;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

جذب پسر مورد علاقه + چگونه مردان را جذب کنیم؟

وادار کردن پسری که با شما صحبت کند و از شما خوشش بیاید ممکن است کاری غیرممکن به نظر برسد، به خصوص اگر او خجالتی باشد. با این حال، می توانید با نشان دادن نگرش مثبت خود، سر صحبت را با آنان باز  کنید.

جذب پسر مورد علاقه وقتی آسان است که بدانید آنها در یک دختر به دنبال چه هستند! ما در این مقاله راههای جذب پسر مورد علاقه و این که چگونه پسران را جذب کنیم آموزش می دهیم. با مجله اینترنتی گفتنی همراه ما باشید.

حتما نگاه کنید: جذب غیر مستقیم مردان: فوت و فن های جذب پسران را یاد بگیرید!

جذب پسر مورد علاقه

جذب پسر مورد علاقه

1)پوشیدن لباس جذاب

استایل شما می تواند علایق شما را به مردم نشان دهد و پیش نمایشی از شخصیت شما باشد.
سبک‌های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله سبک‌های رسمی، اسپورت، کژوال، مینیمال و… به دنبال لباس هایی باشید که دوست دارید و سعی کنید پوششی را انتخاب کنید که با شخصیت شما هماهنگ باشد.

اگر استایل شما در یک دسته بندی نمی گنجد، اشکالی ندارد. مهم ترین چیز این است که شما در مورد لباسی که می پوشید احساس راحتی کنید.

حتما ببین: بازگشت به رابطه قبلی: چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

2)  وقتی صبح لباس بپوشید، در طول روز چه خواهید کرد؟

در مورد برنامه های روز و هر فعالیتی که انجام می دهید فکر کنید. بنابراین لباس خود را با نوع فعالیت و موقعیتی که قرار است در آن حضور یابید هماهنگ کنید.

حتما ببینید: شخصیت شناسی مردان از روی لباس، از این به بعد مردان را بشناسید

3) پوشیدن لباس های راحت که به شما بیاید

وقتی نوبت به مد می‌رسد، می‌توانید لباس‌هایی مناسب اندام خود پیدا کنید، فرقی نمی‌کند چه سایزی دارید. تا زمانی که لباس مناسب باشد، شماره روی برچسب مهم نیست و شما در آن احساس راحتی و اطمینان می کنید. وقتی در حال خرید هستید، همیشه قبل از خرید لباس های خود را امتحان کنید و از یکی از دوستان یا والدین خود بپرسید که نظر آنها چیست.

  • اگرقصد خرید مانتو دارید، مطمئن شوید که خیلی تنگ نباشند و بتوانید آزادانه دست‌هایتان را بالا و پایین کنید. مطمئن شوید که اندازه آستین ها مناسب شما باشد.
  • اگر شلوار جین می‌خرید، مطمئن شوید که دکمه و زیپ آن به‌صورت صاف روی بدن شما قرار می‌گیرد. زانوهای خود را خم کنید تا مطمئن شوید که می توانید در آنها حرکت کنید. اگر کمر کمی بزرگ است اما هر جای دیگری مناسب است، یک کمربند در نظر بگیرید.
  • هنگام خرید برای مناسبت‌های خاص، به خاطر داشته باشید که معمولاً می‌توانید لباس‌ها را طوری تغییر دهید که متناسب‌تر با اندام شما باشد.

4) حالت دار کردن موها

 جذب پسر مورد علاقه-حالت دار کردن موها

صبح ها قبل از حالت دادن به موها،ابتدا آنها را بشویید و خشک کنید. اگر موهای طبیعی خود را دوست دارید، پس از خشک کردن آن ها را رها کنید. فر کردن موها راهی عالی برای جلب توجه به موهای زیبای شماست، به خصوص اگر به طور معمول آن را صاف می کنید. مهمترین بخش این است که از ظاهر آن احساس خوشحالی کنید.

5) آرایش ملیح و زیبایی طبیعی صورت

اکثر پسرها واقعاً آرایش را درک نمی کنند، اما می تواند برای ایجاد اعتماد به نفس مفید باشد. محصولاتی مانند سایه چشم با رنگ روشن یا رژ لب پررنگ می تواند برای پسران ترسناک باشد، بنابراین بهتر است زیبایی طبیعی خود را به رخ بکشید.

6) مراقب بدن خود باشید

یکی از بهترین راه‌ها برای جذب پسرها این است که مطمئن شوید تمیز و زیبا هستید. مطمئن شوید که هر روز دوش می گیرید، از دئودورانت استفاده می کنید، دندان های خود را مسواک می زنید، ورزش می کنید و از یک رژیم غذایی سالم استفاده می‌کنید. خواب کافی در شب و نوشیدن آب نیز به بهبود پوست و خلق و خوی شما در طول روز کمک می کند.

مردان مجذوب انواع مختلفی از زنان هستند، پس اینقدر نگران کاهش وزن نباشید. تا زمانی که سالم بمانید و به خودتان اطمینان داشته باشید، پسرها شما را دوست خواهند داشت.

7) داشتن لبخند و نشان دادن صمیمیت

از نظر علمی ثابت شده است که لبخند زدن باعث می شود پسرها شما را زیباتر ببینند، به خصوص در موقعیت هایی که می‌خواهید او به شما نزدیک شود.اگر می خواهید با پسری صحبت کنید، به او لبخند بزنید تا به او بفهمانید که به او علاقه دارید و از صحبت کردن با او خوشحال می‌شوید.

با این حال، احساس نکنید که باید همیشه شاد باشید. گاهی احساسات ناراحتی را نیز بروز بدهید، به هر حال خود واقعیتان را فراموش نکنید.

8) نشان دادن اعتماد به نفس با نگرش، هوش و ظاهر

صاف نشستن و برقراری ارتباط چشمی به پسرها نشان می دهد که به خودتان اطمینان دارید. هنگامی که در حال صحبت هستید، به اندازه کافی واضح و بلند صحبت کنید تا او بتواند صدای شما را بشنود. اگر در مورد چیزی صحبت می کنید که به آن علاقه دارید، اجازه دهید دانش شما نشان داده شود.

اگر هنگام ملاقات با افراد جدید خجالتی هستید، روی گوش دادن و پاسخ دادن به صحبت های مرد مورد علاقه خود تمرکز کنید. به یاد داشته باشید که شما باهوش و بامزه هستید و او نیز می تواند آن را ببیند!

از لاف زدن در مورد موفقیت ها یا مهارت های خود در مقابل پسران خودداری کنید. این می تواند برای آنها ترسناک باشد و باعث شود آنها احساس بی کفایتی کنند. شما می توانید دستاوردهای خود را مطرح کنید، اما مطمئن شوید که افراد دیگر را نیز در گفتگو مشارکت دهید!

9) هنگام گفتگو ، ذهنی باز و محترمانه داشته باشید  

همه جذب افرادی می شوند که در معرض تجربیات و اطلاعات جدید هستند. بنابراین برای جذب پسر مورد علاقه اگر با مردی در مورد چیزی صحبت می کنید که در مورد آن اختلاف نظر دارید، به حرف های او گوش دهید و او را تشویق کنید تا به دیدگاه شما گوش دهد. وقتی صحبت از ملاقات با افراد جدید به میان می‌آید، داشتن ذهن باز بسیار مهم است.

این بدان معنا نیست که هر زمان که با پسری در مورد چیزی اختلاف نظر دارید، باید نظر خود را تغییر دهید. فقط مطمئن شوید که به دیدگاه آنها احترام می گذارید، حتی اگر به شدت مخالف هستید.

10) پرسش درباره‌ی علاقه مندی‌ها 

روی پرسیدن سؤالاتی تمرکز کنید که نیاز به توضیح دارند، نه فقط «بله» یا «نه». اگر می‌دانید که علاقه مشترکی دارید، مانند موسیقی یا ورزش، از او سؤالاتی بپرسید تا او را به گفتگو هدایت کنید. به او اجازه دهید در حالی که شما گوش می دهید صحبت کند.

این بهترین راه برای شناختن یک پسر است تا ببینید آیا واقعاً می توانید او را فراتر از یک دوست معمولی، دوست داشته باشید.

اجازه دادن به صحبت کردن به او نشان می دهد که شما علاقه مند به شناخت بهتر او هستید و شنونده خوبی هستید.

12) ارتباط در شبکه های اجتماعی 

 ممکن است ساده به نظر برسد، اما پسرها وقتی دختران به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند که علاقه خود را به طور عمومی نشان دهند، مانند رسانه های اجتماعی، شگفت زده می شوند. حتی یک پیام کوتاه برای اینکه به او بفهمانید چیزی دیدید که باعث شد به او فکر کنید، می تواند مطمئن شود که شما نیز در ذهن او هستید!

ارسال پیامک حتی می‌تواند یک مکالمه کامل را آغاز کند که می‌تواند شما را به هم نزدیک‌تر کند و به شما چیزی بدهد که شخصاً در مورد آن صحبت کنید.

مراقب باشید با ارسال چندین پیام متنی پشت سر هم یا لایک کردن بیش از 2 پست در یک زمان، او را بمباران نکنید. هنگام پاسخ دادن به متن ها، 1 تا 2 پیام را به عنوان پاسخ ارسال کنید و سپس منتظر باشید تا او پاسخ دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا