;
سرگرمی

سوال هوش: ترافیک رو با عقب کشیدن یک ماشین حل کن!

سوال هوش چالش ترافیک: با حرکت رو به عقب فقط یک خودرو مسیر ترافیک افتاده را باز کن. بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک راننده بیفتد این است که در ترافیک گیر کند، بدتر از آن اگر صحنه ای مانند تصویر کشیده شده باشد. این تست را با عقب کشیدن فقط از ماشین ها حل کنید و آن را در 7 ثانیه انجام دهید. شما این امکان را دارید که با یک حرکت، همیشه با استفاده از منطق در چنین شرایطی، این مشکل را خنثی کنید. با بخش سرگرمی از مجله گفتنی همراه شوید.

این را هم بخوانید: سوال برا باهوشا: کدوم پلیس واقعی و بی خطره و کودک می تونه بهش اعتماد کنه؟!

این مطلب هم جالبه: اگر ببرهای مخفی در تصویر را پیدا کنید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

سوال هوش چالش ترافیک

با حرکت رو به عقب فقط یک خودرو مسیر ترافیک افتاده را باز کن، توجه کن که همه ماشین ها باید رو به جلو حرکت کنند و حرکت به سمت عقب ندارند و فقط یک ماشین را می توانید رو به عقب ببرید! به تصویر زیر دقت کنید و پاسخ دهید:

سوال هوش چالش ترافیک 1

این رو هم ببین: بازی حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

.

این هم جالبه: حدس کلمه با ایموجی: باید خیلی خلاق باشی بفهمی چه کلمه ای میشه!

.

.

آیا توانستید سوال هوش چالش ترافیک را تنها در 5 ثانیه حل کنید؟ اگر در مدت زمان تعیین شده پاسخ را پیدا نکردید، در اینجا تصویر حل شده را ارائه می دهیم تا بتوانید متوجه شوید که چقدر در دستیابی به آن نزدیک بوده اید!

.

.

.

این را هم ببینید: حکایت پینه دوزی که با گفتن رازش، آهنگری که 2 زن داشت را خانه خراب کرد!

پاسخ سوال هوش چالش ترافیک

سوال هوش چالش ترافیک 2

این را هم ببین: دقت و تمرکزت رو با پیدا کردن گربه مخفی میان سگها به رخ بکش!

همان طور که در تصویر بالا می بینید برای آزاد کردن تردد وسایل نقلیه در منطقه باید خودروی “G” را به عقب هدایت کرد، این کار به بقیه اجازه می دهد بدون مشکل پیشروی کنند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه:

تست هوش: عمرا بتونی بدون شکستن چوب کبریت عدد 6 رو بسازی!

سوال هوش: در یک نگاه بگو کدوم هنرمند واگعیه و کدومشون کیکه!

سوال ریاضی: اگه باهوشی بگو جواب 3(4-1*3)*2 چند میشه؟

چیستان: آن چیست که دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد؟

بازی حدس کلمه: باهوشا فقط می تونن جواب بدن!

از نحوه نشستن روی صندلی اطرافیانت رو بشناس!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا