;
سرگرمی

با توجه به ماه تولدتان شبیه کدامیک از کاراکترهای هری پاتر هستید؟

زمان ورود مجموعه کتاب ها و فیلم های نمادین «هری پاتر» ، جهان شیفته دنیای جادوگران بوده است. به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای مدرن روی زمین که توسط جی‌کی رولینگ ساخته شده است، روایت با سه‌گانه‌ای جدید، نمایشنامه‌ها، بازی‌ها و موارد دیگر بیشتر گسترش یافته است. اکنون با ورود جدیدترین نسخه، « جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور »، که در تاریخ 15 آوریل 2022 در سینماها اکران می‌شود، جهان قرار است حتی بیشتر به درون اسطوره‌ها شیرجه بزند!

طالع بینی هری پاتر

مراقب باشید، این طالع بینی هری پاتر فقط برای طرفداران سرسخت سریال است! در سالن های هاگوارتز و سرزمین فراتر از آن، هر شخصیت نقش مهمی در دنیای هری پاتر ایفا می کند. با این بخش از سرگرمی، دریابید که کدام شخصیت کاملاً با علامت زودیاک شما هماهنگ است!

فروردین: دراکو مالفوی 

طالع بینی هری پاتر-دراکو مالفوی

طبق طالع بینی هری پاتر، چیزی که دراکو مالفوی را به یک نیروی قابل محاسبه تبدیل می کند طبیعت رقابتی و جسور اوست. از زمانی که در  هری پاتر و سنگ فیلسوف به‌عنوان شخصیت اصلی معرفی شد ، می‌دانیم که هری باید بازی A خود را به هاگوارتز بیاورد زیرا دراکو نمادی از روح برج حمل است: جاه‌طلب و تسلیم‌ناپذیر. علیرغم اینکه در محیطی اشرافی و تاریک جادوگر بزرگ شده است، اما همچنان پرشور و آتشین است.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

اردیبهشت :هری پاتر

طالع بینی هری پاتر- هری پاتر

قهرمانی با روحی آتشین و ماجراجو! او قرار است دوره جدیدی را در هاگوارتز آغاز کند و انتقام اشتباهی را که به خانواده اش وارد شده است، بگیرد. با وجود اینکه هری هر مانعی پیش روی خود دارد، او مانند یک قهرمان واقعی به این موقعیت برمی‌خیزد و امید به فردایی بهتر را به ارمغان می‌آورد. اردیبهشتی ها نیز مانند هری، خوش قلب و رهبران طبیعی هستند و اراده و انگیزه لازم برای ایستادگی در برابر هر چیزی را دارند که سر راهشان قرار می گیرد.

خرداد: رون ویزلی 

طالع بینی هری پاتر-ران ویزلی

بازی روپرت گرینت در نقش ران ویزلی به دلیل قدرت و آسیب پذیری که برای نقش به ارمغان آورد بسیار عالی بود. ران نیز مانند Geminis بهترین دوست برای شروع ماجراجویی است، زیرا او شیطون، بامزه و شجاع است. ران ویزلی همچنین هنگامی که در مورد چیزی با این سه نفر صحبت می کند، هرگز از بیان نظرات خود دریغ نمی کند. طالع بینی هری پاتر می گوید جوزاها نیز مانند رون به ارتباطات و بیان دیدگاه خود بسیار متکی هستند.

تیر: دابی

طالع بینی هری پاتر-دابی

دابی خجالتی و مهربان از زندگی با مالفوی ها جان سالم به در برد زیرا روحیه اش قوی تر از نفسش است. دلیلی وجود دارد که همه ما هنگام مرگ او با چاقوی بلاتریکس گریه کردیم – زیرا او قلب تپنده داستان بود. دابی همه ما را با عملکردش به عنوان یک نگهبان محافظ برای هری مجذوب خود کرد و می دانست که هری به خاطر متوقف کردن ولدمورت عدالت را برای دابی و دنیای جادوگران به ارمغان خواهد آورد.

مرداد: هاگرید

طالع بینی هری پاتر- هاگرید

هاگرید شخصیت عالی برای مرداد است. بنابر طالع بینی هری پاتر متعهد، پرورش دهنده و متعهد. آیا جای تعجب است که هاگرید تمام ویژگی های مرداد را در خود دارد؟ هری بدون سرسختی مانند شیر هاگرید، نمی‌توانست رشد کند. هاگرید همچنین به همان اندازه که سرسخت و وفادار است – حتی به هاگوارتز بسیار پایبند بوده و برای آنها کار می کند، علیرغم اینکه حتی پس از اخراج در سال سوم تحصیلی خود را به پایان نرسانده است.

شهریور: پروفسور مک گونگال

طالع بینی هری پاتر-پروفسور مک گونگال

 

با عطوفت و با استقامت! اگر باید در برج نجوم تا سرحد مرگ بجنگیم، پروفسور مک گونگال را در کنار خود می خواهیم. وفادار، مادرانه و شهودی، او تا زمانی که همه افراد قبیله اش از شر ولدمورت و مرگ خواران او در امان بمانند، ایستادگی خواهد کرد. پروفسور مک گونگال در موارد متعدد نشان داده است که به شدت از هری و بقیه دانش آموزان هاگوارتز محافظت می کند. او برای محافظت از کسانی که زیر بال خودش هستند، از هیچ چیز مضائقه نمی کند.

مهر: هرمیون

 

طالع بینی هری پاتر-هرمیون گرنجر

هیچ کس بهتر از هرمیون، ماهیت مدبر و درخشان را در فرانچایز هری پاتر مجسم نمی کند. اگر برای نابود کردن هورکراکس‌های ولدمورت سفری را آغاز می‌کنید، به دانش‌آموز و ذهن دایره‌المعارفی مثل اما واتسون در کنارتان نیاز دارید. اگر او نبود، هری و رون از روز اول در هاگوارتز جان سالم به در نمی بردند. با دو پسر در کنارش، هرمیون نسبتاً عملی‌ترین فرد از سه نفر است که به جای شانس یا مهارت، از منطق استفاده می‌کند. علامت میزان در این ماه به خوبی نشان دهنده قوه منطق شدیدا فعال است که در کنار جذابیت ظاهری ترکیبی منحصر به فرد مانند هرمیون می سازد.

آبان: ولدمورت  

طالع بینی هری پاتر-لرد ولدمورت

مشخص. عرفانی. بي وقفه. ولدمورت طبیعت سرسخت عقرب را با سازش نکردن مجسم می کند. وقتی عقرب تصمیم گرفت، هرگز نمی‌توان جلوی عزم آنها را گرفت. نه حتی در مرگ ولدمورت وقف ماموریت خود بود و برای رسیدن به آنچه می خواست دست از سر هیچ چیز نمی کشید. او حتی تا حدی پیش می‌رفت که هر کس را که قدرتش را آزمایش می‌کرد، حتی کسانی که از او حمایت می‌کردند، قربانی می‌کرد.

آذر: بلاتریکس لسترنج 

طالع بینی هری پاتر-بلاتریکس لسترنج

بلاتریکس یک قوس واقعی است با شخصیت هیپی دیوانه و در عین حال عجیبش. کنجکاو و عجیب، او ممکن است از یک فیلم تیم برتون خارج شده باشد یا فقط یک شیطان قاتل غیرقابل پیش بینی است. در هر صورت، مانند همه قوس‌ها، او با ضربان طبل خودش پیش می‌رود. بلاتریکس نشان داده است که خودانگیختگی و تندخویی او رام کردن سخت است.

دی: دامبلدور 

طالع بینی هری پاتر-دامبلدور

هر قهرمانی نیاز به یک مربی عملی و منظم دارد. اگر طبیعت دانا و فداکار دامبلدور نبود، هری پاتر وجود نداشت. مانند همه رهبران خوب، برج جدی الهام بخش دیگران به عظمت است. دامبلدور نیز مانند برج جدی، بازیکن بسیار سنگینی است و به عنوان یکی از معدود افرادی شناخته می شود که می تواند در مقابل ولدمورت در Order of the Phoenix بایستد.

بهمن: پروفسور اسنیپ

طالع بینی هری پاتر-پروفسور اسنیپ

باهوش، حیله گر و درخشان مانند یک دلو واقعی، عشق بی پایان پروفسور اسنیپ به لیلی باعث شد تا مخفیانه از هری در برابر شر محافظت کند. او راهی را انتخاب کرد که کمتر سفر کرده بود تا بتواند همه چیز را تغییر دهد، و این باعث محبت همه طرفداران هری پاتر شده است. علی‌رغم اینکه به نظر می‌رسید برای ولدمورت کار می‌کرد، او یک جاسوس نسبتاً استراتژیک برای دامبلدور در طول سریال بود و فداکاری‌اش او را به یکی از شجاع‌ترین شخصیت‌های کل سریال تبدیل کرد.

اسفند: لونا لاوگود

طالع بینی هری پاتر- لونا لاوگود

لونا لاوگود، خیال‌پردازی که دنیا را از منظری متفاوت می‌بیند، خوش‌بین بی‌پایان ارتش دامبلدور است. حامی او یک خرگوش است زیرا آنها مانند خود ماهی ها نمادی از مثبت بودن و ثروت هستند. لونا لاوگود، که بعضی ها آن را دیوانه می دانند، در واقع یک شخصیت نادرست است و همیشه به خوبی های مردم (و موجودات) نگاه می کرد. او حتی برای دیدن یک Thestral شناخته شده بود، که موجودی است که تنها توسط افرادی که شاهد مرگ بوده اند، شناخته شده است. علیرغم سختی هایی که در زندگی جوانی داشت، همیشه مثبت بود و از هری حمایت می کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا