;
تازه ها

مردی که پس از سه ماه به زندگی بازگشت!

بازگشت به زندگی پس از سه ماه: مردی در آمریکا بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر و توسط پزشک معالج وی مرده اعلام شد. پس از سوزاندن جسد وی، خاکستر او در اکتبر سال گذشته به خانواده اش تحویل داده شد. به طور غیر منتظره، سه ماه بعد، خانواده او از مردی که فکر می کردن که یک روح است، تماسی تلفنی دریافت کردند. با بخش تازه ها از مجله گفتنی همراه باشید.

«ویکلی کینگ» همراه با گزارش‌های «دیلی میل» و سایر رسانه‌های خارجی، تایلر چیس 23 ساله از اورگان، ایالات متحده، در نوامبر سال گذشته توسط پزشکی قانونی شهرستان مولتنوما به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر و به تشخیص پزشک جان باخته است.

پس از سوزاندن جسد وی در اول اکتبر، مقامات مربوطه خاکستر وی را برای نگهداری به خانواده وی تحویل دادند. سه ماه بعد، در 19 دسامبر، خانواده تیلور اخطاریه ای از دفتر پزشکی قانونی دریافت کردند که در آن به آنها گفته شد تیلور نمرده است. او در این مدت در یک مرکز ترک اعتیاد زندگی می کرد.

این رو هم بخون: مهدی طارمی کاکرو تیم ملی ایران پدر شد؟ همسرش زیبایش کیست؟

بازگشت به زندگی پس از سه ماه

وقتی بعداً با تیلور مصاحبه شد، او توضیح داد که سال‌هاست با خانواده‌اش تماس نگرفته و به دلیل مشکلات اعتیاد به مواد مخدر مکان ثابتی برای زندگی ندارد. بنابراین، او در یک مرکز بازپروری مواد مخدر زندگی می کرد تا اینکه یک روز به طور ناگهانی کمک های غذایی او قطع شد. پس از بازجویی از وی، پرسنل ناگهان متوجه شدند که وی از نظر قانونی “مرده” اعلام شده است.

او فاش کرد که زمانی که برای پرس و جو در مورد مسائل رفاهی به وزارت امنیت داخلی رفت، کارکنان اطلاعات شخصی او را بررسی کردند و متوجه شدند که او مرده است. بعداً پرسنل پزشکی قانونی به او گفتند که هویتش در کیف پولش پیدا شد که از روی متوفی پیدا شد.

در پاسخ، سخنگوی کانتی مونوما بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که مقامات عمیقاً از شناسایی اشتباه متأسف هستند و قول داده‌اند که در آینده برای اطمینان از تکرار نشدن این اتفاق نیاز به انگشت نگاری داشته باشند.

این هم جالبه: دختر بدون دماغ معروف دنیا چگونه زندگی می کند | عکس ها و علت بیماری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =

دکمه بازگشت به بالا