;
سرگرمی

باهوش ها بگویید کدام خودرو ترافیک را از بین می برد؟

تست هوش ترافیک: در حال حاضر، با استفاده از منطق، کدام خودرو را برمی دارید تا ترافیک را از بین ببرید؟ شما یک ماموریت پیچیده در پیش رو دارید.
بارها و بارها به تصویر نگاه کنید. شما فقط یک حرکت برای حل این بازی فکری دارید. برای پایان دادن به ترافیک کدام خودرو را حرکت می دهید؟

 

این تست هوش به آن آسانی ها که فکر می کنید نیست، پس قبل از ان که تست را دست کم بگیرید تمام دقت تان را به کار ببرید!

 

تست هوش ترافیک

این تست جالب رو از دست نده: معمای چه چیزی در تصویر اشتباه است؟

با یک حرکت این ترافیکی را که یکی از آن ماشین ها ایجاد کرده را باز کنید. بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک راننده بیفتد این است که در ترافیک گیر کند، بدتر از آن اگر صحنه ای مانند تصویر کشیده شده باشد. این تست را با حذف تنها یکی از ماشین ها حل کنید و آن را در 7 ثانیه انجام دهید. شما این امکان را دارید که با یک حرکت، همیشه با استفاده از منطق در چنین شرایطی، این مشکل را خنثی کنید. با بخش سرگرمی از مجله گفتنی همراه شوید.

قبل از ایجاد این چالش ویروسی که برای شما آماده کرده ایم، کمی استراحت کنید. تنها در این صورت است که می توانید راه حل را پیدا کنید، در غیر این صورت برای هر کسی دشوار خواهد بود. تمام جزئیات موقعیت را بشناسید و با موفقیت پاسخ دهید.

خیلی جالبه: تست هوش هزارتو: کدام در را باید انتخاب کنید تا زنده بمانید؟!

تصویر تست هوش ترافیک: کدام خودرو ترافیک را از بین می برد؟

تست هوش ترافیک

آیا از جستجو و فکر کردن خسته شده اید و هنوز هیچ چیز نیست؟ این کاملاً طبیعی است، زیرا حل این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. اگر جزو گروه منتخبی از نابغه‌هایی نبودید که موفق به انجام این چالش شده‌اند، نگران نباشید، از شما دعوت می‌کنیم راه‌حل این چالش باورنکردنی  را ببینید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خیلی جالبه: تست هوش آرایشگر نیویورک: چرا موی یک نیویورکی را کوتاه نکرد؟!

برای دیدن پاسخ با پایین صفحه بروید:

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش ترافیک

جواب ماشین شماره 3 است. با بیرون آوردن آن وسیله، بقیه بدون مشکل به راه خود ادامه می دهند

دقت کنید: فقط ماشین شماره 3 را می توان حرکت داد که ترافیک باز شود، بقیه ماشین ها یا جای حرکت ندارند و یا حرکتشان بی ثمر است.

آیا تست هوش این هفته را دوست داشتید؟ برای شما خیلی راحت بود؟ خوب، اگر توانستید با چالش روبرو شوید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر نه، پس ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ادامه دهید. آیا می خواهید چالش های بیشتری از این دست ببینید؟ در اینجا به شما می گوییم که چگونه این کار را انجام دهید. برای انجام این کار، فقط باید پیوند زیر را دنبال کنید: تست هوش های بیشتر در گفتنی، و تمام.

The English source of entertainment content is the Galgoli website.

لینک های مرتبط:

با این تست هوش مختان سوت می کشد! هر کدوم چه حساسیتی دارن؟

تست هوش عدد :عدد “417” را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

این معمای ریاضی را حل کنید: فقط 5 درصد از کاربران موفق شدند!

 

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا