;
سرگرمی

اگر چشمی دقیق داشته باشید، باید بتوانید چهره پنهان را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید

چالش بینایی قایق ها: بدون هیچ تاخیری چهره پنهان را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید. زمان زیادی ندارید، پس ادامه دهید و این تست بینایی شگفت انگیز را حل کنید. فقط یک فرد با دید عالی می تواند چهره پنهان را در تصویر چالش بینایی قایق ها پیدا کند.

اجازه ندهید به شما بگویند که نمی توانید این کار را انجام دهید. تنها کاری که باید در سرگرمی امروز گفتنی انجام دهید این است که چهره پنهان را در تصویر قایق ها پیدا کنید که برای آن حداکثر 5 ثانیه زمان خواهید داشت. چالشی که در ادامه خواهید دید یک روند در شبکه های اجتماعی است، بنابراین بهتر است برای خروج موفقیت آمیز فوق العاده متمرکز باشید. به لطف این آزمون بینایی دیوانه کننده چشمان خود را باز کنید و سطح ادراک خود را آزمایش کنید. صدها کاربر آن را امتحان کردند، اما تعداد بسیار کمی موفق به یافتن راه حل در زمان تخمینی شدند.

 

این تست خیلی باحاله: آزمون شناخت پیرزن خطرناک: کدوم یکی خطرناکه؟ حالا چرا؟

 

در تصویری که به شما نشان خواهیم داد، دو قایق را مشاهده می کنید که در هر کدام دو نفر حضور دارند. با این حال، نکته جالب در مورد این چالش این است که چهره ای پنهان وجود دارد، اما نمی توان آن را با چشم غیر مسلح دید. شما تعجب خواهید کرد که اگر تنها چهار نفر باشند، چگونه این امکان وجود دارد، زیرا صورت جایی است که کمتر تصورش را می کنید.

تصویر چالش بینایی قایق ها

چالش بینایی قایق ها- چهره پنهان کجاست؟

از قدرت تیزبینی خود نهایت استفاده را ببرید. آیا می توانید چهره پنهان را ببینید؟ خوب ما کمی به شما کمک می کنیم. به عنوان یک سرنخ می توانیم به شما بگوییم که هدف بسیار نزدیک به یکی از قایق هایی است که در حال حرکت هستند. جرات داری الان دنبالش بگردی؟ برو جلو، بیایید با چالش پیش برویم. با رنگ ها یا جزئیات اشتباه نگیرید. تمرکز کنید و موفق خواهید شد.

خیلی جالب است با هوش ها بشتابید: تست تصویری حدس فیلم: می تونی بگی اسم فیلم چیه؟!

نتیجه چالش بینایی قایق ها در پایین صفحه

.

.

.

.

.

نتیجه چالش بینایی قایق ها

چالش بینایی قایق ها-نتیجه چالش بینایی قایق هاهمه چیز خوب است؟ وقتت کم بود؟ نگران نباشید یا احساس بدی نداشته باشید. این کاملاً طبیعی است، زیرا حل چالش بینایی قایق ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. اگر جزو گروه منتخبی نبودید که موفق به تکمیل این معمای تصویری شدند، نگران نباشید، از شما دعوت می کنیم راه حل را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

حتما امتحان کنید: این چالش ویروسی چشم بسیاری از مردم را فریب می دهد!

این تست برای نابغه ها است: سوال هوش تصویری زامبی: چند زامبی اینجاست؟!

این رو هم از دست نده: اشتباه این صحنه به راحتی پیدا می شود،اما بسیاری از افراد شکست می خورند!

آیا چالش بصری این هفته را دوست داشتید؟

برای شما خیلی راحت بود؟ خوب، اگر توانستید با چالش روبرو شوید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر نه، پس ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع ویروس ادامه دهید. آیا می خواهید چالش های بیشتری از این دست ببینید؟ در اینجا به شما می گوییم که چگونه این کار را انجام دهید. برای انجام این کار، فقط باید پیوند زیر را دنبال کنید: تست های سرگرمی در گفتنی، و تمام. منتظر چی هستی؟

یک چالش بصری چیست؟

چالش بصری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های بصری، پازل های ویروسی یا منطقی شناخته می شوند. البته همه آنها به یک اندازه خنده دار هستند.

چگونه به وجود آمدند؟

آزمون های بینایی به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است. آنها به دلیل همه گیری COVID-19 در شبکه های اجتماعی محبوبیت یافتند، زیرا بسیاری از کاربران به اشتیاق خود برای جلوگیری از سرایت در خانه های مربوطه خود ماندند. آنجا بود که آنها بازی های فکری ویروسی را به عنوان جایگزین های سرگرمی می دیدند. امروزه این چالش ها همه جا هستند.

چالش بیشتر با تست های زیر:

معمای زن در آینه: خطای تصویر چیست؟

تست بینایی آیا شما خودمحور هستید؟

اخباری از آینده می خواهید؟ بگویید چند بز در تصویر وجود دارد!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا