;
سرگرمی

تست بینایی: از هر 100 نفر فقط 5 نفر می توانند پنگوئن را پیدا کنند!

تست بینایی پیدا کردن پنگوئن: شما بایستی پنگوئن را در میان توکان ها پیدا کنید. در نظر داشته باشید که فقط و فقط 10 ثانیه برای انجام آن فرصت دارید.
این چالش را در یک محدودیت زمانی(10 ثانیه) حل کنید و مهارت های بصری خود را آزمایش کنید. از هر 100 نفر فقط 5 نفر موفق می شوند!

در میان سرگرمی‌های مورد علاقه کاربران اینترنت، تست بینایی خودنمایی محبوبیت زیادی پیدا کرده و اغلب در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده‌اند، زیرا علاوه بر گذراندن مدتی سرگرمی موفق به کشف ویژگی‌های متفاوتی در مورد هوش یا شخصیت خود می‌شوند. زیرا آنها به واکنش های مغز مربوط می شوند.

تست بینایی پیدا کردن پنگوئن- تصویر1

 

این را هم ببینید: چند تا رنگ می بینی؟ فقط 1 در صد مردم جهان 19 رنگ را تشخیص می دهند!

تنها 10 ثانیه فرصت دارید تا پنگوئنی را که در میان توکان ها پنهان شده است پیدا کند. تنها 5 درصد از مردم توانسته اند این چالش را حل کنند ، به همین دلیل است که به عنوان یکی از پیچیده ترین ها برجسته می شود ، اما همه اینها به توجه حداکثری به عکس بستگی دارد.

بینایی ما را به روش های مختلف به سمت درک واقعیت سوق می دهد، بنابراین در این تست کاربران علاوه بر داشتن محدودیت زمانی برای دستیابی به آن ، توانایی خود را در درک محیط و اشیایی که مشاهده می کنند، آزمایش خواهند کرد.

به همین دلیل، در این چالش که به دلیل نتایج شگفت‌انگیز آن در شبکه‌ها منتشر شده است، تنها 10 ثانیه فرصت دارید تا پنگوئن را که در جایی از تصویر پنهان شده است پیدا کند. تنها 5 درصد از مردم توانسته اند این چالش را حل کنند ، به همین دلیل است که به عنوان یکی از پیچیده ترین ها برجسته می شود ، اما همه اینها به توجه حداکثری به عکس بستگی دارد. با بخش سرگرمی وبسایت گفتنی همراه باشید.

چالش بصری که فقط 5 نفر از هر 100نفر می توانند آن را حل کنند

برای حل این تست بینایی نیاز به مهارت زیاد، توجه زیاد به جزئیات ، توانایی استنباط و ناظر خوب بودن است که در کنار هم شما را به هدفتان می رساند.

این هم جالبه: اگه تیزبین باشی در کمتر از 5 ثانیه می تونی قلک ها را پیدا کنی!

 

(پاسخ تست بینایی پیدا کردن پنگوئن)

.

.

.

.

تست بینایی پیدا کردن پنگوئن- جواب تست

اکنون می توانید ببینید که پنگوئن در کجا پنهان شده است.
اگر تا اینجا پیش آمده اید به این دلیل است که قبلاً تست را حل کرده اید یا حداقل تلاش کرده اید.

در بالا تصویری وجود دارد که به چالش بصری پاسخ می دهد . اگر توانستید آن را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید ، به شما تبریک می گوییم، اگر نه، ناامید نشوید و به لذت بردن از این نوع تست ها که در بخش سرگرمی مجله گفتنی قرارداده ایم مراجعه کنید و بیشتر خودتان را به چالش بکشید.

 

لینک های مرتبط:

چالش تست بینایی: بعید است بتوانید زیر 4 ثانیه بابانوئل را پیدا کنید!

تست بینایی ساعت شنی: شکل متفاوت رو پیدا کن!

اشکال متفاوت را پیدا کن و قدرت دیدت رو محک بزن!

 

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا