;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

آموزش رژگونه زدن متناسب با فرم صورت+ عکس

رژگونه زدن متناسب با فرم صورت: فرم صورت به طور کل به 5 شکل متفاوت تقسیم بندی می شود و برای هر نوع صورت سبک آرایش خاصی وجود دارد که در این بخش با بهترین شکل و نوع زدن رژگونه برای صورت هایی با فرم های مختلف آشنا می شوید.

هر فرم صورتی که دارید برای زدن رژگونه بهتر است گونه های خود را به سمت داخل دهان همانند تصویر بکشید تا نتیجه بهتر شود. در بخش مد و زیبایی از سری مطالب آرایش و زیبایی رژگونه زدن متناسب با فرم صورت را یاد بگیرید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: 3 ماسک خانگی برای از بین بردن نقطه های سرسیاه روی بینی!

رژگونه زدن متناسب با فرم صورت

رژگونه زدن برای همه خانم ها به یک شکل نیست بلکه رژگونه زدن برای هرکس با توجه به فرم صورت اش متفاوت است، رژگونه کمک می کند گونه های برجسته تر و زیباتری داشته باشید پس فرم صورت تان را بشناسید و بدانید چگونه باید رژگونه بزنید.

رژگونه زدن متناسب با فرم صورت2

این هم مفیده: تپل کردن صورت با جوانه گندم: اگه صورتت خیلی لاغره + روش مصرف

رژگونه زدن متناسب با فرم صورت

صورت خود را برای آرایش تقسیم بندی کنید تا هیچ کدام از بخش های آرایش شما در زیبایی بخش دیگر تداخل ایجاد نکند.اگر صورت شما درشت است برای کوچک به نظر رسیدن ان قسمت چانه و پیشانی را کمی تیره کنید. با توجه به تصاویر فرم صورت خود را بشناسید و مطابق با فرم صورت خود فرم رژگونه زدن را دنبال کنید.وقتی با توجه به فرم صورت تان رژگونه بزنید فرم صورت تان متناسب تر و گونه ها برجسته تر به نظر می رسند.

ژگونه زدن متناسب با فرم صورت1

رژگونه زدن بر اساس فرم صورت

رژگونه زدن بر اساس فرم صورت یکی از ترفندهای مهم آرایشگران است که شما هم با دانستن این ترفند میتوانید حرفه ای رژگونه بزنید.

 

این هم جالبه: معجزه روغن دنبه برای از بین بردن لکه و آکنه و چین و چروک صورت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا