;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

آیا دختران باهوش مجرد می مانند؟ + ۱۰ دلیل جالب که نمی داستید!

آیا دختران باهوش مجرد می مانند: دختران رویاپرداز هستند. در واقع آن ها رویاپردازان احساساتی هستند. دیگران احتمالا آن را انکار می کنند اما دختران به نوعی می خواهند کلمات شیرین را بشنوند و در قلب خود بال زدن پروانه ها را احساس کنند. اما ما در مورد این صحبت نمی‌کنیم که دختران چگونه می‌خواهند این چیزها را احساس کنند، بلکه می‌خواهیم به شما بگویم که دختران با وجود نداشتن به اصطلاح “نیمه دیگر” چگونه با آن زندگی می‌کنند. با این حال همیشه این سوال کلیشه ای برای آن ها مطرح می شود که “پس چرا هنوز مجردی؟”

دلایل زیادی برای مجرد ماندن یک دختر وجود دارد. اما اجازه دهید این را به شما بگوییم، این به نوع نگاه، صحبت یا راه رفتن او ربط ندارد. به این دلیل نیست که او از مردان یا زندگی مشترک متنفر است. و اینطور نیست که مردها اسیر زیبایی او نشوند و علاقه ای به قرار ملاقات با او نداشته باشند. این فقط به این دلیل است که او یک دختر باهوش است. دختران باهوش می توانند مجرد باشند اما هنوز خوشبختی را سر راه خود بیابند. در بخش سبک زندگی مجله گفتنی ۱۰ دلیل جالب مجرد ماندن دختران باهوش بررسی شده است.

حتمن بخوانید: بلاتکلیفی دختر در رابطه دوستی (دوست پسرم تکلیف منو روشن نمیکنه)

۹۰۸-copy-780x470

۱.اولویت او مردها نیست

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، چه انتظاری دارید؟ آنها باهوش هستند! دانستن این که آنها چه هستند و چه چیزی می تواند به آنها در جهت درست کمک کند چیزی است که آنها نیاز دارند. آنها اولویت های خود را می دانند و پسرها یکی از آنها نیستند.

۲.بیش از حد مشغول بودن

آنها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. آنها بیش از حد درس می خوانند یا کار می کنند و مشکلات زیادی برای فکر کردن دارند که گاهی آنها را گیج می کند و به خود می گویند: صبر کن! حالا وقتش است که باید با کسی قرار بگذارم، اما نه، قرار گذاشتن فقط مرا مشغول می‌کند.

طرز تهیه کتلت آبدار کبابی به شیوه ای آسان که یاد کتلت های مامان پز میفتی!

دختران باهوش

۳.ترجیح دوستی بر رابطه

ماهی های زیادی در دریا وجود دارد، اما نمی توانید به راحتی نمو و مارلین را پیدا کنید. دختر می توانند هر زمان که بخواهند مردی را برای قرار ملاقات پیدا کنند اما به راحتی نمی توانند دوستان واقعی پیدا کنند. به همین خاطر فکر می کنند که ارزش دوستان بیشتر از هزار شریک عاطفی برای او است.

۴.تسویه حساب در فرهنگ لغت آنها نیست

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، این دختران می خواهند زندگی خود را آنطور که می خواهند زندگی کنند و آن را با افرادی پر کنند که روح آنها را به آتش می کشند. آنها اجازه نمی دهند انتظارات جامعه آنها را به سمت روابط یا چیزهایی که قلبشان را به آواز نمی اندازد سوق دهد. آنها به چیزی کمتر راضی نمی شوند.

۵. تحت تاثیر قرار دادن دختران باهوش آسان نیست

به این دختران شکلات، گل یا هر چیز مادی بدهید، اما آنها به راحتی درگیر آن نخواهند شد. باز هم آنها باهوش هستند! آنها مردان و حقه های کوچک کثیف آنها را می شناسند.

خیلی جالبه: انتظارات نابجای شوهر از زن: به این ۸ خواسته شوهر تان نه بگویید!

هوش و تجرد

۶.مردان آن ها را عمدا نادیده می گیرند

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، برای مجرد بودن خیلی زیباست روشی که موهای تان را برمی‌گردانید و با اعتماد به نفس زیبا هستید، باعث می‌شود مردها به شما دهن کجی کنند و عمدا شما را نادیده بگیرند. بنابراین مهم نیست که چقدر جذاب به نظر می‌رسید، مردان سعی می‌کنند شما را نادیده بگیرند و یک دختر جالب دیگر پیدا کنند.

۷.به خواسته های مردان نه می گویند

دختران باهوش می دانند که اگر اول خودت را دوست داشته باشی همیشه دوست داشته می شوی. مردان زیادی وجود دارند که این دختران به آن ها اهمیت نمی دهند و همواره پاسخ منفی می دهند. زیرا آنها چیزی معنادار می خواهند و به رابطه های سطحی نمی توانند اکتفا کنند.

۸.استانداردهای بالایی دارند

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، پس اگر استانداردهای شما خیلی بالا باشد چه؟ داشتن استانداردهای بالا به این معنی نیست که بیش از حد به خود افتخار می کنید. یعنی شما یک زن قوی هستید. هر مردی نباید معیارهای شما را برآورده کند. شما می دانید چه می خواهید و این بخشی از یافتن مرد مناسب است.

مجرد ماندن دختر باهوش

۹.مردان مرعوب هستند

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، مردان ضعیف توسط هوش زن تهدید می شوند. فقط با نگاه کردن به اینکه چقدر باهوش و قوی هستید می توانید کل شخصیت یک مرد ضعیف را در هم بشکنید. هر چه باهوش تر باشید، مردان بی لیاقت بیشتری را از لیگ خود دور می کنید.

۱۰.از زندگی خود راضی هستند

آیا دختران باهوش مجرد می مانند، آنها مجرد هستند نه به این دلیل که نمی توانند مردی پیدا کنند، بلکه به این دلیل که به یک مرد نیاز ندارند. آنها خانواده ای عالی و دوستان عالی دارند. چه چیز دیگری می توانستند آرزو کنند؟

دختران-باهوش-مجرد

شاید برایتان جالب باشد:

هدف زنان از ازدواج: زنان به خاطر این ۱۰ نیاز ازدواج می کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا