;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

نشانه های عشق پنهانی: 10 نشانه که به شما می گویند یک نفر عاشق شما شده است حتی اگر پنهان کند!

نشانه های عشق پنهانی: زمانی که به کسی علاقه پیدا می کنید، احتمالش زیاد است که درگیر تجزیه و تحلیل افراطی هر موقعیتی شوید، اما خوشبختانه نشانه هایی وجود دارد که می گویند کسی به شما علاقه دارد اما آن را از شما پنهان می کند.
دلباختگی تجربه ی هم مهیج و هم اضطراب آوری است، اما همه چیز زمانی پیچیده تر می شود که مطمئن نباشید آن شخص چه احساسی به شما دارد. مثلاً از خودتان می پرسید: اینکه او داوطلب شد تا در یک پروژه با من همکار باشد برای این بود که به من نزدیک تر شود، یا صرفاً می داند که در آن کار ماهرم؟ آیا برای این از من درباره ی برنامه ی آخر هفته ام می پرسد که دلش می خواهد بداند چه علائقی دارم، یا اینکه صرفاً می خواهد گپی زده باشد؟ وقتی به کسی علاقه پیدا می کنید، احتمالش زیاد است که درگیر تجزیه و تحلیل افراطی هر موقعیتی شوید، اما خوشبختانه نشانه هایی وجود دارد که می گویند کسی به شما علاقه دارد اما آن را از شما پنهان می کند. با سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

داستان عحیب: ماجرای عاشقانه عروس 14 ساله: نامزدم از پدرم شکاک تر بود!

نشانه های عشق پنهانی:

معمولاً این سؤال مطرح می شود که چرا کسی ممکن است علاقه ی خود را پنهان کند. این موضوع دلایل متعددی دارد که رایج ترین آن ترس از پذیرفته نشدن است. فرد ممکن است این ترس را داشته باشد که اگر احساس خود را برملا کند، این علاقه متقابل نباشد و بنابراین جواب رد بشنود، امری که به لحاظ عاطفی می تواند برای او چالش برانگیز باشد. یا اگر با یکدیگر دوستان نزدیک باشید و رابطه ی دوستانه ی خوبی داشته باشید، ممکن است فرد این نگرانی را داشته باشد که اعتراف به علاقه اش رابطه تان را خراب کند.

هنجارهای فرهنگی یا اجتماعی هم در این امر نقش دارند. ممکن است فرد در بستری رشد پیدا کرده باشد که در آن ابراز احساسات خود امری ناپسند تلقی می شود. تشخیص نشانه های علاقه ی پنهان در یک شخص و درک دلایل احتمالی او برای عدم ابراز احساسش می تواند به شما کمک کند ارتباط بهتری با او و در نهایت گفتگویی صادقانه درباره ی احساسات تان با یکدیگر داشته باشید.

همچنین بخوانید: ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

۱- وقت هایی که پیشش هستید رفتار عجیبی پیدا می کند

نشانه های عشق پنهانی: کسی پیدا می شود که پیش شخص مورد علاقه اش زبانش بند نیاید؟ کسی که به شما علاقه ی پنهانی دارد ممکن است وقتی پیشش هستید رفتارهای خجالتی یا عجیب داشته باشد و نداند چطور رفتار کند.

۲- زیاد تعریف تان را می کند

نشانه های عشق پنهانی: شاید نشانه ی واضحی از احساس داشتن کسی به شما به نظر برسد، اما این تعریف و تمجیدها منحصر به ظاهر نیست. آن فرد ممکن است از حس شوخ طبعی و اعتماد به نفس تان یا حتی چیزهای کوچکی مثل دستخط خوب تان تعریف کند. کسی که به شما علاقه دارد رفتار مهربانانه و قدرشناسانه ای با شما دارد.

۳- کمی حسادت می کند

نشانه های عشق پنهانی: حسادت تا زمانی که خط قرمزهای رفتاری را رد نکند، احساسی طبیعی است. اگر وقتی به شخص دیگری اشاره می کنید شروع به اظهارنظر می کند یا به وقت گذرانی شما با دیگران حسادت می کند، این یکی از نشانه های رایج احساس داشتن به دیگری است.

۴- از شما سؤال می پرسد

نشانه های عشق پنهانی: درست است که احتمالاً از شما درباره ی نظرتان نسبت به عشق یا معیارهایتان برای انتخاب شریک عاطفی سؤال نمی کند، اما از شما سؤال های دیگری می پرسد که به او کمک کند شما را بهتر بشناسد. او درباره ی شما کنجکاو است و دلش می خواهد بداند امتحانی که داشتید خوب پیش رفته یا نه یا چه برنامه ای برای تعطیلات پیش رو دارید. کسی که واقعاً به شما احساس داشته باشد دائماً تلاش می کند بداند در زندگی شما چه خبر است، مثلاً از شما می پرسد که روزتان چطور بوده، چه کارهایی انجام داده اید و حال تان چطور است.

۵- جزئیات در خاطرش می ماند

نشانه های عشق پنهانی: او همیشه چیزهای ساده اما اساسی ای مثل تاریخ تولد یا غذای مورد علاقه تان را به خاطر دارد. حتی اگر به این اطلاعات تنها یک یا دو بار اشاره کنید، او به آن ها توجه می کند. مثلاً اگر یک روز چهارشنبه بی هوا گفته باشید که قصد دارید آخر هفته به سینما بروید، او روز شنبه درباره ی آن فیلم از شما سؤال خواهد کرد.

۶- دوست دارد با شما وقت بگذراند

نشانه های عشق پنهانی: چه داوطلب شدن برای همکاری با شما در یک پروژه باشد و چه پیشنهاد رفتن به یک کافه با همدیگر بعد از کار، او در تلاش است تا راهی برای وقت گذراندن با شما پیدا کند. او برای داشتن ارتباط با شما ثابت قدم است و با ترتیب دادن برنامه هایی با شما این کار را انجام می دهند. شاید ظاهر آن شبیه به یک قرار عاشقانه نباشد، اما در برنامه هایی که ترتیب می دهد اوقات خوبی در کنار همدیگر دارید.

۷- به حرف هایتان گوش می دهد

نشانه های عشق پنهانی: اگر مطمئن نیستید که شخص مورد علاقه تان هم از شما خوشش می آید یا صرفاً مؤدب است، این نکته بسیار تعیین کننده است. اگر رفتار کسی صرفاً از روی ادب باشد، او احتمالاً یادش نمی ماند که فیلم مورد علاقه تان چیست یا نگران امتحان رانندگی فردایتان نمی شود. اما کسی که به شما علاقمند است همیشه واقعاً به حرف هایتان گوش می دهد. وقتی کسی از شما خوشش می آید، به چیزی که می گویید توجه می کند و به افکار و عقایدتان علاقه نشان می دهد.

۸- وقتی صحبت می کنید به سمت شما خم می شود

نشانه های عشق پنهانی: زبان بدن نقش بسیار تعیین کننده ای دارد. اگر کسی علاقه ی پنهانی به شما داشته باشد، ممکن است وقتی که صحبت می کنید سرش را کج کند که نشانه ی توجه داشتن او به صحبت های شما است. وقتی صحبت می کنید او به سمت شما برمی گردد و زبان بدنش را باز و پذیرا نگه می دارد. جهت پاهایش به سمت شما قرار می گیرد و دست هایش در حالتی که زبان بدن آن «بسته» باشد قرار نمی گیرند.

۹- با شما تماس چشمی دارد

نشانه های عشق پنهانی: به محض برقراری تماس چشمی با او، احساس می کنید ارتباطی بین شما برقرار است. می دانید که او به شما توجه دارد و به حرف هایتان گوش می کند و نوتیفیکیشن های گوشی یا سر و صدای اطراف حواسش را پرت نمی کند.

۱۰- وقت هایی که پیشش هستید خنده از لبش نمی افتد

نشانه های عشق پنهانی: با شوخی هایتان ممکن است کمی سرخ شود و بخندد. حتی سعی می کند با فرستادن یک شوخی اینترنتی یا مطرح کردن یک شوخی خودمانی که تنها میان خودتان است، شما را بخنداند یا لبخند به لب تان آورد.

شاید برایتان جالب باشد:

ازدواج با مردان بتا: قابل توجه خانم ها با مردان بتا ازدواج کنید و خوشتیپ ها و قدبلندها را رد کنید!

7 حرف های ممنوعه: برای فرار از بدبختی اینا رو به بقیه نگو!

کاریزماتیک ترین ماه ها: کدوم ماه ها برای ریاست ساخته شدن و حرفشون برش داره؟؟

چت عاشقانه: این ایموجی ها در چت های عاشقانه نشانه خوبی نیستند، آن ها بشناسید!

اسموتی خرما: سه نوع معجون خوشمزه فوری برای روزه داران و ورزشکاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا