;
سرگرمی

مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه چه نوع کارهایی هستند؟

مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه: این موضوع بسیار مهمی است که بدانید چه نوع کاری می تواند با روحیات شما سازگارتر باشد. بسیاری از ما بعد از مدتی کار کردن متوجه می شویم که فلان شغل مناسب من نیست.

فراوان درباره این موضوع صحبت شده که متولدین هر ماه با توجه به دوره‌ای که در زمان بارداری در رحم مادر خود سپری می‌کنند، احتمالا خصوصیات مشابهی با دیگر متولدین همان ماه پیدا می‌کنند.

 

در بخش سرگرمی وب سایت گفتنی قصد داریم شغل‌هایی که بیشترین سازگاری با متولدین شهریور (برج سنبله یا خوشه) را داراست، مورد بررسی قرار دهیم.

 

مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه

خیلی جالب است: ویژگی های متولدین ماه های مختلف+ آیا ماه تولد بر شخصیت و روابطمان موثر است؟

حتما بخوانید: عنصر وجودی ماه تولدتان چیزهایی درباره رابطه عاشقانه شما فاش می کند!!

همه ما در طول زندگی با اشخاصی مواجه شده ایم که ادعا دارند بر اساس ماه تولد هر شخصی می‌توانند تشخیص دهند که چگونه افرادی هستند یا اینکه افکار و اعمال خود را با توجه به این که متولد فلان ماه سال هستند، توجیه می‌کنند و این را جزئی از شخصیت متولدین آن ماه می‌دانند. این که این موضوع چقدر می تواند صحیح باشد یا خیر فعلاً محل توجه ما نیست اما شاید بهتر باشد کمی با این موضوعات آشنا شویم چه بسا که برای ما مصداق داشته باشد. در ادامه ما قصد داریم تا مشاغلی را که با شخصیت افراد متولد شهریور ماه سازگار هستند را معرفی کنیم پس با ما همراه شوید.

شما به عنوان یک شهریوری عاشق جزییات هستید و دوست دارید در چیز‌های کوچکی که دیگران هیچ توجهی به آن‌ها ندارند، کندوکاو کنید و از آن‌ها چیز‌های مهم و بزرگ تری بسازید. فقط یادتان باشد که ایده‌آل‌گرا نباشید، زیرا در غیر این صورت شهامت خود را برای شروع بسیاری از کار‌ها از دست خواهید داد. شیمی دان، عطرساز، تور لیدر یا باغبانی از جمله شغل‌هایی است که برای شخصیت شهریوری‌ها ساخته شده است.

حتما بخوانید: با توجه به ماه تولدتان شبیه کدامیک از کاراکترهای هری پاتر هستید؟

شهریور

افراد برج فلکی سنبله مانند زنبوران عاشق کار کردن هستند. این برج فلکی در سلطه عطارد، سیاره ارتباطات است. شما مداوم در حال تفکر و چیدن استراتژی هستید. شما همواره کاری برای انجام دادن نیاز دارید! غرق در سازمان و سازمان‌دهی هستید، بسیاری از افراد این برج فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر عهده می‌گیرند. ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می‌کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته‌بندی و مدیریت داده‌ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می‌آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می‌زند. شما تحمل نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق‌العاده‌ای برای افراد مختلف در جهت سازمان‌دهی آنان می‌شوید. از قضا، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید، ولی حداقل آن‌ها را در یک جا مرتب و سازمان‌دهی خواهید نمود.

یک ژورنالیست بی نظیر-مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه

با ذهن تیز و تند خود و گوش شنوای خود، شما یک ژورنالیست بی‌نظیر می‌شوید. می‌دانید که به چه طریق حقایق را بیابید و مانند داستان آن‌ها را کنار هم قرار دهید. شما از پرسش سوالات سخت از دیگران نمی‌هراسید تا انتهای قضیه را متوجه شوید. شما مسحور این هستید که بفهمید چه چیز دیگران را وادار به رفتاری خاص می‌کند و دوست دارید که در مورد هر شخصی که ملاقات می‌کنید اطلاعاتی کسب نمایید. این مورد شما را به یک درمان‌شناس، کارمند امور اجتماعی یا مدیر منابع انسانی عالی بدل خواهد نمود. بسیاری از افراد برج فلکی سنبله مشغول حسابداری هستند و به عنوان نشانه‌ی زمین، شما در علوم طبیعی مانند بیولوژی یا گیاه‌شناسی بهتر هستید. شما از بیرون بودن لذت می‌برید، پس چرا طبیعت را به عنوان دفتر کار مجازی خود قرار ندهید؟ همچنین در باغ‌داری و مراقبت از گل و گیاه نیز بی‌نظیر هستید.

متخصص تحقیقات و اکتشافات-مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه

تکیه کلام متولدین این ماه «تجزیه و تحلیل کن!» است. با توجه به همین علامت کار‌هایی به آن‌ها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء کنند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغل‌های مناسب برای آنهاست.

خاص، منظم و جزئی‌نگر بودن، به خوشه‌ها (متولدین برج خوشه) برتری داده است. هر شغلی که در آن بتوانند به صورت منظم از توانایی‌های خودشان استفاده کنند مثل یک خانه‌دار حرفه‌ای، متخصص علم آمار یا یک تحلیل‌گر، برای این نشان مناسب است. برای آن‌ها بدن، بسیار مقدس است؛ بنابراین خوشه‌ها متخصصان تغذیه و ماساژ یا مربیان و ورزشکاران بدنسازی و تناسب اندام خیلی خوبی هستند.

مشاغل مربوط به سلامت-مشاغل مناسب برای متولدین شهریور ماه

به عنوان ششمین خانه سلامت و سازمان زودیاک، بسیاری از افراد برج فلکی سنبله در مشاغل مربوط به سلامت مشغول می‌گردند. معلم یوگا، طب سوزنی یا متخصصان تغذیه. به احتمال زیاد شما کابینتی پر از ویتامین‌ها و دارو‌های گیاهی در اختیار دارید، بنابراین، شما همواره یک دکتر غیررسمی هستید، فارغ از این که در کجا کار می‌کنید.

نتیجه گیری

حرف آخر، شما به عنوان یک شهریوری انتخاب‌های فراوانی دارید. تنها چیزی که می‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، کمال طلبی شماست. افراد این برج فلکی بسیار خود را مورد انتقاد قرار می‌دهند، و ممکن است شما به سمت شغل رویایی خود نروید به خاطر این که شما فکر می‌کنید آماده نیستید.

ریسک را بپذیرید و تلاش کنید! احتمالا بیش از آن چیزی که نیاز دارید شایسته کار هستید. شما همواره اولین نفر در دفتر هستید که خبر‌ها به گوشتان می‌رسد. اما از وسوسه پخش آن اجتناب کنید. در نهایت، شما باید بدانید که کی دست بکشید و آرام شوید، اگر بیش از حد در جزئیات وسواس نشان می‌دهید، می‌توانید به یک همکار دمدمی مزاج برای همکاران تبدیل شوید و موجب تهدید آن‌ها گردید.

لینک های مرتبط:

این رو هم ببین: آزمون ازدواج: کدوم یکی با خانوم ازدواج می کنه؟

هر چی اول ببینی نشون میده که اجتماعی هستی یا نه؟

خودت را بهتر بشناس فقط کافیه بگی کدوم منظره را دوست داری؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا