;
تازه ها

حادثه در رستورانی با کف شیشه ای در کنار دریاچه ای در گوانگژو چین باعث مرگ یکی از مشتریان شد

حادثه در رستورانی با کف شیشه ای: در 9 نوامبر، کف شیشه ای یک رستوران کنار دریاچه در شهر کوانژو ، استان فوجیان، چین مشکوک به شکستگی بود که باعث شد دو مشتری هنگام صرف غذا به داخل آب سقوط کنند. یکی از کشته شدگان شهردار سابق منطقه لوجیانگ در شهر کوانژو بود.

“رد ستاره نیوز” گزارش داد که اخیراً در اینترنت گزارش شده است که حادثه فوق در رستوران جولونگ ژوان در شهر جولونگ، شهرستان هویان، شهر کوانژو ، استان فوجیان رخ داده است. تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که این رستوران دارای اتاق های خصوصی است که در بالای دریاچه ساخته شده اند و کف شیشه ای آن دارای ترک هایی است.

حادثه در رستورانی با کف شیشه ای

مقامات شهرستان هویان در 13 نوامبر پاسخ دادند که این حادثه در عصر روز 9 رخ داده است. در مجموع دو نفر در آب افتادند. یکی از آنها نجات یافت و دیگری غرق شد. مشتری غرق شده سو مومو، رئیس منطقه سابق منطقه لوجیانگ، کوانژو بود و باید در آنجا آموزش می دید.
کارکنان مربوطه گفتند که هتل به دلیل “نوسازی” بسته شده است.

بر اساس اطلاعات عمومی، جولونگ ژوان در ساحل دریاچه جولونگ و در کنار نیمی از کوه ها قرار دارد و از یک سالن اصلی و ده غرفه روی آب تشکیل شده است. زمین در آلاچیق با شیشه‌های شفاف سنگ‌فرش شده است و می‌توانید ماهی‌های دریاچه را هنگام صرف غذا ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا