیشن های صید مار خود را ارسال می کنند. بیشتر تصاویر مربوط به چنین موقعیت‌های عجیب و وحشتناکی هستند.

آنها با انتشار این عکس ار دنبال کنندگان خود خاستند که اگر می توانند بگویند مار پیتون تقریبا دو متری در کجای تصویر پنهان شده است و تنها کمتر از یک درصد از مردم توانستند جای مار را پیدا کنند.ایا شما توانستید این مار را پیدا کنید؟

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با مار

آنها پس از یک روز با انتشار این عکس چنین نوشتند: دیروز عکسی را پست کردم و پرسیدم کدام یک از شما بچه ها می توانید ببینید پیتون سبز ساحلی 1.8 متری پشت چه گلدان گیاهی پنهان شده است. خیلی از شما اشتباه حدس زدید ولی از اینکه تمام تلاشتان را کردید متشکریم! خوب پاسخ این است که بالا وسط – اگر بزرگنمایی کنید می توانید مقداری فلس را بین برگ ها تشخیص دهید – نشان می دهد که یک مار بزرگ چقدر می تواند پنهان شود!

تست قدرت بینایی با مار 2

آیا تست قدرت بینایی با مار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا