;
سبک زندگیمهارت های زندگی

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز: بازی تاج و تخت درباره خاندان هایی است که برای رسیدن به تاج و تخت با هم می جنگند. هر خاندان روشی منحصر به فرد برای انجام کارها و شعار خاص خود و نماد خاص خود را دارد که نشان دهنده شخصیت آنهاست. این نمادها که بر روی پرچم ها، زره‌ها و سلاح‌ها دیده می‌شوند، به‌عنوان یادآوری قدرتمند از نسب، تاریخ و ارزش‌های هر خاندان است. مهارت های زندگی امروز مجله گفتنی را از دست ندهید.

در میان نبردهای حماسی و شخصیت‌های محبوب و مطرود بازی تاج و تخت، نمادهای یک خاندان ماهیت هر خانواده اشرافی را در وستروس به تصویر می کشد. آنها همچنین مانند راهنمایی برای طرفداران عمل می کنند تا هویت هر خاندان را دریابند و با اعضای آن ارتباط برقرار کنند. در حالی که قدرت دائماً دست به دست می‌شود، نماد هر خاندان، ماهیت وجودی آن را به تصویر می کشد؛ غرور، تاریخ و ارزش‌های آن‌ها و راهی برای احساس ارتباط با ریشه‌هایشان است.

در بازی تاج و تخت، خاندان ها برای تاج و تخت آهنین و همچنین قدرت، تسلط و بقا با هم مبارزه می کنند. متحد ماندن به عنوان یک خاندان بسیار مهم است، زیرا قدرت و حمایت لازم برای غلبه بر جو سیاسی همیشه در حال تغییر را فراهم می کند. نمادها به عنوان راهی برای متحد کردن همه اعضای خاندان و الهام بخش وفاداری به آن است.

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

نماد خاندان استارک، یک گرگ است. این گرگ که بومی شمال است، نماد وفاداری خاندان استارک به مردم آن منطقه، استقامت و انعطاف پذیری آنهاست. علاوه بر شجاعت آنها، این نماد جنبه حمایتگری و پرورش دهنده آنها را به نمایش می گذارد. این گرگ، نمادی جذاب است و مانند خود اعضای خاندان استارک، شرور و شجاع، اما گاهی اوقات وفادار و مهربان است. این نماد تجسم کاملی از همه‌ی چیزها و کسانی است که در وینترفل هستند و خانواده‌ای قوی را نشان می‌دهد که حتی به صورت انفرادی هم قدرتمند هستند.

نماد خاندان استارک
نماد خاندان استارک

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

نماد خاندان لنیستر یک شیر طلایی روی پس‌زمینه زرشکی است که نماد جاه‌طلبی و قدرت سلطنتی آنهاست. شیر باشکوه، نشان دهنده تلاش این خاندان برای کسب قدرت، ثروت و نفوذ است. به عنوان یک خاندان محافظه کار و سنتی در وستروس، یک شیر طلایی کاملاً مناسب آنها است. لنیسترها نیز مانند شیرها به دلیل حیله گری و استراتژی های حساب شده خود شناخته می شوند.

نماد خاندان لنیستر
نماد خاندان لنیستر

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

یک اژدهای سه سر که در پس زمینه ای سیاه قرار گرفته است، نماد خاندان تارگرین است که ارتباط آن ها با اژدها را به تصویر می کشد. نشان آنها به روزهایی برمی گردد که خاندان تارگرین به عنوان اژدهاداران حکومت می کرد و با جانوران باشکوه خود بر زمین و آسمان فرمان می راند. سه سر اژدها نماینده اگان فاتح و خواهر و همسرش، رینیس و ویسنیا هستند.

نماد خاندان تارگرین
نماد خاندان تارگرین

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

نماد خاندان‌ ارین، یک پرنده در حال پرواز است که بر روی زمینه ای آبی به نمایش درآمده است. این پرنده منعکس کننده تسلط این خاندان بر آسمان است. خاندان ارین بر فراز یک قلعه غیرقابل نفوذ زندگی می‌کنند که اساسا بالای ابرها قرار دارد. این پرنده، مسافت یا به عبارت بهتر، ارتفاعاتی را نشان می‌دهد که دشمن باید برای حمله به این خاندان، آن را طی کند و به آن‌جا برود و در همین حال، ارین از بالا نظاره‌گر این رویدادها است.

نماد خاندان‌ ارین
نماد خاندان‌ ارین

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

یک گل رز طلایی در پس زمینه سبز به خوبی زیبایی و ظرافت خاندان تایرل را به تصویر می کشد. تایرل ها، مانند گلی که تجسم می کنند، در ایجاد اتحاد و رشد خاندان خود عالی هستند. اما درست مانند تایرل ها، گل، زیر گلبرگ هایش خار دارد. نماد آنها نشان دهنده قدرت دیپلماتیک آنها است، ویژگی هایی که آنها را به یکی از تأثیرگذارترین خاندان ها تبدیل کرده است.

خاندان تایرل
نماد خاندان تایرل

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

خاندان گریجوی با یک کراکن در پس‌زمینه‌ای سیاه نشان داده می‌شود که تسلط آن‌ها بر جزایر آهن را نشان می‌دهد. همانطور که کراکن افسانه‌ای در زیر امواج پنهان شده است، نفوذ خاندان گریجوی در سراسر دریاها گسترش می‌یابد. آنها به دلیل طبیعت بی باک خود شناخته می شوند و هویت آنها به عنوان افرادی که توسط دریای غیرقابل پیش بینی شکل گرفته اند به خوبی توسط نماد آنها نشان داده می شود.

خاندان گریجوی
نماد خاندان گریجوی

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

با روح و قدرتی آتشین، به عنوان حاکمان منطقه دورن، نماد خاندان مارتل، خورشیدی سرخ است که توسط نیزه ای طلایی سوراخ شده است. خورشید نماد گرمای صحرا و طبیعت پرشور مارتل ها است و نیزه به عنوان یادآور ظرفیت آنها برای انتقام و عدالت عمل می کند، زیرا آنها همیشه آماده حمله به کسانی هستند که به آنها ستم می کنند.

نماد خاندان مارتل
نماد خاندان مارتل

پرچم خاندان های سریال گیم آف ترونز چه معنایی دارند؟

گوزن، مظهر استقامت و انعطاف پذیری خاندان براتیون، حاکمان سرزمین های طوفانی است. گوزن نمادی از ادعای رابرت براتیون برای تاج و تخت آهنین و قدرتی است که از تبار سلطنتی او می آید و همچنین نشان دهنده عزم آنها برای دفاع از پادشاهی خود در برابر همه است، دقیقاً مانند گوزن نری که در نمادشان دیده می شود.

خاندان براتیون
نماد خاندان براتیون

 

نماد خاندان تالی، یک قزل آلای نقره ای است که بر روی امواج می جهد. قزل آلا موقعیت استراتژیک این خاندان را در نزدیکی رودخانه ها و ارتباط آنها با آب را به تصویر می کشد. نشانه آنها منعکس کننده سازگاری و پیوندهای قوی خانوادگی آنها است، زیرا آنها با متانت و قاطعیت در حال تغییر فضای سیاسی هستند.

خاندان تالی
نماد خاندان تالی

این مطالب جالب را هم ببینید:

ماجرای خالکوبی خاصِ سوفی ترنر در گیم آف ترونز چه بود؟

کافه های ژاپن: چرا ژاپنی ها با عروسک های غول پیکر در کافه می نشینند؟

چرا جوانان چینی مثل سالمندان خانه نشین شده اند؟

10 جملات مشهور تیریون لنیستر در سریال گیم آف ترونز

آیا نام آفارها را شنیده اید؟ خطرناکترین زندگی بر روی سنگهای ماگمایی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا