سرگرمی

تو روابط بی قراری یا نه؟ بگو اول چی دیدی؟

تست های شخصیت به دلیل اطلاعاتی که ارائه می دهند در قلب بسیاری از کاربران اینترنت جای گرفته است. به دلیل محبوبیتی که دارد، بخش سرگرمی وبسایت گفتنی امروز با یک چالش جدید در خدمت شماست. این تست به شما نشان خواهد دادکه ایا شما فردی بی قرار هستید یا خیر؟ قبل از هر چیزی تاکید می کنیم که در این تست روانشناسی دروغ گفتن ممنوع است. صادقانه جواب بده هر جایگزین معنای متفاوتی دارد.

فقط باید آنچه را که در تصویر می بینید، مشخص کنید تا حقیقت را بفهمید .

 به تصویر پایین نگاه کن اول چی میبینی؟

 

 

تست بی قراری

جواب ها در پایین:

.

.

.

.

.

.

اگر اول دست ها را دیدی:

اگر ابتدا دست ها را دیدید، فردی وفادار، بی قرار و دوست داشتنی هستید. شما عاشق بودن در یک رابطه هستید. در روابط عاشقانه خود بسیار وفادار هستید. شما فکر می کنید هر کسی یک نیمه بهتر دارد که منتظر پیدا شدن است. شما جاهایی را که اجازه رشد ندارید ترک می کنید. نمی توانید تحمل کنید که به شما بگویند چه کار کنید. شما اغلب به دنبال ماجراجویی های جدید برای آزمایش مهارت های خود هستید.  شما طوری زندگی می کنید که انگار فردایی وجود ندارد.

حالا اگر قلب را دیدی:

اگر اول قلب را دیدی، به راحتی می بخشید.شما کینه ای نیستید و  هرگز در مورد اطرافیان خود پیش داوری نمی کنید. شما ذهن باز دارید. معمولا سعی می کنید جنبه روشن همه چیز را ببینید. از آزادی و زمان در خارج از منزل لذت می برید. خانواده از ارکان مهم زندگی شما به حساب می آید.

تست شخصیت چیست؟

آزمون های شخصیتی پرسشنامه هایی هستند که به منظور سنجش شخصیت یک فرد طراحی یا ایجاد می شوند. به عبارت دیگر، آنها به شما این امکان را می دهند که بدانید یک شخص واقعاً چگونه است. تست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند معمولاً شامل پاسخ دادن به یک سؤال است: ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟ پاسخ به کاربر این امکان را می دهد تا از نحوه زندگی خود مطلع شود.

 

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 5 =

دکمه بازگشت به بالا