;
سرگرمی

هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت: 7 ثانیه فرصت داری تا بگی کدوم زن بارداره؟

هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت: در تصویر هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت ما دو زن را مشاهده میکنیم که بر روی نیمکتی در یک پارک نشسته اند و شکم هر دو زن به مانند زنان باردار برجسته شده است ولی در واقع یکی از آنها حامله می باشد و فرد دیگر به خاطر چاقی بیش از حد مانند زنان باردار می باشد.

حالا با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتونی در 7 ثانیه زنی که حامله است را تشخیص بدی و هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت ما را حل کنی؟پس با دقت به تصویر زیر نگاه کن.

 

تصویر هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت

هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت 1

.

.

.

حل معماها می تواند یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما باشد و شما را وادار به توجه به کوچکترین جزئیات کند. این معماهای تصویری در نگاه اول آسان به نظر می رسند، اما اگر با دقت بیشتری بررسی شوند ممکن است سخت باشند. این کاملاً به توانایی های شناختی شما همچون دقت، تمرکز و نیز جزئی نگری شما بستگی دارد.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت

با توجه به برآمدگی شکم زنها ،آنها در دوره شدید ویار خود که احتمالا 5یا 6 ماهگی است قرار دارند و با توجه به این دوره که زنان میل شدیدی به غذا پیدا می کنند زن حامله که در تصویر وجود داره زن سمت چپی است که با علاقه شدیدی در حال خوردن همبرگر خود می باشد،همچنین وی کتونی پوشیده است که در دوران حاملگی  موقع پیاده روی اذیت نشود، برعکس زن سمت راستی که کفش پاشنه بلند پوشیده است.

هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت 2

آیا هوش تصویری شناخت زن حامله روی نیمکت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا