;
سرگرمی

مهارت بینایی ات رو با پیدا کردن حروف میان اعداد بسنج!

چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی: یکی دیگر از آزمون هایی که توانسته است در شبکه های اجتماعی مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند، چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی است. بر همین اساس چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی از جمله پازل های تصویری است که سلول های خاکستری مغزتان را مجبور به فعالیت دو چندان می کند. باید گفت که این آزمون تنها در صورتی که مهارت های شناختی فوق العاده عالی داشته باشید، امکان پذیر است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطنت شناسی بگو کدوم کارمند خرابکاری کرده؟!

چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی می تواند میزان احاطه شما بر حواس های پنج گانه اتان را مشخص کند. اگر می خواهید خود را بسنجید، این ازمون را از دست ندهید و تلاش کنید در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای حل کنید.  باید گفت که به صورت کلی، با کمک انواع و اقسام بازی های فکری می توانید هم مغز خود را ورزش دهید و هم لحظات خوشی را سپری کنید. به خصوص اگر این آزمون ها را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید

چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی

سعی کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان مشخص شده 3 ثانیه این بازی فکری را رمزگشایی کنید. همان طور که اشاره شد این سوال معمایی، تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات توجه دقیق داشته باشید. بنابراین، تا آنجا که می توانید دقت و تمرکز کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر زیر نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی فقط 3 ثانیه وقت دارید.

شما در تصویر چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی تعداد زیادی عدد می بینید. در نگاه اول تنها چیزی که در این تصویر دیده می شود، اعداد هستند. اما اگر بیشتر دقت کنید می توانید یک حرف انگلیسی را در میان اعداد شناسایی کنید. بیشتر از این وقت شما را نمی گیریم. تصویر چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی را با هم مرور می کنیم.

چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی 1

این هم جالبه: داستان ضرب المثل خر ما از کرگی دم نداشت!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید و نوابغ هسته ای بگن کی کوزه رو شکسته؟!

.

.

.

.

پاسخ چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی

اگر تاکنون نتوانستید پاسخ چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی را ارائه دهید، ثانیه های بیشتری را در اختیارتان قرار می دهیم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید خرف انگلیسی را در میان اعداد پیدا کنید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه اهل حساب و کتابی بگو کدوم سگ اول بهش شیر می رسه؟!

.

.

.

پاسخ چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی: احتمالاً توانستید حرف را در میان اعداد تشخیص دهید. در تصویر زیر نیز ما را علامتگذاری کرده ایم.

چالش بینایی یافتن حرف انگلیسی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: به نظر شما در کدوم حالت احتمال زنده موندن مرد بیشتره؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا