;
سرگرمی

فقط یک تیزبین واقعی قادره در 5 ثانیه پرنده رو در باغ پیدا کنه؟

تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی: توهمات نوری پدیده های بصری هستند که در آن مغز ما چیزی متفاوت از واقعیت را درک می کند. آنها می توانند ما را فریب دهند که فکر کنیم چیزها واقعاً وجود ندارند، یا می توانند چشمان ما را فریب دهند تا چیزهایی را که وجود ندارند ببینند.

تصاویر توهم نوری اغلب با استفاده از اشکال ساده مانند مثلث، دایره، مربع، مستطیل و غیره ایجاد می‌شوند. سپس این اشکال به روش‌های مختلفی برای ایجاد توهم مرتب می‌شوند. هدف این است که ببینیم چه چیزی واقعاً آنجا نیست یا در دید آشکار پنهان شده است. آیا برای یک چالش سخت آماده اید که ذهن شما را منفجر کند؟ پس تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی را از دست ندهید.

 

تصویر تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی

تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی 1

.

.

.

در دوران باستان، مردم به این توهمات نوری به عنوان جادوگری، شیاطین یا ارواح شیطانی اشاره می کردند. بعداً دانشمندان دریافتند که مغز ما را فریب می دهد و همه اینها به دلیل ادراکات مختلف اتفاق می افتد. در تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی ما صحنه ای از یک محیط جنگلی را مشاهده میکنیم که در آن یک پرنده زیبای بهشتی در آن مخفی شده است،آیا میتوانید این پرنده را در 5 ثانیه پیدا کنید؟
.
.
.

پاسخ تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی

تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی 2

آیا تست قدرت بینایی با پرنده بهشتی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.
.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا