;
سرگرمی

تست قدرت کنترل: چقدر روی زندگی تان تسلط و قدرت دارید؟!

این بار با تست قدرت کنترل خود را محک بزنید!

هم معماهای منطقی و هم تست های روانشناختی اخیراً در شبکه های اجتماعی رایج شده است. کاربران اینترنت راهی برای مبارزه با بی حوصلگی و همچنین آشنایی با جنبه هایی از شخصیت خود پیدا کردند که اغلب اوقات از آن بی خبر بودند.

به همین مناسبت این تست قدرت کنترل را برای شما می آوریم که شامل نگاه کردن به یک تصویر است و با توجه به اولین چیزی که چشم شما را جلب می کند نتیجه آن خواهد بود. هم چنین می توانید در بخش سرگرمی، تست های دیگری را نیز مشاهده کنید.

خیلی جالبه این تست: آزمون هوش خانوم فقیر رو حل کن و بگو کدوم یکی مشکل مالی داره؟

تست قدرت کنترل: اولین چیزی که در تصویر دیده اید چیست؟

تست قدرت کنترل

در آن سه شکل ممکن وجود دارد: عقاب، پلنگ و صورت یک زن

پاسخ تست قدرت کنترل

عقاب

تست قدرت کنترل: شما می دانید چه زمانی استراحت کنید. می دانید چه زمانی بهتر است یک استراحت کوتاه از زندگی روزمره داشته باشید. با صبر و مهربانی می توان به این استراحت های کوتاه اما رضایت بخش دست یافت. شما می دانید چگونه خود را کنترل کنید و خارج شدن از کنترل در زندگی روزمره برای شما بسیار سخت است.

این تست رو هم ببین عالیه: این مرد خوش شانس چجوری در رفته و زنده مونده؟

پلنگ

تست قدرت کنترل: شما فردی کمال گرا هستید، هوش فضیلت اصلی شماست. شما می دانید چگونه با آرامش کامل کنترل هر موقعیتی را در دست بگیرید. شما از دوران جوانی با این ایده بزرگ شده‌اید که شخص باید مسئول ساختن آینده خود باشد.

زن

تست قدرت کنترل: شما ترجیح می دهید از عوارض اجتناب کنید و با آرامش با همه چیز روبرو شوید، اما عزم خود را نباید دست کم گرفت. شما می دانید که با تلاش و فداکاری هیچ مانع غیر ممکنی وجود ندارد.

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تقویت حافظه با انجام تست های جدید امکان پذیر است!

وقتی خودتان را به انجام مداوم یک کار جدید عادت می‌دهید، مسیرهای عصبی جدیدی در مغز شکل می‌گیرند که موجب می‌شوند در انجام کارهای جدید، کارآمدتر و پرسرعت‌تر ظاهر شوید. مطمئن باشید تشکیل مسیرهای عصبی جدید در مغز به تدریج آغاز می‌شود. با ادامه‌ی این روند، به تدریج از فردی تنبل که عادت دارد انجام هر کاری را به لحظه‌ی آخر موکول کند، به فردی زبر و زرنگ تبدیل خواهید شد که هر کاری را به وقتش انجام می‌دهد.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

تست شخصیت چیست؟

تست های شخصیت معمولا در حوزه روانشناسی بالینی استفاده می شود. این آزمون‌ها ابزارهایی هستند که امکان ارزیابی ویژگی‌های روان‌شناختی و رفتاری یک فرد خاص را با هدف شناسایی روش‌های معمول واکنش به شرایط خاص فراهم می‌کنند.

لازم به ذکر است که این تست های شخصیتی که هر روز در دپور مطرح می کنیم هیچ اعتبار علمی ندارند. این فقط در مورد محتوای سرگرمی است که می تواند به شما کمک کند تا در عرض چند ثانیه از طریق یک تصویر، نوع شخصیتی را که ممکن است داشته باشید، راهنمایی کنید.

آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟

آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خب، اگر توانستید بیشتر در مورد خود و نحوه زندگی خود بدانید، به شما تبریک می گوییم. علاوه بر این تست، انواع دیگری از چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید.

تست های جالب دیگر:

معمای کادوی تولد محمد رضا گم شده آن را بیابید اگر چشم تیزی دارید!

آزمون قتل والتر وایت: فقط خوره های بریکینگ بد اینو می تونن حل کنن!

اشتباه تصویری باغ را بیابید اگر خیلی مخی و باهوش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا