سرگرمی

تست آدم شناسی: چقدر آدما رو تو نگاه اول می شناسید؟

ذهن ما اغلب می‌تواند به ما خیانت کند، زیرا به تفکر تکانشی اجازه می‌دهد نتیجه‌گیری هایی کند که دور از واقعیت است و گاهی اوقات کلیشه های مختلفی که در ذهن مان وجود دارد، به ما اجازه نمی دهد معماهای نسبتا آسان را حل کنیم. این بدان معنی است که یک معمای ساده می تواند چیزهای زیادی را در مورد نحوه عملکرد مغز و تصورات غلط ما آشکار کند.

تست آدم شناسی، درباره این است که آیا ما شناخت درست و واقعی از آدم های آشنا و غریبه داریم یا خیر؟ آیا زود فریب می خوریم و افراد را خیلی بهتر یا بدتر تصور می کنیم؟

سایت گفتنی معمای سرگرمی چالش برانگیزی ایجاد کرده که می تواند فعالیت مغز شما را آزمایش کند و کارآگاه درونی شما را راضی کند.

همچنین ببینید: تست بینایی سنجی: چشم زرنگ ها بشتابید

1. کدام یک تظاهر به ثروتمند بودن می کند؟

تست آدم شناسی

پاسخ تست آدم شناسی:

.

.

.

.

.

پاسخ درست مرد با پیراهن آبی است. چون جنس لباس او پلی استر است و در عکس مشاهده می کنید که مارک جنس لباس مشخص است. بنابراین او نمی تواند ثروتمند باشد.

تست آدم شناسی- عکس 2

2. کدام یک از بچه ها والدین پولدار دارند؟

تست آدم شناسی-عکس 3

پاسخ تست آدم شناسی:

.

.

.

.

.

پاسخ درست پسری است که سمت چپ تصویر قرار دارد. در ظرف او سالاد و سوپ قرار دارد و این غذا هم ارزش غذایی بالاتری دارد و هم قیمت بهتری. این حقیقت تلخ است نه؟ افراد ثروتمند بیش از سایرین به تغذیه خود اهمیت می دهند و امکانات داشتن سبک زندگی سالم را دارند، اما فست فود معمولا غذایی فوری و ارزان تر است.

تست آدم شناسی- عکس 4

3. دو زن وارد یک شرکت می شوند، اما یکی از آنها آنجا کار نمی کند.

کدام یک از این 2 است؟

تست آدم شناسی-عکس 5

پاسخ تست آدم شناسی:

.

.

.

.

.

زن سمت چپ که لباس  رسمی پوشیده است در کمپانی کار می کند. چون اسم او روی جیبش درج شده و این یعنی که او برای یک کمپانی کار می کند.درست حدس زدید؟ تا به حال حدس و آدم شناسی تان چطور بوده است؟ ادامه دهید!باز هم باید خودتان را مورد آزمون قرار دهید.

تست آدم شناسی-عکس 6

4. یک در دارای ماهی گوشتخوار، در دیگری سیم های برق و آب روی

زمین، در دیگری یک نینجا خطرناک و در آخری، تمساح گرسنه است.

استفاده از کدام یک بی خطر است؟

تست آدم شناسی-عکس 7

پاسخ تست آدم شناسی:

.

.

.

.

.

اتاق دوم جواب درست است. چرا؟ حتما تعجب کردید که اتاق برق چطور می تواند امن تر باشد. اتفاقا چون سیم ها بالای سقف قرار دارند و هنوز به آب متصل نشده اند و سطح آب را لمس نکرده اند امن تر از بقیه اتاق ها هستند. آیا زود تشخیص دادید؟ پس تا به الان شناخت محیطی تان عالی بوده است! اما زود امیدوار نشوید. یکی دیگر هم مانده است!

تست آدم شناسی-عکس 8

5. آیا می توانید هویج متفاوت را پیدا کنید؟

تست آدم شناسی-عکس 9

پاسخ تست آدم شناسی:

.

.

.

.

.

هویج پایین 4 برگ دارد. بنابراین با بقیه که 5 برگ دارند متفاوت است. بینایی ات چطور بود؟ این را هم درست جواب دادی؟!

تست آدم شناسی-عکس 10

چه تعداد از معماهای نشان داده شده در بالا را توانستید حل کنید؟ آیا هیچ کدام از آنها با دیدن پاسخ درست، شما را شگفت زده کردند؟ این تست ها با سنجش میزان هوش محیطی، بینایی و روانشناختی شما تمرین خوبی هستند برای درست دیدن، افزایش دقت و عدم سطحی بینی. خوب امیدواریم سربلند بیرون آمده باشید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا