سرگرمی

تست شخصیت+از نظر بقیه سخن گوی خوبی هستید؟

چه چیزی را اول دیدی؟ امروزه این نوع تست ها(از جمله تست ناخودآگاه) طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرده است. تست های شخصیت شناسی بصری، می تواند چیزهای زیادی درباره شخصیت شما بگوید؛ چون با دیدن تصاویر ناخودآگاه شما فعال می شود. امروز با یکی از جذاب ترین تست ها همراه شما هستیم. وب سایت گفتنی همچنین تست های متنوع دیگری نیز دارد که می توانید در بخش سرگرمی نگاه کنید.

تست ناخودآگاه

جنبه هایی از شخصیت ما وجود دارد که ما همیشه آنها را نادیده می گیریم، حتمن دیده اید که نگاه هر شخصی نسبت به اطرافش متفاوت است. مثلا بعضی ها کلی نگر هستند یا مثبت نگر و بعضی ها دیدگاه نقادانه تری دارند و بعضا با بدبینی به بسیاری از جنبه های زیست انسان نگاه می کنند. اما جنبه هایی از ما هستند که برای خودمان هم ناشناخته اند. آن ها چه هستند؟ از طریق تست ناخودآگاه می توانید به آن نیمه های پنهان خود پی ببرید.

صورت یک زن

طبق این تست ناخودآگاه شما فردی هستید که دوست دارید حقیقت را بگویید. شما خود را به دلیل صادق بودن مشخص می کنید. صحبت کردن با شما خوب است. شما لاف نمی زنید، حرف شما را قطع نمی کنید. شما شنونده خوبی هستید. شما هنگام صحبت بسیار دیپلماتیک هستید، ارتباطات شما سرشار از درایت، دقت است و حس شوخ طبعی دارید. شما یک گفتگوگر عالی هستید.

درختان

اگر برای اولین بار دیدید، درختان در پاییز در یک آسمان بنفش، بسیار دنج است. صحبت شما بدون عجله و پرمعنا است، می دانید چگونه مکالمه را در مسیر درست هدایت کنید، صدایی بسیار دلنشین و خنده ای آرام و مهربان دارید. ارتباط شما صمیمانه است شما می دانید چگونه یک داستان کوتاه و باورنکردنی تعریف کنید. نظرات شما همیشه مناسب است. شما این استعداد را دارید که ارتباطات را حفظ کنید و آن را به موقع به پایان برسانید. شما یک گفتگوگر جذاب هستید.

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

دست ها

دست هایی که کف دست را با چند ستاره نشان می دهد، نشان می دهد که شما یک همکار دوستانه و بسیار مفید هستید. شما همیشه از دیگران حمایت، همدلی، آرامش و انگیزه می دهید. وقتی ارتباط برقرار می کنید، مردم همیشه به شما صریح و وفادار هستند. آنها مهربانی شما را احساس می کنند، شما همیشه می خواهید کمک کنید. تو باهوشی شما حافظه خوبی دارید شما همیشه می دانید چه بگویید و چه چیزی را توصیه کنید تا حال او بهتر شود . شما یک شریک دلسوز هستید.

یک خرگوش

اگر برای اولین بار یک خرگوش را دیدید که حلقه زده است، شما یک فرد زیبای بسیار شیرین هستید و ارتباط شما نیز همینطور است. شما یک مکالمه دان، گستاخ و باهوش هستید. دوست دارید در مورد موضوعات حساس ارتباط برقرار کنید، دوست دارید با افراد باهوش صحبت کنید. شما می دانید که چگونه تم های باورنکردنی ارائه دهید، همیشه حقایق غیرمنتظره ای آماده دارید. ارتباط با شما چیزی است که همه نمی توانند از عهده آن برآیند. اما گوش دادن به شما یک لذت واقعی است. شما استاد کلمات هستید. شما یک مکالمه باهوش و احساسی هستید.

یک پرنده

به جرات می توان گفت که بودن در کنار شما و همیشه راحت نیست، هرگز خسته کننده نیست. خلق و خوی شما اغلب در طول مکالمه تغییر می کند. شما فردی تکانشی هستید. خلق و خوی رمانتیک می تواند ناگهان رنگی شکاک به خود بگیرد و شما را به حالتی بدبینانه و حتی بدبین تبدیل کند. می توانید در میان خنده دارترین ارتباطات بسوزانید. تو مثل دریا هستی یا آرام و زیبا، یا نه کمتر زیبا، اما یک طوفان کاملا خطرناک. شما یک گفتگوگر احساسی هستید .

صورت گرگ

اگر چهره گرگ یا گرگ هایی را که در جنگل پنهان شده اند تجسم کرده اید، درونگرا هستید یا بیشتر از صحبت کردن به گوش دادن علاقه دارید. مردم همیشه شما را درک نمی کنند. شما واقعاً سعی نمی کنید خودتان را به دنیا توضیح دهید. شما دنیای خود را با قوانین و اصول خود دارید. وقتی کسی سعی می کند به آن حمله کند، دوست ندارید. شما آدم بسته ای هستید. شما عاشق فکر کردن هستید، شاید خلق کنید و فکر کنید. شما به سرعت از ارتباطات خسته می شوید. می خواهی ترک کنی آنها به ندرت سعی می کنند شما را عقب نگه دارند.

 

 

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =

دکمه بازگشت به بالا