;
سرگرمی

ویژگی های متولدین ماه های مختلف+ آیا ماه تولد بر شخصیت و روابطمان موثر است؟

حتما شنیده اید که  در طالع بینی ویژگی های متولدین ماه های مختلف، را بیان می کنند و معتقدند هر ماه ویژگی های شخصیتی خاصی دارد. با متولدین فلان ماه ازدواج مطلوب است یا نامطلوب و یا حتی بیماری های رایج و مشاغل مناسب ماه ها را بعضا در طالع بینی ها می خوانیم.

اگرچه عده زیادی از افراد، تاثیر ماه تولد بر روحیات و سازگاری های اشخاص را انکار می کنند، اما به گفته بعضی از اعداد شناسان، ماه های تولد می تواند بر انتخاب شغل، دوستان و شرکا و همچنین ویژگی های کلی افراد تأثیر بگذارد. همچنین می‌تواند تعیین کند که بیشتر به چه نوع بیماری‌هایی مبتلا می‌شوید.

وب سایت گفتنی در این بخش از سرگرمی، به اساسی ترین ویژگی های متولدین ماه های مختلف اشاره می کند که در انواع طالع بینی های چینی، هندی و… مشترک هستند. قضاوت با خودتان! ببینید چقدر مطابقت دارد. آیا باز هم تاثیر ماه تولد را انکار می کنید؟

ویژگی های متولدین ماه های مختلف

اساسی ترین ویژگی های متولدین ماه های مختلف

ژانویه

متولدین ماه اول سال کاملاً سرسخت هستند و اراده خود را به خاطر عقاید دیگران خم نمی کنند. آنها قوانین رفتاری سختگیرانه ای در مورد محل کار خود دارند و اجازه نمی دهند چیزی مانع جاه طلبی های آنها شود. آنها رهبران طبیعی هستند، اما با نظرات دیگران چندان سازگار نیستند. بسیاری از انقلابیون و کسانی که آینده سیاسی یک کشور را تغییر داده اند در ماه ژانویه متولد شده اند. هم چنین به دلیل نبوغ فلسفی و شاعرانه در ادبیات و فلسفه می توانند زبانزد باشند. فرقی نمی کند متولدین ژانویه وارد چه عرصه ای شوند؛ ترکیب جاه طلبی و رهبری از آنان یک فرد موفق می سازد.

فوریه

نوزادان ماه فوریه سرشار از خلاقیت هستند. آنها بحث های روشنفکرانه را دوست دارند، اما از افراد سطحی متنفرند. آنها از نظر روحی آزاد هستند و در نگرش خود نسبت به زندگی کاملاً غیرقانونی هستند. آنها عاشق سفر و ماجراجویی هستند و احساس می کنند که با طبیعت در خانه هستند. آنها دوستان بسیار وفادار و شرکای دلسوز هستند.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

مارس

این افراد با داشتن همان میزان خلاقیت و تخیل، محتاط و درون نگر هستند. آنها دوست دارند خود را حفظ کنند و در ذهن خود کار کنند. آنها احساسات خود را با کمک هنر بیان می کنند اما عموما ترجیح می دهند تنها بمانند. آنها از بیرون مهربان، ملایم و دلسوز هستند، اما علاقه خاصی به آشکار کردن احساسات خود ندارند. آنها هر جا که می روند به دنبال آرامش و آرامش هستند، زیرا مکان های پر سر و صدا آنها را آشفته می کند.

آوریل

متولدین ماه آوریل عاشق این هستند که همه چشم ها را به خود جلب کنند. آنها کاملاً مسلط هستند و دوست ندارند که در اطرافشان رئیس باشند. آنها رک هستند، اغلب به طرز ناخوشایندی، و هیچ احتیاطی در مورد گفتن نظرشان درباره آنها به دیگران ندارند. کاریزمای آنها مغناطیسی است و دوستان و دشمنان زیادی را جذب می کنند. تکانشی، به ندرت قبل از اقدام فکر می کنند.

ممکن است

اکثر نوازندگان، بازیگران و مجریان با استعداد در ماه می متولد می شوند. آنها از نظر اجتماعی فعال هستند و می توانند هر جا که بروند دوست پیدا کنند. همچنین به میزان مساوی به سرگرمی و هوش نیاز دارند. با این حال، آنها بی ثبات هستند و خیلی راحت خسته می شوند. آنها همچنین نظرات و خواسته های خود را اغلب تغییر می دهند.

ژوئن

این افراد فوق العاده حساس و دوست داشتنی هستند. آنها خیلی صریح نیستند و این چیزی است که در متولدین ژوئن قابل تحسین است؛ از آینده نگری خود برای ایجاد فرصت های خلاقانه برای خود استفاده می کنند. آنها قلب خود را به آستین نمی پوشانند، اما نسبت به احساسات دیگران بیشتر از بسیاری از مردم آگاه هستند. آنها بسیار رمانتیک هستند اما به راحتی حسادت می کنند.

جولای

افرادی که در ماه جولای به دنیا می آیند چهره شادتری دارند، همچنین طبیعتاً ماجراجو، مهربان و دلسوز هستند. آنها معمولاً تنها و طعنه آمیز و همچنین کمی عجیب و غریب اند. متولدین جولای مستعد حملات افسردگی می باشند. اگرچه افراد دوست داشتنی هستند اما نمی توان همیشه به آنها نزدیک شد. چون خلق و خوی متغیری دارند و در مقابل حرف های دیگران آسیب پذیرند.

اوت

متولدین اوت در خدمات اجتماعی خیلی موفق می شوند و خوش قلب می باشند و ارزش های خانوادگی را بالاتر از هر چیز دیگری نگه می دارند. متولدین اوت افرادی الهام بخش،دوستانه و معنوی هستند. آنها هیچ مشکل مالی ندارند زیرا طبیعت سخت کوش آنها درآمد زیادی برای آنها به همراه دارد.

سپتامبر

باهوش، روحانی و مالیخولیایی – این کلمات متولد شهریور را خلاصه می کند. آنها همیشه با افکار و اعمال خود سازمان یافته اند و عموماً در زمینه های خود نابغه هستند. آنها نمی توانند با انتقاداتی که برخی از آنها خودآزاری است مقابله کنند. ماهیت خودسانسوری آنها آنها را از دستیابی به اهداف خود باز می دارد. آنها خیلی عمیق به موقعیت ها نگاه می کنند، که یک مشکل است. معمولا پژوهشگران و محققان موفقی که مو را از ماست بیرون می کشند در ماه سپتامبر به دنیا آمده اند. آن ها میتوانند فیلسوفانی سخت گیر یا مهندسان با ذهن ریاضیاتی عجیب باشند. در عین حال حساسیت عاطفی شان نسبت به پدیده های اطراف از آن ها موجوداتی دلرحم ساخته اند.

اکتبر

متولدین ماه اکتبر شانس را همیشه در کنار خود دارند. آنها همیشه به اهداف خود می رسند. بحث کردن با آنها بسیار دشوار است، زیرا آنها یک مبارزه بی امان انجام می دهند. اگر عصبانی شوند، می توانند بسیار کینه توز شوند. آنها عاشق هنر و ادبیات هستند و زود حسادت می کنند.متولدین اکتبر خوش لباس ترین ماه در بین ماه های سال هستند. بسیاری از آن ها یا یک طراح مد و لباس هستند یا یک استالیست و مشاوره دهنده به دوستان و اطرافیان. اگر یک اکتبری در کنارتان هست دفعه بعد حتما برای خرید او را همراه خود ببرید! او می تواند معجزه کند و از شما یک فرد شیک پوش بسازد!

نوامبر

ماه ماقبل آخر سال، همدلی، مثبت اندیشی و روشن بینی را در زندگی متولدین آن به ارمغان می آورد. متولدین نوامبر، تیزبین و غیرقابل درک هستند. سخاوت یکی از ویژگی های قوی آنهاست. آنها با انگیزه، شجاع و رانده هستند، اما دوست ندارند مورد تحسین قرار گیرند. هم چنین مهارت های مدیریت خشم عالی دارند. مثبت اندیشی نوامبری ها از آن ها آدم های دوست داشتنی می سازد. آن ها با ثابت قدمی از شکست نمی ترسند. اکثر آن هایی که بارها در بیزینس شکست خورده و از جایشان با موفقیت بلند شده اند متولد نوامبر بوده اند!

دسامبر

متولدین ماه آخر سال، معمولا جزو خوش شناس ترین افراد در زمینه شغلی و ازدواج هستند. حقیقت تلخی برای بقیه ماه هاست نه؟ البته که نه. هر ماهی منحصر به فرد است و در بخش هایی از زندگی اش شانس و مهارت دارد اما شاید در ازدواج و شغل دسامبر کمی خوش شانس تر باشد. آنها نسبت به دوستان خود بسیار پاسخگو هستند اما این منجر به فرار از مسئولیت ها می شود. پس این از خصلت های منفی آن هاست. آنها ریسک پذیر هستند و گاهی اوقات خود را در معرض خطر قرار می دهند. آنها عاشق قوانین نبوده و به شدت میهن پرست هستند. هیچ وقت با یک متولد دسامبر سر مسائل سیاسی بحث راه نیندازید! چون ضربه می بینید و بدجور داغ می کنند. به نظر آن ها وافاداری و از خودگذشتگی برای میهن از هر چیزی مهم تر است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا