;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

جذاب ترین اندام زنانه با توجه به استایل بازیگران معروف + عکس

جذاب ترین اندام زنانه: گرچه زیبایی امری سلیقه ای است اما یک روش علمی هست که با آن می توانید متوجه شوید اندام یک شخص از نظر نسبت های بدنی تا چه حد بی نقص است. این کار به کمک یک فرمول انجام می شود که نشان می دهد نسبت های بدنی شخص تا چه اندازه به «نسبت طلایی» نزدیک است. نسبت طلایی، نسبت های بدنی بخصوصی است که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر محسوب می شوند. بر همین اساس این زنان مشهور زیباترین اندام را دارند.

زیباترین اندام زنانه

پیشنهادی: عکس های بهترین دیزاین سفره شب یلدا برای عروس+ عکس

سلما هایک: ۸۸ درصد

سلما هایک

زیبایی سلما هایک سمفونی ای از عناصر جذاب مختلفی است. ویژگی های ظاهری برجسته ی او حسی از ظرافت و شادابی ایجاد می کنند. زیبایی او تنها برآمده از ویژگی های فیزیکی اش نیست و از اعتماد به نفس او نیز ناشی می شود.

کامرون دیاز: ۹۱ درصد

کامرون دیاز1

کامرون دیاز زیبایی ای طبیعی و شاداب دارد و چشمان زیبا و موهای طلایی اش جذابیت زیادی به او بخشیده اند. او برای ترویج مقوله ی مثبت نگری به بدن هم تلاش می کند تا دیگران هم منحصر به فرد بودن خود را بپذیرند.

کیتی پری: ۹۲ درصد

کیتی پری

کینی پری زیبایی ای برخلاف عرف دارد. رنگ موهای متغیرش، از آبی گرفته تا بنفش، شخصیت خلاق و جسور او را نشان می دهد. او مخالف استانداردهای زیبایی غیر واقع بینانه است و از برای ترویج مقوله ی مثبت نگری به بدن تلاش می کند.

مریلین مونرو: ۹۴ درصد

زیبایی مریلین مونرو با وجود گذشت سال ها و تغییر استانداردهای زیبایی، هنوز زبانزد است. موهای بلوند پلاتینه و لب های قرمز رنگش مشخصه ی او بودند. اندام ساعت شنی او استانداردهای زیبایی دوره ی خود را به چالش کشید و از نو تعریف کرد.

مریلین مونرو1

هلن میرن: ۹۵/۶ درصد

هلن میرن از زیبایی ای برخوردار است که دو مقوله ی سن و انتظارات را به چالش می کشد. موهای سفید و چین و چروک های صورتش که بخشی از زیبایی او هستند ثابت می کنند او با گذر زمان در جنگ نبوده است و اعتماد به نفس او را به رخ می کشند. او با به چالش کشیدن استانداردهای زیبایی و عرف جامعه نشان داده که زیبایی محدود به جوانی نیست، بلکه با پختگی بیشتر هم می شود.

کیم کارداشیان: ۹۶/۳ درصد

کیم کارداشیان زیبایی مدرنیی دارد که تأثیر چشمگیر و غیر قابل انکاری بر فرهنگ عامه داشته است. فرم آرایش و اندامش استانداردهای جدیدی در دنیای زیبایی و فشن ایجاد کرد.

اسکارلت جوهانسون: ۹۶/۴ درصد

اسکارلت جوهانسون از زیبایی ای برخوردار است که به دوره ی خاصی محدود نیست و تاریخ انقضا ندارد. موهای طلایی اش قاب چهره ای همزمان معصوم و قدرتمند است.

هیکل اسکارلت جوهانسون

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا