;
سرگرمی

کدوم کلاس خطرناک نیست؟می تونی هوش تصویری کلاس بی خطر را در 7 ثانیه حل کنی؟

هوش تصویری کلاس بی خطر؛ در تصویر هوش تصویری کلاس بی خطر ما معلمی را مشاهده می کنیم که بعد از خوردن زنگ تفریح در سالن مدرسه در حال گردش می باشد،اما یکی از کلاس های موجود در راهرو خطرناک می باشد و احتمالا توسط اجنه تسخیر شده است.

آیا میتونی با توجه به تصویر و نشانه های موجود در تصویر بگویید کدام کلاس بی خطر می باشد و تهدیدی بر علیه خانم معلم وجود ندارد؟

 

تصویر هوش تصویری کلاس بی خطر

هوش تصویری کلاس بی خطر 1

.

.

.

به واقع تیزبین ها کسانی هستند که توانسته اند سطح مهارت های شناختی خود را بالا نگه دارند. برای اینکه سطح مهارت های شناختی همواره رشد داشته باشد، باید ذهن و مغز را به صورت مرتب و روزانه تمرین و ورزش دارد. بهترین تمرین ورزشی برای مغز نیز انجام بازی های فکری است. هوش تصویری کلاس بی خطر و آزمون های مشابه، زمینه را برای افزایش فعالیت مغز از طریق دقت و تمرکز کردن فراهم می کند و همین مسئله در بلند مدت رشد و توسعه توانائیهای شناختی را با خود به همراه دارد.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری کلاس بی خطر

احتمالا همه به راحتی متوجه شدید که کلاس سمت راستی خطرناک می باشد،کافیست به نوشته های روی تخته سیاه دقت کنید که به طرز عجیبی برعکس نوشته شده است،ولی در کلاس سمت چپی هیچ گونه نشانه مرموز و خطرناکی دیده نمی شود.نظر شما دوستان چیست؟

هوش تصویری کلاس بی خطر 2

آیا هوش تصویری کلاس بی خطر را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

  1. به نظرم خیر سمت راستی خطرناک نیست و برعکس نوشتن خیلی عادیه
    اما سمت چپی ساعت بالای تخته دوتا عقربه بزرگ داره

  2. تو اونیکی کلاس ساعت نزدیک به ۱ هستش
    و شب هست (چون نور خورشیدی دیده نمیشه)
    درنتیجه کلاس سمت چپ خطرناک تر هست چون تا ۱ شب ادامه دارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا