;
سرگرمی

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک به صرفه است! فقط ثروتمندان می توانند بخرند

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک البته که گران به نظر نمی آید! اما برای مردم عادی چطور؟ این میوه ها از حقوق چند ماه یک کارمند بیش ترند!

انواع مختلفی از میوه ها و سبزیجات هر روز رونمایی می شوند و نوآوری های زیادی در روش های کشاورزی ایجاد شده است. میوه های بسیار جذاب از سراسر دنیا به مناطق مختلف فرستاده می شوند و توجه افراد را به خودشان جلب می کنند اما این میوه و قیمتش قطعا شما را شوکه می کند.

همه ما می دانیم که میوه ها و سبزیجات در انواع مختلف دسته بندی می شوند و هر کدام قیمت های متفاوتی دارند اما گرانترین میوه در کل جهان قیمت شوکه کننده ای دارد و شاید باورتان نشود که این میوه ارزشمند بیش از چند تکه طلا هم قیمت دارد.

طالبی یوباری، میوه میلیون دلاری ژاپنی ها

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک عکس1
طالبی یوباری

 

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک: نام این میوه گرانقیمت یوباری ملون یا طالبی یوباری است و به خاطر قیمت بالایی که دارد، تقریبا افراد بسیار بسیار کمی می توانند آن را بخرند. این میوه در ژاپن به فروش می رسد و در صورت داشتن پول، می توانید خیلی راحت به آن دسترسی پیدا کنید.

ظاهراً یک کیلو گرم از این میوه قیمتی برابر با 16 هزار دلار که در سال 1402 حدودا 800 میلیون تومان قیمت دارد، مقدار فروش آن بسیار کم است، زیرا به راحتی تهیه نمی شود و قیمتش هم سرسام آور است. اما جزء پرطرفدارترین میوه های مخصوص افراد ثروتمند است. علت گران بودن این میوه نگهداری بسیار سخت از آن است.

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک: میوه دیگری نیز در این خبر وجود دارد که به گرانی طالبی یوباری نیست اما به دلیل ظاهر عجیب خود مورد استقبال ثروتمندان قرار گرفته است. این میوه گلابی بودا نام دارد:

گلابی شکل بودا

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک عکس2
گلابی شکل بودا

 

گرانترین میوه جهان برای ایلان ماسک: بله، شما آن را درست خوانده اید. گلابی به شکل بودا. بازوهای جمع شده، حالت مدیتیشن و لبخند. یکی از کشاورزان چینی به نام Xianzhang Hao به این فکر افتاد که این گلابی ها را به شکل مجسمه بودا در مزرعه خود در استان هبی چین بسازد.

گلابی‌ها در قالب‌هایی رشد می‌کنند که در طول فرآیند رشد آن‌ها را شبیه بوداهای کوچک می‌کند. این قالب ها توسط شرکت Fruit Mold در چین در دسترس قرار گرفت، که گزینه های زیادی برای شکل دادن به میوه های عجیب و غریب مانند هندوانه های قلبی یا سیب های گنوم شکل ارائه می دهد. گلابی هایی که ما در مورد آنها صحبت می کنیم قیمت هر عدد آن 9 دلار معادل 450 هزار تومان است.

آیا باز هم میوه های گران دیگری می شناسید که می توان به این لیست افزود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا