;
سبک زندگیمهارت های زندگی

6 راه تضمینی پولدار شدن که با انجام دادنش می تونی از فقر نجات پیدا کنی!

6 راه تضمینی پولدار شدن: از قدیم الایام تا به امروز کسب ثروت و سرمایه یکی از مهمترین خواسته های هر فرد است، هر انسانی در زندگی اش تلاش می کند به یک زندگی بی دغدغه و بدون مشکلات مالی برسد ولی رسیدن به ثروت برای یک فرد بدون ثروت بدون داشتن برنامه و هدف تقریبا امری محال است. در این متن به دنبال پارامترهای شانس یا معرفی یک روش درآمدی نیستیم، چون با یک روش درآمدی یا معرفی یک شغل نمی توانیم برای همه افراد نسخه بپیچیم و بگوییم که اگر مثلا نجاری یاد بگیری حتما ثروتمند خواهی شد! با یک سبک زندگی دیگر از مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: تمیز کردن پشت قابلمه با راهکارهای خانگی بدون زحمت

ما به دنبال ارائه یک سبک زندگی برای رسیدن به ثروت هستیم، لطفا با شعارهای یک شبه ثروتمند شدن یا رسیدن به درآمدهای چندصد میلیونی در ظرف چندماه خودتان را گول نزنید! کسی که بداند با یک حرفه یا شغل می تواند در یک ماه حداقل چندصد میلیون درآمد داشته باشد این شغل را به شما معرفی نخواهد کرد! مثل این است که کسیی بتواند مدال المپیک بگیرد و آن را دو دستی به شما تقدیم کند! واقعا مسخره هست، و شما هم خیلی ساده لو هستید که حرف او را باور کنید، شما باید به نزد مربی او بروید که به اون شیوه شنا کردن را یاد داده است.

قبل از شروع مطلب 6 راه تضمینی پولدار شدن توجه داشته باشید که، اگر فکر می کنید مثلا با یادگیری برنامه نویسی یا طراحی گرافیکی یا حتی هر مهارت فیزیکی دیگر به تنهایی به ثروت خواهید رسید اشتباه می کنید، شما با داشتن این مهارت ها فقط تبدیل به یک کارمند توانمد با حقوق کمی بیشتر می شوید ولی هرگز ثروتمند نخواهید شد!

این مطلب هم کاربردیه: طرز تهیه رنگ خوراکی در آشپزخانه: دیگه از بیرون نخر

6 راه تضمینی پولدار شدن

ما در ادامهمطلب 6 راه تضمینی پولدار شدن یا بهتر است بگوییم 6 نکته که باید تبدیل به سبک زندگی شما شود، بیان می کنیم که اگر به این سبک زندگی برسید مطمئن باشید ثروت به دنبال شما می آید نه شما به دنبال ثروت.

  1. خلق ذهنیت پولدار شدن: ذهنیت شما در مورد پول و ثروتمند شدن تاثیر زیادی بر روند پولدار شدن شما دارد. برای پولدار شدن باید ذهنیت خود را تغییر دهید و باور کنید که می‌توانید ثروتمند شوید. لطفا از چارچوب فکری که این نظام اقتصادی جهانی را ثروتمندان طراحی کرده اند تا ما همیشه در فقر و کارگری باشیم را از ذهن تان دور کنید، داشتن این طرز تفکر هیچ کمکی برای رهایی شما از وضعیت تان ندارد و فقط شما را محدود و به طرف عدم تلاش سوق می دهد. درست است جهان اقتصادی بسیار ناعادلانه است و شما با ابزاری محدود باید بجنگید ولی با داشتن ذهن برنده و مثبت در طول زندگی اولین قدم را محکم برداشته اید!
  2. خروج از چارچوب مبادله پول با زمان: بسیاری از ما عادت داریم که زمان خود را مستقیماً با پول معامله کنیم، یعنی چه؟ مثلاً با کار کردن به عنوان کارمند تمام انرژی و وقت خود را هدر می دهیم و تمرکزمان برای فروختن تایم بیشتر برای اضافه کاری یا افزایش قیمت تایم زندگی مان به عنوان کارمند هستیم! اما باید بدانید برای پولدار شدن، باید راه‌هایی را پیدا کنیم که بتوانیم بدون مبادله زمان، درآمد کسب کنیم. زمان و وقت ارزشمندترین بخش زندگی شماست به آسانی و ارزانی نفروشید. حداقل کار شما به عنوان یک کارمند این باشد که به دنبال اضافه کاری یا هدر دادن وقت خود نباشیم و انرژی خود را مدیریت کنیم.
  3. سرمایه گذاری کردن روی خود: مطمئنا وقتی دارید این متن را می خوانید سرمایه پولی زیادی ندارید، باید بگوییم مهم ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی شخص خودتان است. شما باید از هر فرصتی برای افزایش مهارت های فردی کاربردی در خود تلاش کنید، مثلا اگر می خواهید در آینده یک مزون لباس بزنید، حتما در شروع کار مهارت فردی ساده ای مانند فعالیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و راه های رشد و دیده شدن به صورت طبیعی را یاد بگیرید ال اگر زمانی توانستید با یک سرمایه اندک مزونی بزنید خودتان همه کارهای تبلیغاتی و جذب مشتری آنلاین را انجام دهید، چون هزینه ای برای جذب ادمین ندارید و همه چی بر عهده خود شماست. پس سرمایه گذاری روی خودتان را جدی بگیرید و این فقط یک مثال بود و برای هرکار مهارت های فردی که باید یاد بگیرید می تواند متفاوت باشد.6 راه تضمینی پولدار شدن 1
  4. راه‌اندازی کسب و کار شخصی: یکی از بهترین راه‌ها برای پولدار شدن این است که کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید. با داشتن کسب و کار خود، شما کنترل بیشتری بر درآمد خود دارید و همچنین می‌توانید از سود حاصل از کار خود به طور کامل بهره‌مند شوید. مطمئن باشید که اگر مرحله 3 را با هوشیاری در جهت تکمیل این مورد گذرانده اید حتما موفق خواهید شد و کارهای تان به اصلاح شانسی انجام نمی شود و برای کسب و کارتان برنامه دارید و موفق خواهید شد.
  5. سرمایه‌گذاری کردن مالی: سرمایه‌گذاری یکی دیگر از راه‌های مهم برای پولدار شدن است. با سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مانند بازار سهام، املاک و مستغلات و یا کسب و کارهای نوپا، شما می‌توانید درآمد ثابتی کسب کنید. اگر کسب و کار شخصیتان موفق شود می توانید سوهای اضافه از کسب و کارتان را در بخش های که مثال زده شد سرمایه گذاری کنید، تجربه ثابت کرده با توجه به اقتصاد و وضعیت تحریم های کشور تبدیل اضافه های درآمدی و سرمایه گذاری آنها بهترین تصمیم است.
  6. نحوه درست شروع سرمایه‌گذاری: سرمایه‌گذاری می‌تواند ریسک بالایی داشته باشد و بنابراین بسیار مهم است که بدانید چگونه به طور صحیح در آن شروع کنید. خود همین موضوع می‌تواند شامل یادگیری در مورد بازارهای مختلف، تحلیل سرمایه‌گذاری و تعیین استراتژی سرمایه‌گذاری مناسب باشد که باید یاد بگیرید، برای همین می گوییم که شماره 3 یعنی سرمایه گذاری رو خود یک از اصل های ثروتمند شدن است.

مواردی که برای 6 راه تضمینی پولدار شدن ذکر گردید ممکن است با هزاران مثال مشابه توضیح داده شوند ولی مطمئن باشید که با داشتن یک هدف یعنی شماره 4 (راه‌اندازی کسب و کار شخصی) و استارت شماره 1 و 2 و 3 برای خودتان بسیار موثر خواهد بود و ممکن است به ثمر رسیدن این پروسه حداق 1 الی 3 طول بکشد.

امیدوارم از مطلب 6 راه تضمینی پولدار شدن خوشتان آمده باشد و در صورتی که هرگونه نظر یا سوالی داشتید با ما مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه:

بهترین روشهای از بین بردن لکه های روغن از دیوار آشپزخانه!

از بین بردن سوختگی اجاق گاز استیل بدون زور زدن و خراش

وسایلی که خانه را پر از انرژی منفی می کنند! اگه میخوای پولدار بشی سریع دور بنداز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا