;
سرگرمی

چالش چوب کبریتی: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یکمربع چوب کبریتی را مشاهده می کنید، شما باید کبریت های اضافی را طوری بچینید که این مربع را به 2 بخش مساوی تقسیم کنید میتوانید؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع چوب کبریت ها کجا جا به جا و کجا بشن. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم خانم طلا مخفی کرده؟!

چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع را مورد بررسی قرار دهید. چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع این است که شما باید کبریت های اضافی را طوری بچینید که این مربع را به 2 بخش مساوی تقسیم کنید میتوانید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید چوب کبریت ها کجا جا به جا و کجا بشن؟

چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه در نکته سنجی از همه بهتری، بگو اشتباه تصویر چیه؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: حکایت خواهر ندار و خواهر دارا / خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

.

.

.

پاسخ چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع

آیا متوجه شدید چوب کبریت ها کجا جا به جا و کجا بشن؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه اهل حساب و کتابی بگو کدوم سگ اول بهش شیر می رسه؟!

.

.

.

.

پاسخ چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع: دقیقا مثل شکل زیر باید عمل کنید!

چالش چوب کبریتی تقسیم مساوی مربع 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

چیستان: کدام گُل است که با حذف کردن حرف اولش، روی آب شناور می‌شود؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دکمه بازگشت به بالا