;
سرگرمی

اگر ادعا دارید که ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید

عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی: اگر ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی را در 12 ثانیه بیابید، کسانی که در ریاضیات خوب هستند می توانند به راحتی این معمای ریاضی را حل کنند، اما هر کسی که ذهن تیز و میل به معادلات ریاضی دارد و میل زیادی به معادلات ریاضی دارد، می تواند این بازی فکری را حل کند.

خیلی جالبه: شخصیت شناسی شکل ناخن؛ به دستات نگاه کن تو کدومی؟

بازی های فکری بازی های پازلی هستند که در آن شرکت کنندگان سعی می کنند راه حلی برای یک مشکل بیابند. بازی های فکری همانطور که سرگرم کننده هستند، مغز شما را نیز به چالش می کشند. آنها یک راه عالی برای تقویت ظرفیت ذهنی و مهارت های تفکر جانبی، حفظ قدرت حافظه و شادی شما هستند. این تمرینات را می توان به روش های مختلفی ساختار داد.

به طور کلی، آنها به شکل پازل هایی هستند که باید حل شوند. اغلب نیاز به تفکر غیر متعارف با در نظر گرفتن محدودیت های داده شده دارد. گاهی اوقات، شامل تفکر جانبی است.

از دست ندهید: خانوم مکانیک کدوم کشور خوشگل تره؟ دختر ایرانی واقعا کراشه!

تصویر عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی

عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی 1

.

.

.

بازی های فکری تمرین هایی هستند که برای تحریک عملکرد شناختی مغز طراحی شده اند و مغز را تشویق می کنند تا برای تکمیل تمرین کار کند. در حالی که بسیاری از مردم دوست دارند بازی های فکری را برای سرگرمی انجام دهند، این تمرینات ساده کاربردهای دیگری نیز دارند. به عنوان مثال، متخصصان مغز و اعصاب اغلب از آنها هنگام کار با بیماران برای رسیدن به تشخیص استفاده می کنند و معلمان اغلب از آنها در کلاس به عنوان ابزار آموزشی استفاده می کنند.

آزمون بینایی: یه دختر بازیگوش بین فلامینگوها قایم شده اگه گفتی کجا؟

برخی از مطالعات همچنین نشان می دهد که انجام بازی های فکری به حفظ تناسب ذهن کمک می کند. در افراد مسن تر، افرادی که بازی های فکری انجام می دهند، در کارهای مختلف مرتبط با عملکرد شناختی بهتر عمل می کنند. با بازی های فکری مختلفی که در وب سایت گفتنی ارائه می دهیم، ذهن و قدرت مغز خود را بسازید.

جالبه: اگه خیلی دیدت قوی باشه می تونی تفاوت های دو تا اسب رو ببینی!

.

.

.

پاسخ عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی

از معادلات و فرمول های ریاضی برای حل پازل های ریاضی استفاده کنید. ترتیب مناسب پاسخگویی به یک سوال ریاضی را توضیح می دهد. بسیاری از معماهای مغز تا حدی به دلیل خطای شهودی انسانی پیچیده هستند.ما راه حل عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی را در زیر برایتان شرح داده ایم:

(84÷12)x2 = 7×2 = 14
به طور مشابه (88÷11)x2 = 8×2 = 16

عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی 2

آیا عدد گمشده در تست هوش مربع متوالی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید برایتان جالب باشد

تست شخصیت: با انتخاب یک ستاره ما نشان خواهیم داد که آیا دارای نظم هستید یا بی خیال!

آب نبات را در بین پروانه ها در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید! آیا آماده اید؟ پس شروع کنید

داستان غلام شل در حجله دختر شیخ عرب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا