;
سرگرمی

معمای تصویری آشپزخانه سودابه پر ایراده، اگه زرنگی اونا رو پیدا کن!

معمای تصویری آشپزخانه سودابه: معماها هوش و شمه کارآگاهی شما را افزایش می دهند. زرنگ ترین آدم هایی که در اطرافتان می بینید همان هایی هستند که معما حل می کنند. زرنگ شدن کار آسانی نیست!

این تصاویر چالشی به شما می آموزند که چه میزان دقت نظر دارید. حواستان باشد که باید به این چالش ها خیلی زود پاسخ دهید. چیزی در حدود زیر  8 ثانیه! خب بزن بریم

جالب است: آزمون شناسایی نادان: کدام شخص نادان تر است؟

با این بخش از سرگرمی در وب سایت گفتنی همراه باشید. درضمن چالش های دیگری هم هست که می توانید به آن مراجعه کنید: معماهای تصویری.

مطلب داغ که باید بخوانید: از بین بردن چروک صورت با ماسک های خانگی که بمب کلاژن اند!

معمای تصویری آشپزخانه سودابه پر ایراده، اگه زرنگی اونا رو پیدا کن!

معمای تصویری آشپزخانه سودابه

اینم ببین: آزمون هوش قاتل حرفه ای را پیدا کنید! کدامیک دارد دروغ می گوید؟!

.

.

معمای تصویری آشپزخانه سودابه: تونستی؟ حواست باشه که فقط 8 ثانیه زمان داری پس تقلب نکن

.

باهوش ها بشتابید: بازی فکری حاصل یک ها: حتی کسانی که باهوش اند معمولا جواب اشتباه می دهند!

.

حالا چطور تونستی؟ بهتره بری پاسخ معمای تصویری آشپزخانه سودابه رو ببینی چون تایم رو از دست دادی

.

حتما امتحان کنید: خوش رنگ کردن لب های تیره با عسل و توت فرنگی

.

اینم بدون که نباید ناامید بشی! به هر حال معمای تصویری آشپزخانه سودابه کار هر کسی نیست و سخته پس تو یه ادم معمولی هستی!

جواب معمای تصویری آشپزخانه سودابه

حتما این تست رو ببین: معمای پیک نیک خانوادگی را رصد کنید! سه چهره در آن مخفی شده آیا می بینید؟!

جواب معمای تصویری آشپزخانه سودابه

جنبه خوب پازل ها و بازی های فکری

حل بازی فکری و پازل علاوه بر سرگرمی بودن، فواید بی شماری نیز دارد. حل پازل ها و بازی های فکری ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند که به بهبود حافظه کمک می کند. بازی های پازل مغز شما را برای دیدن رویکردهای مختلف برای مشکلات آموزش می دهند. و در آخر، معماهای تصویری به تمرین عضلات چشم شما کمک می کنند.

تست های سرگرمی که در وب سایت گفتنی هر روز به اشتراک گذاشته می شوند راه فوق العاده ای برای تقویت هوش ما هستند. با وجود آسان بودن برخی پازل ها اما انواع دیگری هم وجود دارند که می توانند شما را غافلگیر کنند.

شما می توانید با مراجعه به تست هوش، معمای تصویری و تست شخصیت و انواع دیگر آن، لحظاتی خوب برای خود و دوستان و خانواده تان رقم بزنید.

از سوی دیگر معماها معمولاً کودکان را هدف قرار می دهند و نوعی معمای کلمه ای هستند که معمولاً به صورت قافیه ارائه می شوند. آنها پازل های ساده ای هستند که به شما امکان می دهند کلمات را به روشی سرگرم کننده یاد بگیرید.

ارتباط بین تیپ شخصیتی و بهره هوشی بالا 

افرادی که ضریب هوشی پایین دارند سنت گراتر هستند. بیشترین ارتباط بین ویژگی شخصیتی استقبال از تجربه و هوش بالا دیده می‎شود.

افرادی که از تجربه ‎های جدید استقبال می‎کنند به گفته محققان علم روانشناسی هوش بیشتری دارند.

استقبال از تجربه یا گشودگی یعنی علاقه داشتن به چیزهایی که جدید، پیچیده یا حتی خلاف سنت و قراردادها هستند.

ویژگی‎های خلاقیت، حساسیت نسبت به عواطف و استقبال از مسائل همچنین بیشترین ارتباط را با بهره هوشی بالاتر دارند. دلیل آن می‎تواند این باشد که باهوش بودن باعث می‎شود افراد نسبت به دنیای اطراف خود کنجکاوی بیشتری نشان دهند.

فواید بازی فکری برای کودکان

فواید بازی فکری برای کودکان از جهاتی به فواید بازی های فکری برای بزرگسالان شباهت دارد. بازی فکری باعث تقویت و بهبود عملکرد مغز و ذهن میشود که در تمام ابعاد زندگی موثر است. تقویت و رشد مهارت‌های فردی و اجتماعی، کودک را تبدیل به انسانی توانمند می‌کند که روزبه‌روز استقلال بیشتری می‌یابد و حس مسئولیت‌پذیری و اتکای به خود را بیشتر در خود رشد می‌دهد.

از آنجا که پرورش مغز از سال های اولیه زندگی و کودکی آغاز میشود امری مهم و تاثیر گذار است. از جمله فواید بازی فکری برای کودکان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.فواید بازی های فکری برای رشد ذهنی کودک

اولین تاثیر بازی فکری بر رشد مغز و بهبود عملکرد ذهن است. یکی از هدف های طراحان بازی فکری این است که بازی‌های فکری دقیقا چنین کارکرد‌های ذهنی دارند و در زمینه‌های : افزایش تمرکز و توجه و ادراک، درک بهتر مفاهیم درسی با استفاده از بازی‌های فکری، تقویت تخیل و افزایش خلاقیت باعث بهبود عملکرد مغز و ذهن میشوند.

2.فواید بازی های فکری برای رشد اجتماعی کودک

کودکان معمولا در هنگام بازی کردن هم‌بازی دارند. از جمله فواید بازی فکری برای کودکان این است که کودک علاوه بر هم‌بازی به هم فکر نیز نیاز دارد و در روند انجام بازی فکری، در تمرکز و توجه و تصمیم گیری یاری دهنده یکدیگر باشند. آن ها از طریق بازی افکار و ایده های خود را با کودکان هم سن خودشان مطرح کرده و به تجزیه و تحلیل ایده های یکدیگر می پردازند.

همچنین ایجاد مسئولیت پذیری در قبال خود و دیگران و نیز تقویت روحیه پذیرش تفاوت ها و مدیریت را نیز می‌توان از دیگر فواید بازی فکری برای کودکان به شمار آورد.

3.فواید بازی های فکری برای رشد روانی و شخصیت فردی

رشد فردی باعث ایجاد رشد اجتماعی کودکان می شود. اگر بخواهیم کودکان عملکرد خوبی در جامعه و میان هم سالان خود داشته باشند باید به رشد زمینه های فردی آن ها توجه کنیم.

تقویت اعتماد به نفس، کاهش استرس، افزایش تعاملات مثبت میان کودک با اعضای خانواده موارد مهمی در زمینه رشد فردی کودکان هستند.

این مطالب هم جالب هستند:

خیلی جالبه این تست: معمای هوش موجود عجیب که انسان نیست را شناسایی کن! این معما چالشیه!

اعضای بی تی اس BTS را بهتر بشناسید+ بیوگرافی اعضای بی تی اس BTS

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. باسلام و خسته نباشید
    حالا گربه استخوان بخوره زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه ولی چطور دوستان یخچال به دیوار جلوی سودابه خانم رو بعنوان اشتباه تشخیص نداده اند؟!
    شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا