;
مد روزمد و زیبایی

بوت زنانه جدید که قبل از خرید باید ببینید+ عکس

هر سال تعداد زیادی مدل بوت زنانه راهی بازار می‌شود که تنوع زیادی دارند و شاید شما را دچار سردرگمی کنند که کدام یک از انواع مدل‌ها برای شما مناسب است.

بوت‌ها همواره یکی از محبوب‌ترین آیتم‌های فصول سرد به شمار رفته‌اند و جلوه زیبایی به استایل زمستانی و پاییزی شما می‌بخشند. در این مقاله به تعدادی از محبوب‌ترین ترند‌های بوت زنانه اشاره خواهیم کرد تا انتخاب یکی از آن‌ها را برای شما راحت کنیم.

کاربردی: کراتینه طبیعی موها در منزل با هزینه کم و به روشی ساده

بوت‌های تا زانو

یکی از ترندهای مدل بوت زنانه در سال‌های اخیر انواع بوت‌های دخترانه بوده‌اند که به خاطر خاص بودن محیوبیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.

این مدل نوعی مدل بوت دخترانه به شمار می‌آید که بین خانم‌ها جوان طرفداران ویژه‌ای دارد و همانطور که از نامش پیدا است، این بوت‌ها تا زانو ادامه پیدا می‌کنند.

جالبه ببینید: مقایسه هانده ارچل و مریلین مونرو+ عکس های جذاب

این نوع بوت برای کسانی که پاهای نازک و کشیده دارند، بسیار مناسب است، چون زیبایی پاها را به خوبی نمایان می‌کند. با این بوت، مانتو کوتاه و شلوار جذب یا لگ بسیار مناسب است.

کاربردی و جالب: مراقبت از پوست در هوای آلوده را یاد بگیرید

مدل بوتی

جدیدترین مدل های بوت زنانه1

از انواع مدل بوت زنانه که در سال‌های اخیر مورد استقبال صنعت مد قرار گرفته است، نوع بوتی است. به این نوع که نیم‌بوت نیز می‌گویند، یکی از مهم‌ترین آیکون‌های استایل در فصول زمستان و پاییز به شمار می‌‌آيند.

البته در بهار نیز عده زیادی آن‌ها را می‌پوشند. این نوع بوت با پاشنه‌های متنوعی طراحی می‌شود که از این رو می‌توان پاشنه مورد علاقه خود را نیز در میان آن‌ها پیدا کنید. بوتی‌ها اغلب با شلوارهای جین زاپ‌دار و پیراهن و دامن پوشیده می‌شوند.

مدل نیم‌بوت‌های چلسی

جدیدترین مدل های بوت زنانه2

این بوت از مدل بوت زنانه سال‌ها است که در میان زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نظر نمی‌رسد که هرگز از مد بیافتد. در کنار زیبایی این بوت راحتی زیادی نیز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم همچنان آن را به انواع مدل‌های دیگر ترجیح می‌دهند.

دیگر مشخصه این بوت بدون بند بودن آن است. در عوض دو کش در کناره‌های آن دوخته شده است که با وجود آن‌ها می‌توان به راحتی پوشید یا از پا درآورد. این بوت‌ها معمولا با انواع لباس‌ها همخوانی دارند، اما شلوار باید به گونه‌ای باشد که از ساق پا کمی بالاتر باشد تا به خوبی مدل نیم‌بوت را نشان دهد.

مدل بوت تا ران

جدیدترین مدل های بوت زنانه3

این نوع از بوت تا بالای زانو نیز کشیده می‌شوند و به خاطر این که زیاد از حد بلند هستند، طرفداران زیادی ندارند. از ویژگی‌های این بوت بلند دخترانه می‌توان به ظاهر آن‌ها اشاره کرد که تنگ هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند فرم پاها را به خوبی نمایان کنند. دیگر ویژگی بارز آن پاشنه‌های بلند است.

ویژگی دیگر آن‌ها که آن‌ها را متمایز می‌کند، رنگ‌های متالیک آن است. این بوت‌ها با دامن‌ها و پیراهن‌های کوتاه، جین جذب با رنگ تیره، تونیک و پلیور آزاد و بلند پوشیده می‌شوند.

مدل بوت زنانه رزمی

جدیدترین مدل های بوت زنانه5

این مدل بوت زنانه از آن دست مدل‌هایی است که هر خانمی با هر سن وسالی می‌تواند که آن را به پا کند. ظاهر آن‌ها به گونه‌ای است که چندان ظرافت زنانه را ندارند، اما ساق بلند آن که تا بالای ساق ادامه پیدا کرده است، ظاهر زیبایی به آن می‌بخشد.

همینطور به خاطر راحتی که این بوت‌ها دارند، بسیاری ترجیح می‌دهند به جای خرید بوت‌های شیک و پاشنه بلند، از این بوت‌ها استفاده کنند.

دلیل دیگر محبوبیت آن‌ها این است که دوام خوبی دارند و با هر استایلی می‌توان آن‌ها را پوشید. شلوار و دامن چرم یا طرح چرم جذب، جوراب شلواری تیره، شلوار جین جذب لباس‌هایی هستند که می‌توانید با بوت رزمی بپوشید.

بوت جلوباز

جدیدترین مدل های بوت زنانه6

بوت‌های جلوباز در میان خانم‌ها طرفداران زیادی دارد. ظاهر جلوباز آن جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است که متفاوت با انواع بوت‌های دیگر است.

معمولا از آن‌ها با هر استایلی استفاده می‌شود و در بیشتر مناسبت‌ها و موقعیت‌ها پوشیده می‌شوند، اما بهتر است در محیط‌های اداری که در آن مشغول به کار هستید، از مدل دیگری از بوت استفاده کنید.

مدل بوت بارانی

جدیدترین مدل های بوت زنانه7

از دیرباز تاکنون بوت‌های بارانی محبوب بوده‌اند. این نوع از بوت با رنگ‌های متنوعی نیز تولید می‌شود که از این نظر متمایز از بیشتر انواع بوت است.

نام آن‌ها به این معنا نیست که فقط باید در روزهای بارانی آن‌ها را بپوشید، بلکه می‌توانید در روزهای سردی که لزوما بارانی نیز نیستند، با پوشیدن آن‌ها می‌توانید استایلی متفاوت در ظاهر خود ایجاد کنید. با دامن و شلوارهای تنگ این مدل بوت زنانه زیبایی خود را بیشتر نشان می‌دهد.

بوت اسب‌‌دوانی

جدیدترین مدل های بوت زنانه8

اشتباه نکنید بوت اسب‌دوانی به این معنا نیست که لزوما هنگام اسب‌دوانی باید از آن‌ها استفاده کنید. ابتدا تنها برای این منظور پوشیده می‌شدند، اما کم کم به خاطر جذابیتشان در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا کردند تا جایی که به زندگی روزمره راه یافتند.

پوشیدن شومیز و شلوار جین آبی با این مدل بوت بسیار ایده‌آل است. بهترین شلواری که می‌توانید با این بوت بپوشید، انواع شلوار جین و لگینگ است.

مدل بوت آکسفورد

جدیدترین مدل های بوت زنانه9

بوت‌ها اکسفورد نیز از بوت‌ها کلاسیک به شمار می‌رود که سال‌ها است در میان مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نظر نمی‌رسد که روزی ببینیم که از مد افتاده باشند.

از ویژگی‌های این بوت زنانه شیک بندها باریک و رویه آن است که به شکل چند تکه دوخته می‌شوند. در کل این نوع بوت یک ظاهر بسیار شیک و کلاسیک دارد که بهتر است برای تکمیل استایل خود المان‌ کلاسیک را رعایت کنید.

استایل چهارخانه یا راه راه نیز همراه این بوت‌ها شما را بسیار آراسته نشان می‌دهند. بهترین لباس‌ها برای بوت آکسفورد شلوار جین جذب و دامن تا زانو یا کوتاه‌تر هستند.

بوت بایکر

 

این بوت‌ها از سبک موسیقی متال و پانک و راک الهام گرفته است و طرفداران این نوع از موسیقی که روحیات مخصوص به این سبک از موسیقی را دارند، از طرفداران بوت بایکر هستند.

این بوت‌ها اغلب جنس چرم دارند و یکی از مهم‌ترین المان به کار رفته در آن‌ها استفاده از سگک است. همینطور این بوت‌ها دوام بالایی نیز دارند. شلوار جذب جین برای بوت بایکر بهترین انتخاب است.

نیم بوت‌های پاشنه مبلی

جدیدترین مدل های بوت زنانه10

جدیدترین مدل های بوت زنانه11

طراحی مدل بوت زنانه پاشنه مبلی به این صورت است که وزن بدن را به طور مساوی بر روی پا‌ها پخش کند و در عین حال برای ظاهر زنانه شما کمی افزایش قد هم داشته باشد.

بوت دهه ۸۰:

جدیدترین مدل های بوت زنانه12

این مدل بوت بسیار جذاب و زنانه است که با شلوار جین اسکینی مشکی، جذابیت آن چند برابر می‌شود. پنجه تیز و پاشنه‌های سوزنی این مدل بوت سفید، پاها را کشیده‌تر نشان می دهد و بر فرم پاها توجه زیادی دارد.

بوت با فلس کروکودیل:

جدیدترین مدل های بوت زنانه14

همانطور که می دانید مدتی است که مدل بوت زنانه طرح پوست ماری و کروکودیلی در دنیای مد و فشن ترند شده است و در استایل خیابانی ما جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

بوت ارتشی:

جدیدترین مدل های بوت زنانه15

این مدل بوت پنجه گرد مشکی به بوت ارتشی معروف است.این مدل ست عالی با شلوار گشاد یا حتی جذب و اسکینی شکل می‌دهد و برای تکمیل این استایل از ژاکت های کژوال استفاده می‌شود.

بوت بند دار:

جدیدترین مدل های بوت زنانه16

این مدل بوت که بسیار متفاوت و جذاب است، به دوران‌های گذشته و سلیقه سبک های قدیمی مرتبط است که با استایل این روزهای ما خود را هماهنگ کرده است.

بوت پنجه گرد با پاشنه مکعبی:

جدیدترین مدل های بوت زنانه17

این مدل بوت با پاشنه‌های مکعبی و حتی ذوزنقه‌ای همان چیزی است که پایه‌های اولیه یک استایل شیک را شکل می‌دهد.

بوت کابوی:

جدیدترین مدل های بوت زنانه18

سبک کابوی یکی از استایل‌های پر قدرت مدل بوت زنانه می‌باشد.بوت کابوی یک مدل بوت لاکچری فوق العاده است که در ترکیب با کت چرم و شلوار جین، جذاب تر از همیشه به نظر می‌رسد.

نیم بوت‌های نوک تیز

جدیدترین مدل های بوت زنانه19

جدیدترین مدل های بوت زنانه13

جدیدترین مدل های بوت زنانه23

به طور کلی، این مدل بوت زنانه ، کفش‌هایی رسمی و شیک هستند. نوکِ تیز این نیم بوت‌ها و پاشنه‌های پهن آن‌ها باعث می‌شود در دنیای مد جایگاه ویژه‌ای داشته باشند.

البته اگر پنجۀ پای به نسبت بزرگی دارید، از کفش‌های نوک تیز پرهیز کنید. این کفش‌ها بیشتر برای پنجه‌های کوچک و باریک ساخته شده اند و ممکن است به پای شما آسیب برسانند.

منبع : marieclaire

برایتان جالب خواهد بود

اگه کسب و کار بیوتی داری از این مدل کیکا ایده بگیر+ عکس

فقط آرایش لاته انجام دهید اگر می خواهید امروزی باشید+ عکس

لباس عروس لاغر کننده مناسب برای خانوم های تپل+عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا