;
سرگرمی

طالع بینی عناصر: عنصر وجودی ماه تولدتان چیزهایی درباره رابطه عاشقانه شما فاش می کند!!

طالع بینی عناصر: هر کدام از ما بر حسب ماه تولدمان متعلق به یکی از عناصر چهارگانه طبیعت هستیم. طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

عنصرهای طبیعت می تواند روی خلق و خو، روابط عاشقانه و کاری ما تاثیراتی را به همراه داشته باشد. البته میزان اعتبار این نوع طالع بینی ها تا به حال تایید یا رد نشده است؛ اما بعضی از آن ها می تواند در شناخت ما از خود موثر واقع شود. با وب سایت گفتنی همراه باشید.

 

این مطلب رو از دست نده: چطوری شکممو آب کنم؟ با این 6 ماده شکمتان تخت می شود!

 

تصویر طالع بینی عناصر:

طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

طالع بینی عناصر

عشق چیست؟ ممکن است سوال برانگیزترین موضوع تمام دوران باشد. عشق که امروزه خیلی سریع مصرف می شود، نشان می دهد که هر چقدر هم که مفاهیم رابطه و تعهد ساده به نظر برسند، در واقع برای عاشقانه ها چندان آسان نیست. خوشبختانه، طالع بینی عناصر می تواند شما را در بن بست هایی که در رابطه خود تجربه می کنید راهنمایی کند. زمین، هوا، آتش، آب… اگر نمی دانید در کدام گروه هستید و از یک رابطه چه می خواهید، اینجا چندتا پیشنهاد برای شما هست.

برخلاف گروهی که معتقدند طالع بینی و در اینجا طالع بینی عناصر با احساسات و رفتارها ارتباطی ندارد، برخی مطالعات نشان می دهد که حرکات ماه ارتباط مستقیمی با حملات روانی در بیماران دارد. همانطور که ستاره شناسان توضیح می دهند، علامت ماه احساسات و روح شما را شکل می دهد.

بر این مبنا کارشناسان می گویند که احساس امنیت کلید یک رابطه است. با در نظر گرفتن همه اینها، ما اطلاعاتی را در مورد انتظارات شما از یک رابطه با توجه به علامت زودیاک و نحوه رسیدن به تفاهم به اشتراک می گذاریم.

این تست رو هم ببین عالیه: این مرد خوش شانس چجوری در رفته و زنده مونده؟

آتش: متولدین ماه های فروردین، مرداد و آذر

گروه آنها به کسی نیاز دارد که بتواند احساسات آنها را مدیریت کند

طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

طالع بینی عناصر: نشانه های آتش از قوچ، شیر و قوس تشکیل شده است. گروه های آتش، احساسات پرشور و شدیدی هستند، به خصوص در روابط.

اگر ماه شما در برج حمل است؛ شما احتمالاً تکانشی و بداخلاق هستید و ممکن است از روی هوس رفتار کنید. در حالی که این ویژگی های خاص ممکن است برای بسیاری جذاب باشد، یک خرس برج حمل کسی را دوست دارد که بتواند طرز فکر در حال تغییر آنها را مدیریت کند. در حالت ایده آل،  برج حمل  همسر و نامزد کسی است که از چالش ها استقبال می کند و از شرکت در بحث های دوستانه لذت می برد.

نشانه های شیر چشم نواز؛ او به خاطر تمرکز توجه و شجاعتش معروف است. آنها همچنین می توانند کاملا ملایم و همدل باشند. آنها با تأمل در احساسات دیگران به آرامش اطرافیان خود کمک می کنند. به طور طبیعی، شریک لئو کسی است که در تعقیب و گریز با آنها در فرکانس یکسانی قرار دارد. ماهیت غرورآمیز و رسا یک لئو همچنین به کسی نیاز دارد که از حرکات بزرگ نترسد.

آخرین نشانه آتش، کماندار است که به آن کماندار نیز می گویند.  طالع بینی عناصر در معتقد است که فلش؛ برای ماجراجویی زندگی می کند و مدام سعی می کند کنجکاوی بی پایان آنها را ارضا کند. صادقانه، گاهی اوقات نادرست، و بیش از حد گسترده است. بنابراین، همسر کامل یک کمان کسی است که نه تنها از تمام تلاش‌های وحشیانه آنها حمایت می‌کند، بلکه فضای لازم را برای پیروی از قلب و ذهن خود به آنها می‌دهد. این شخص همچنین باید فلسفه ها و هوش عمیق قوس را به اشتراک بگذارد.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

خاک: متولدین ماه های اردیبهشت، شهریور و دی

هوش هیجانی برای گروه اجباری است

طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

طالع بینی عناصر: برج ثور، باکره و برج جدی از نشانه های زمین هستند.گروه خاک مغذی و قابل اعتماد است. در رابطه، او همچنین افرادی را انتخاب می کند که می تواند به آنها اعتماد کند و از آنها تغذیه کند.

برج ثور، یکی از نشانه های زمین که عاشق تعادل است. این یکی از احساساتی ترین نشانه های زودیاک به حساب می آید. آنها به شدت ثابت و وفادار هستند و اغلب برای دوستان و خانواده خود “مثل سنگ سخت” به نظر می رسند. با این حال، این ویژگی ها گاهی اوقات می توانند در ترس از تغییر اساسی ظاهر شوند. بنابراین، شریک برج ثور باید کسی باشد که نه تنها از نظر عاطفی باهوش باشد، بلکه یک رابطه امن و تزلزل ناپذیر را نیز تسهیل کند.

باکره تحلیلی؛ همه چیز در مورد عملی بودن زیر ماه است. این علامت به طور طبیعی در مورد روان انسان کنجکاو است، بنابراین آنها را در درک دیگران ماهر می کند، اما می توان آنها را خاموش کرد. باکره ها همچنین به اخلاقی بودن خود افتخار می کنند، که می تواند منجر به برخی اظهارات نادیده گرفته شود. علائم باکره؛ گاهی اوقات آنها باید به دنبال یک شریک ساختاریافته، منطقی و با دید باز باشند تا طبیعت سفت و سخت خود را متعادل کند.

برج جدی؛ معروف به سخت کوش و جاه طلب. آنها در رسیدن به اهداف خود موفق هستند و کمی بالاتر از موفقیت می مانند. با این حال، این دیدگاه گسترده گاهی اوقات می تواند منجر به عدم آگاهی عاطفی شود. یک شریک محکم برای برج جدی نه تنها باید با جاه طلبی های آنها سازگار شود، بلکه باید از تصمیمات آنها نیز حمایت کند.

 هوا: متولدین ماه های خرداد، مهر و بهمن

عوامل تعیین کننده سود گروهی

طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

طالع بینی عناصر: جوزا، ترازو و دلو علائم زودیاک در گروه هوای زودیاک قرار دارند. این طالع بینی او نه تنها در روابط سرگرم کننده، معاشقه و اجتماعی است، بلکه منطقی و تأمل کننده است.

جوزا: گفته می شود که ارتباطی ترین علامت زودیاک است. آنها آموزنده، خلاق هستند و نیاز به ابراز دائمی خود دارند. با این حال، این علامت زودیاک آنها ممکن است به دلیل بررسی دقیق خود با بلاتکلیفی دست و پنجه نرم کنند. جوزا می تواند رابطه ایده آلی با شریکی داشته باشد که هر چند وقت یک بار از رهبری کردن هراسی ندارد.

ترازوها تمایل به عشق دارند. متولدین علامت ترازو؛ او طرفدار همه چیز آرام، از نظر عاطفی متعادل و زیبا است. ترازوها نیز مانند خواهرشان جوزا، اغلب از بلاتکلیفی رنج می برند. قمرهای ترازو نیز به دلیل آرامش شدیدی که دارند می توانند بی تفاوت تلقی شوند و بنابراین آنها به شریک خونسرد، آرام و فهمیده ای مانند آنها نیاز دارند.

دلو برابری طلب؛ اگر می توانست دنیا را از تمام مشکلاتش نجات می داد. این دلوهای انسان دوست قلب بزرگی دارند، فقط باور نمی کنند که برای اثبات آن باید از پشت بام ها فریاد بزنند. آنها همچنین مدافع این هستند که خیر بزرگتر را بر خواسته های خود قرار دهند، که گاهی اوقات می تواند مضر باشد. زیرا می توانند به شدت مستقل به نظر برسند. برای دلو، یک شریک ثابت، فردی با ارزش‌های قوی است که نیازی به ابراز محبت زیاد ندارد.

آب: متولدین ماه های تیر، آبان و اسفند

این گروه به اعتماد متقابل و همدلی نیاز دارند

طالع بینی عناصر بر اساس این عنصر وجودی به وجوهی از شخصیت ما می پردازد.

طالع بینی عناصر: گروه سرطان، عقرب و آب آرام ماهی علائم زودیاک به عنوان شهودی ترین علائم زودیاک در نظر گرفته می شود. در روابط، از قلب خود پیروی می کنند و اجازه می دهند جریان یابد.

نگهبان علائم زودیاک سرطان؛ اجسام اصلی زودیاک در نظر گرفته می شوند. آنها حساس و خانواده محور هستند. احساسات این علامت در جریان است زیرا چرخه های دائمی در حال تغییر ماه بر آنها نظارت می شود. آنها همچنین ممکن است از عدم تعادل رنج ببرند زیرا دائماً نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می دهند. سرطان ها از شریکی بهره مند می شوند که می تواند در زمانی که احساس تخلیه می کنند به آنها کمک کند.

نشانه های عقرب؛ اگر فقط یک کلمه برای توصیف آن وجود داشته باشد، آن تراکم است. این نشانه ها به خاطر اشتیاق همه جانبه خود شناخته می شوند. آنها همچنین مرموز و فریبنده هستند. ماهیت پیچیده آنها می تواند بیش از حد برای یک عاشق باشد، بنابراین ضروری است که شریک زندگی آنها کسی را داشته باشد که بتواند جریان های قوی آنها را کنترل کند. علائم زودیاک عقرب به کسی نیاز دارند که نمی ترسد در برخی از شکست ها آسیب پذیر باشد.

ماهی های رویایی؛ آنها اهل معنویت، هنر و عاشق شعر هستند. افراد زیر این علامت زودیاک به دلیل همدلی و احساسات حساس خود شناخته می شوند. ماهی ها باید با کسی جفت شوند که بتواند به تعادل همه احساسات شدید آنها کمک کند. علاوه بر این، این نیز مهم است که معشوق آنها فردی نرم القلب باشد.

آیا طالع بینی عناصر به درکتان از روابطتان کمک کرد؟ چقدر از خلقیات خود را با عنصرتان مطابق می بینید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا