;
سبک زندگیمهارت های زندگی

زنان و مردان باهوش متولد چه ماههایی از سال هستند؟

زنان و مردان باهوش: متولدین هر کدام از ماه ها از یک نوع هوش لازم برخوردارند اما در کل میزان هوش و درایت هرکسی به خود شخص باز می گردد. بر اساس برخی تئوری ها، ارتباط میان هوش و ماه تولد مشخص شده است که می تواند برای شما جالب باشد. با بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

باید بگوییم پاسخ قطعی چندانی نمی توان به این سوال داد که کدام یک از متولدین ماهها باهوش ترین زنان و مردان را داراست، چرا که صرفا انجام یک تحقیق ساده نمی تواند تعیین کننده این مهم باشد. چراکه متولدین هر کدام از ماه ها از هوش لازم برخوردارند و نمی توان گفت این قابلیت فقط منحصر به متولدین یک ماه است.

هر زمان که تاریخ را از نظر می گذرانیم، به عنوان مثال نام افرادی چون آلبرت انیشتن ریاضیدان و نیل دی گراس تیسون از منجمین معروف به ذهن می رسند اما درواقع هرفردی که بتواند موضوعی را برمبنای منطق و حسابگری و معادلات حل کند، قطعا فردی باهوش است.

هر فردی که بتواند به لحاظ احساسی خود را با نغمه دنیای اطراف سازگار کند، باهوش است بنابراین نمی توان قابلیت هوش را صرفا بر اساس توانایی حل مسائل ریاضی تلقی کرد. در واقع هوش و درایت قابلیتی فردی نیست که فقط بتوان بر مبنای حل مسائل ریاضی و حسابگری به میزان آن پی برد.

در اینجا باید گفت براساس تئوری چندگانه مربوط به هوش “هووارد گاردنر” قابلیت های 9 گانه ای به عنوان معیار هوش افراد در نظر گرفته می شوند، در این قسمت سعی داریم بیان کنیم که باهوش ترین زنان و مردان کدام ماه بیشتر است.

حتما بخوانید: نامه دختر ایرانی که میلیون ها انسان را شرمسار می کند!

باهوش ترین زنان و مردان متولدین چه ماههایی هستند؟

متولدین فروردین

زنان و مردان باهوش: متولدین فروردین دارای قابلیت هوش جنبشی و حرکتی هستند. آن ها جسورانه مهارت های فیزیکی خود را به معرض نمایش می گذارند و به خوبی از میزان توان و انرژی و قابلیت های انعطاف پذیری جسمانی خود، آگاهی دارند.

شاید بپسندید: دختری که دوست داری متولد چه ماهیه؟ حتما ببین بدردت میخوره!

متولدین اردیبهشت

زنان و مردان باهوش: متولدین این ماه نیز از قابلیت هوش جنبشی و حرکتی برخوردارند. متولدین اردیبهشت همچون گاو، سمبل ماه تولدشان سعی دارند همواره هوش خود را با انجام مهارت های فیزیکی به معرض نمایش بگذارند و در این خصوص همیشه خود را جلوتر از دیگران نشان بدهند. متولدین این ماه معتقدند توانمندی های فیزیکی شان به کسب موفقیت های مالی و احساسی زندگی می انجامد.

خرداد

زنان و مردان باهوش: هوش متولدین این ماه به لحاظ قابلیت های ارتباط کلامی و گفتاری است. متولدین این ماه به لحاظ برخورداری از مهارت های کلامی قابلیت جذب دیگر افراد را دارند همچنین متولدین این ماه هر چه بیاموزند را به خوبی به خاطر می سپارند.

 تیر

زنان و مردان باهوش: متولدین این ماه هوش میان فردی دارند و بدان معناست که متولدین این ماه با احساسات طرف مقابل به خوبی ارتباط برقرار می کنند،لذا چنین افرادی به خوبی با دیگران تعامل داشته و در عین حال برای فعالیت در زمینه سیاست و آموزش و مدیریت بسیار مناسبند.

خواستگاری زنان از آقایان؛ چرا دخترها نمی‌توانند به خواستگاری بروند؟

 مرداد

زنان و مردان باهوش: هوش متولدین مرداد ماه به لحاظ درون فردی است. آن ها به خوبی به میزان قدرت و محدودیت خود واقفند و توانمندی برقراری رابطه عمیقی بین خود و افکارشان دارند. متولدین این ماه چنانچه چیزی برایشان جذابیت داشته باشد در رسیدن به آن دست از تلاش برنمی دارند.

شهریور

زنان و مردان باهوش: متولدین شهریور ماه به خوبی در این که چگونه برای معادلات زندگی راهکار بیابند، مهارت و قابلیت دارند .این موضوع به دلیل هوش منطقی و حسابگرانه آن ها است. متولدین این ماه به خوبی قادرند تا به کمک نیروی عقل خود سخت ترین و پیچیده ترین معادلات را به روش منطقی حل کنند و نیز قادرند حکمت خود را برای درک و فهم صحیح مسائل به کار بگیرند.

جالبه: ترفندهای دلبری: چطوری بعد از دعوا با عشقم آشتی کنم؟

مهر

عشق زیادی که متولدین این ماه نسبت به موسیقی دارند در واقع نشانگر هوش موسیقی آن هااست. این بدان معنا نیست که هر متولد ماه مهری یک موسیقی دان و یا خواننده است. بلکه در خصوص ملودی و آهنگ موسیقی های مختلف اطلاعات زیادی دارند.

 آبان

زنان و مردان باهوش: متولدین این ماه هوش دیداری و سه بعدی دارند . این افراد قادرند خیلی خوب به شخصیت افراد مقابل پی ببرند همچنین متولدین این ماه غالبا از حس ششم برخوردارند.

آذر

متولدین ماه آذر به لحاظ معنوی خود را با محیط و اطرافیان هماهنگ می کنند. این افراد از هوش مربوط بر شناخت جهان هستی برخوردار هستند. متولدین این ماه از این که در مورد زندگی، جهان هستی، تجربیات بشری و مسائلی از این قبیل به صحبت بنشینند، لذت می برند.

 دی

متولدین این ماه نیز همچون متولدین شهریور از هوش منطقی و حسابگرانه برخوردارند. آن ها همواره به یافتن معیار های واقعی و شواهد مستند، بیشتر از رسیدن به راه حل نهایی مسائل توجه دارند.

بهمن

متولدین بهمن ماه از هوش مبنی بر شناخت طبیعت برخوردارند. آن ها معتقدند وجود هر چیزی در طبیعت نامربوط و بی دلیل نسبت به چیز های دیگر نیست.

 اسفند

متولدین ماه اسفند همچون متولدین تیرماه از هوش میان فردی بهره مند هستند به عنوان مثال اگر بفهمند دوستشان آسیبی دیده، هر کاری می کنند تا مطمئن شوند که دیگر حال دوستشان خوب است. متولدین این ماه علاقمند به آشنایی با افرادی جدید بوده و یا عاشق تجربه موضوعات جدید هستند.

مطالب جالب پیشنهادی:

امتحان کنید: فال رنگ چشم؛ عجیب اما واقعی کافیه بگی رنگ چشمات چیه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا