;
سبک زندگیمهارت های زندگی

سوره جذب ثروت + ذکر جادویی پولدار شدن!

سوره جذب ثروت: پولدار شدن آرزوی بسیاری از ماست که با یادگیری مهارت های مختلف، تلاش و سرمایه گذاری و…امکان پذیر است اما تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان،بهره گیری از این روش ها نیست بلکه شما می توانید با خواندن دعا برای افزایش رزق و روزی، سوره ثروتمند شدن، ذکر پولدار شدن، دعای ثروت فوری، دعای درخواست پول از خدا و…به جذب ثروت بپردازید و خیلی زود پولدار شوید. در این مطلب از مهارت های زندگی از بخش سلامت مجله اینترنتی گفتنی، دعا افزایش مال و ثروت را آورده ایم.

این هم بدردت می خوره: 10 راهکار آسان برای رسوب زدایی کتری و سماور

۱.سوره برای ثروت از غیب

سوره دخان چهل و چهارمین سوره از قرآن کریم است که برای جذب ثروت مفید است. اگر تاجر ها و کاسب ها نوشته این سوره را در محل کسب خود قرار دهند، سود فراوان خواهند کرد و صاحب مال زیاد خواهند شد. تفسیرالبرهان،ج5، ص7

سوره دخان / سوره جذب ثروت
سوره دخان / سوره جذب ثروت

۲.سوره جذب ثروت و دعای ثروت فوری

سوره جذب ثروت، هر کس سوره تکاثر را روز دوشنبه یا چهارشنبه 40 بار بخواند، مال عظیم یابد و به خیری رسد که در ذهن و تصورات او نگنجد. (کشکول، افشاری ارومیه ای، ص11)

سوره تکاثر / سوره جذب ثروت
سوره تکاثر / سوره جذب ثروت

این هم جالبه: تشخیص اصلی یا تقلبی بودن برندهای معروف که باید بدونی!

۳.دعای رزق و روزی و گشایش کار

قارعه یکصد و یکمین سوره قران کریم که مکی است و 11 آیه دارد. هر کس به جهت برآورده شدن هر حاجتی 180 بار این سوره را بخواند، مفید است و اگر معیشت بر او تنگ باشد، بنویسد و و با خود همراه داشته باشد، روزی او وسیع می گردد.همچنین این سوره را نوشته و با خود همراه داشته باشد حاجتش برآورده خواهد شد. (درمان با قران، ص160)

۴.سریع ترین دعا برای ادای قرض

سوره جذب ثروت، هر که از درد و گرسنگی و تشنگی و قرض بخواهد رها شود به عدد نام امیرالمؤمنین علی علیه السلام 110 بار این سوره(عادیات) را بخواند،بسیار نافع است و نیز به جهت وسعت رزق و روزی همراه خود داشته باشد.(درمان با قرآن، ص159)

۵.سوره رزق و روزی قوی و فوری

در سخنی از رسول خدا صلی الله علیه و اله وسلم آمده است:هر کس سوره لیل را قرائت کند خداوند به اندازه ای به او نعمت عطا می کند تا راضی شود و او را از سختی و تنگی عافیت بخشیده و کارها را بر او آسان می کند. (مجمع البیان، ج10، ص372)

ترفند جلوگیری از سیاه شدن موز که تا هفته ها تازه می مونه!

سوره جذب ثروت 1
سوره لیل / سوره جذب ثروت

۶.ذکر ثروتمند شدن آیت الله بهجت

سوره جذب ثروت، کسی که می خواهد روزی اش فراوان شود، این ذکر را بسیار بگوید و در آغاز و پایان آن هم، یک صلوات بفرستد. مثلاً اگر میخواهد 110 مرتبه بگوید، ابتدا صلوات بفرستد بعد 110 بار ذکر را بگوید و باز صلوات بفرستد. اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک

خدایا! مرا به وسیله حلالت از حرام خویش بی نیاز کن، و با فضل و بخشش خودت، از هر چه غیر خودت بی نیاز ساز! (گوهرهای حکیمانه، آیت الله بهجت،ج14)

 

این مطالب هم جالبن:

 ۸ ترفندهای کاربردی برای تمیز کردن فر خانگی که کارتو آسون میکنه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا