;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

8 اصل جذب مردان برای خانوم ها که ردخور ندارد و ثابت شده است!

8 اصل جذب مردان: اگر به پسری در فامیل، دانشگاه یا محیط مجازی علاقه مند شده باشید و او به شما توجهی نشان ندهد، اینکه چطور میتوانید جذبش کنید واصطلاحا مخش را بزنید ممکن است یکی از دغدغه اصلی این روزهای شما شده باشد.

اگرچه بسیاری از دختران از توانایی های خود برای جذب جنس مخالف آگاه نیستند و فکر میکنند فقط پسرها مهارت ذاتی برای مخ زدن دارند. اما برای تور کردن شوهر و مخ زدن برای ازدواج، دختران نیز میتوانند روش هایی را بکار گیرند.

در واقع مخ زدن پسر موردعلاقه آنقدرها هم که فکر میکنید سخت و پیچیده نیست. در این مقاله به برسی روشهایی که برای مخ زدن توسط دخترها میتواند به صورت حضوری یا در فضای مجازی مورد استفاده قرار گیرد میپردازیم.

8 اصل جذب مردان: چطور مخ پسر را بزنیم؟

8 اصل جذب مردان: عاشق کردن پسر و مخ زدن نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد زیرا اینکه بتوانید به طرف مقابل ثابت کنید فردی جذاب و مورد اعتماد هستید ممکن است کمی طول بکشد. به طور کلی با بکارگیری روش های زیر میتوانید مخ یک پسر را در فامیل یا در دانشگاه بزنید:

1-ظاهر جذاب داشته باشید

8 اصل جذب مردان: بدون شک یکی از اصلی ترین نکاتی که در مخ زدن به صورت حضوری در فامیل و دانشگاه باید در نظر داشته باشید، ظاهر جذاب و شیک است. خوش لباس شیک پوش و معطر باشید. ابتدا به تیپ و سر و وضعتان برسید بعد شروع به مخ زنی یک پسر کنید. اما در عین حال جلف نباشید و از پوشش و آرایش زننده خودداری کنید.

اگر در مکالماتی که برای مخ زدن پسر انجام میدهید اشاره کنید که ورزشکار هستید، احتمالا نظر او را بیشتر به خودتان جلب میکنید. زیرا ورزشکار بودن نشان میدهد شما برای سلامتی و شادابی تن و روان خود ارزش قائل هستید.

2-تعریف و تمجید کنید

8 اصل جذب مردان عکس1

8 اصل جذب مردان: برای جلب نظر یک پسر لازم نیست خیلی رفتار پیچیده ای داشته باشید. همین که شروع کنید به تعریف وتمجید های ساده از او، برای مخ زنی کفایت میکند! مثلا خیلی ساده از پیراهن او تعریف کنید و رفتارش یا ویژگی خاص شخصیتی که دارد را مورد تحسین و ستایش قرار دهید. معمولا پسرها با دیدن چنین رفتاری خودشان متوجه موضوع میشوند و در صورت تمایل قدم بعدی را برای آشنایی بیشتر با شما برمیدارند.

3-در فضای مجازی آمار بگیرید

8 اصل جذب مردان: گاهی شما از پسری در دانشگاه یا فامیل خوشتان آمده است، اما ترجیح میدهید ابتدا از طریق فضای مجازی مخ او را بزنید. درواقع برای مخ زدن پسر مغرور یا مخ زدن پسری در فامیل و دانشگاه، بد نیست ابتدا در فضای مجازی اصطلاحا آمار طرف را درآورید، سپس در صورت فراهم بودن شرایط رابطه ای را با او آغاز کنید.

زیرا ممکن است شما ندانید او مایل به برقراری رابطه هست یا نه یا اینکه شرایط به صورتی باشد که مخ زدن به صورت حضوری امکان پذیر نباشد و ریسک زیادی داشته باشد. اگر از این راه وارد میشوید توجه داشته باشد که حداقل تا زمانی که اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید، هویت خودتان را فاش نکنید. اگر در این مدت به صورت حضوری او را در دانشگاه یا فامیل دیدید، اصلا موضوع را به روی خودتان نیاورید و خیلی عادی و معمولی برخورد کنید.

4-از اتفاقات خوب و هیجان انگیز صحبت کنید

8 اصل جذب مردان: برای مخ زدن پسر هرگز شروع نکنید به غر زدن و ناله کردن و مرور خاطرات بد و ناگواری که برایتان افتاده است. به یاد داشته باشید شما قرار است یک خاطره خوب از خودتان برای او رقم بزنید. پس فعلا فقط از اتفاقات جالب و هیجان انگیز صحبت کنید و سعی کنید انرژی زیادی در صحبت کردن داشته باشید.

5-زیاد به طرف مقابل اختیار ندهید

8 اصل جذب مردان عکس2

8 اصل جذب مردان: توجه و محبت بیش از حد اختیار زیادی به طرف مقابل میدهد. اینکار شما را آسیب پذیر و پسر را دلزده و سرد میکند. اجازه ندهید که او احساس تسلط زیاد بر شما پیدا کند. اطلاعات شخصی بیش از حد در اختیارش قرار ندهید. خودتان را بیچاره و مستأصل نشان ندهید و اصلا نگران این نباشید که فرایند مخ زنی با شکست مواجه شود.

اگر طرف مقابل تمایلی برای آشنایی نشان نداد به جای سرخوردگی بر گزینه های مناسب دیگری که ممکن است برای شما وجود داشته باشد تمرکز کنید.

مهم نیست که میخواهید در فضای مجازی مخ بزنید یا به صورت حضوری و مهم نیست طرف مقابلتان چه شخصیتی دارد. شما در هر حال شخصیت خودتان را حفظ کنید، با ادب باشید، از شوخی ها و الفاظ رکیک، بی ادبانه و نامربوط در مکالمه استفاده نکنید.

چنین رفتاری برای مخ زدن اصلا جالب نیست. حتی ممکن است در همان لحظه پسر واکنش منفی نشان ندهد، ولی شما در نظر او دختر با وقار و باکلاسی به نظر نخواهید رسید و از چشم او به راحتی خواهید افتاد. ضمن اینکه اینکار باعث میشود پسرهای ناشایست و اصطلاحا “دختر باز” به سمت شما جذب شوند.

6-تصور باهم بودن ایجاد کنید

8 اصل جذب مردان: منظور این است که برای زدن مخ طرف مقابل، جملاتی را در چت بکار ببرید که ناخوداگاه خودش را به صورت حضوری در کنار شما تصور کند. مثلا میتوانید بگویید “اگر یبار با هم بریم فلان جا احتمالا خیلی خوش بگذره…”

7-اعتماد او را جلب کنید

8 اصل جذب مردان: یک نکته مهم برای مخ زنی پسر در چت این است که اعتماد او را جلب کنید. زیرا افراد معمولا در چت و فضای مجازی راحت به دیگران اعتماد نمیکنند. اما اگر طرف مقابل حس کند شما به او اعتماد زیادی دارید احتمالا اعتماد او هم جلب خواهد شد. پس اگر مثلا ذکر کنید به خاطر اعتمادی که به او دارید میخواهید یک موضوع شخصی مهم که تا به حال به کسی نگفته اید با او در میان بگذارید و اینکار را انجام دهید، احتمالا او نیز به شما اعتماد میکند و برخی اطلاعات شخصی اش را به شما خواهد گفت!

8-گاهی مکالمه را نیمه تمام رها کنید

8 اصل جذب مردان: منظور این است که اجازه ندهید مکالمه شما آنقدر ادامه پیدا کند که هیجانش کم کم افول کرده و سپس خداحافظی کنید. البته این روش شاید تا حدی عجیب به نظر برسد اما برای مخ زدن میتواند جواب بدهد. اگر در اوج هیجان یک مکالمه جالب، چت را ترک کنید طرف مقابل بیشتر مجذوبتان میشود، زیرا فکر او هنوز مشغول شماست و منتظر است که دوباره بتواند با شما ارتباطش را برقرار کند تا آن بحث هیجان انگیز ادامه پیدا کند. با اینکار میتوانید علاوه بر اینکه مخ پسر را به راحتی میزنید، جذابیت مکالمه را برای او تا مدت بیشتری حفظ کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا