;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

نکات مهم برای قرار عاشقانه: چگونه در دیت اول جذاب باشیم؟

نکات مهم برای قرار عاشقانه

فرقی نمی کند تنها چند هفته از قرارتان می گذرد یا چندین ماه؛ قرار اول همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و زنان و مردان به یک اندازه درباره آن هیجان زده و نگران هستند و می خواهند بهترین تاثیر را بگذارند.

در این مطلب، ما به 9 نکته ضروری برای قرار گذاشتن اشاره می کنیم که با خواندن آن ها یک دیت عالی و با بیش ترین تاثیرگذاری را داشته باشید. با این بخش از سبک زندگی همراه باشید.

حتما نگاه کنید: جذب غیر مستقیم مردان: فوت و فن های جذب پسران را یاد بگیرید!

نکات مهم برای قرار عاشقانه

1. مسائل را بیش از حد پیچیده نکنید

اولین قرار ملاقات با کسی که کمی او را می‌شناسید یا اصلاً نمی‌شناسید، پر از عدم اطمینان است. با تلاش برای ترتیب دادن یک شام عاشقانه کامل یا برنامه ریزی یک روز کامل، اوضاع را پیچیده تر نکنید. در عوض، همه چیز را کوتاه و ساده نگه دارید. یک فنجان قهوه در یک مکان مرکزی به سرعت مشخص می کند که قرار ملاقات شما با شخصی است که دوست دارید زمان بیشتری را با او بگذرانید. و اگر همه چیز خوب پیش برود، قهوه می تواند به یک ناهار یا شام تبدیل شود و کمی خودانگیختگی را به ترکیب اضافه کند.

یک قرار اول موفق نیازی به پیچیده بودن ندارد.

حتما ببین: بازگشت به رابطه قبلی: چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

2. استرس بی مورد نداشته باشید

کمی اضطراب در اولین قرار طبیعی است – در واقع، نیمی از لذت است. اما شما می خواهید آن نوع استرسی را که باعث آشفتگی و ناراحتی شما می شود را از بین ببرید. به یاد داشته باشید، هر چه احساس آرامش بیشتری داشته باشید، قرار ملاقات شما راحت تر خواهد بود. یک ترفند ساده این است که به جای اینکه مستقیماً با قرار ملاقات خود روبرو شوید، در زاویه ای مناسب با قرار خود بنشینید. این فشار را از تلاش برای پر کردن هر مکث در مکالمه کم می‌کند و هر دو می‌توانید به جای آن کمی افراد را تماشا کنید.

هم چنین اگر از اضطراب اجتماعی رنج می برد تکنیک هایی برای رفع آن هست که در این مقاله می توانید پیدا کنید: تکنیک های رفع اضطراب

نکات مهم برای قرار عاشقانه

3. پیامک را کاهش دهید و حضوری ملاقات کنید

مکالمه ممکن است در یک برنامه یا یک وب سایت شروع شده باشد، اما نباید برای مدت طولانی در آنجا بماند. پیامک مطمئناً می‌تواند به شما حس یک شخص دیگر را بدهد، اما برای شناخت واقعی یکدیگر، به چیزی بیشتر از پیام‌های روی صفحه نیاز دارید: حالات چهره، زبان بدن و لحن صدا به همان اندازه مهم هستند. بنابراین وقت خود را برای یک رابطه مجازی هدر ندهید – بیرون بروید و با شخص واقعی پشت کلمات ملاقات کنید.

همچنین بخوانید: نشانه هایی مخفی که می گوید کراشتان از شما خوشش می آید

4. چند موضوع قرار اول را آماده کنید

ممکن است بپرسید چگونه برای اولین قرار ملاقات آماده شویم؟

شما بدون آمادگی قبلی برای مصاحبه شغلی نمی روید، پس چرا اولین قرار ملاقات باید متفاوت باشد؟ به چند سوال خوب برای اولین ملاقات که می توانید بپرسید فکر کنید، و چند پاسخ جالب برای سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید. با این حال، با اولین قرار ملاقات مانند یک مصاحبه واقعی رفتار نکنید، در غیر این صورت زنگ خطر را به صدا در خواهید آورد.

در اولین قرار در مورد چه چیزی صحبت کنیم؟

در اینجا چند نمونه از موضوعات قرار اول و شروع مکالمه وجود دارد که به شما کمک می کند در مسیر درست قرار بگیرید:

  • اعتراف کنید که عصبی هستید!صداقت شما را راه درازی خواهد برد.
  • غذای مورد علاقه: همه می توانند در مورد غذا صحبت کنند و همیشه داستانی برای گفتن یا سوالات جالبی برای پرسیدن در مورد غذاهای به یاد ماندنی، چیزهایی که دوست دارید بپزید و غیره وجود دارد.
  • فیلم های مورد علاقه: مانند غذا، همه ترجیحات، ژانرهای مورد علاقه، بازیگران و غیره دارند. این موضوع بسیار خوبی است که اگر در سرگرمی سلیقه یکسانی دارید، می توانید به سرعت آن را مشخص کنید.

به یاد داشته باشید که سوالات خوب برای اولین ملاقات به اندازه پاسخ ها مهم هستند. در واقع، تمرکز شما باید کمتر روی این باشد که در اولین قرار ملاقات در مورد چه چیزی صحبت کنید و بیشتر روی خوب گوش دادن و راحت کردن طرف مقابل باشد. برای این منظور، از موضوعات حساس مرتبط با رابطه جنسی یا پول اجتناب کنید. پرسیدن اینکه طرف مقابل چقدر درآمد دارد یا اینکه چرا آخرین رابطه آنها به پایان رسیده است سؤالات خوبی برای پرسیدن در اولین قرار نیست.

برای اینکه واقعاً کسی را درک کنید، باید شخصاً او را ملاقات کنید.
ترفند این است که هوشمندانه گوش کنید و به درستی پاسخ دهید.

5. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

مردم دوست دارند در کنار افراد با اعتماد به نفس باشند و زبان بدن سیگنال قدرتمندی است که تاریخ شما را بسیار در مورد شما می گوید. یکی از راه‌های تقویت اعتماد به نفس این است که از قبل کمی «ژست قدرت» انجام دهید. این به این معنی است که برای چند دقیقه در حالت قاطعانه بایستید، دست‌ها روی باسن (به یک ابرقهرمان فکر کنید)، تا مغز را فریب دهید تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. فقط این کار را در خود تاریخ انجام ندهید، وگرنه مضحک به نظر می رسید.

6. بازی گوش دادن خود را بالا ببرید

همه ما دوست داریم در مورد خودمان صحبت کنیم – اما تصور نکنید که قرار ملاقات، شما را به اندازه شما جالب می بیند. در واقع، ساختن همه چیز درباره شما سیگنال های اشتباهی می فرستد. از سوی دیگر، نمی‌توانید به سادگی خاموش شوید و تمام صحبت‌ها را به قرارتان بسپارید – این نیز دستوری برای شکست است. ترفند این است که هوشمندانه گوش کنید و به درستی پاسخ دهید، مانند زمانی که یک نکته را خلاصه می کنیم و یک سوال بعدی می پرسیم، به عنوان مثال، “پس، شما سه ماه را در آرژانتین سپری می کنید، چطور بود؟”

7. اولین تصور را قوی ایجاد کنید

اولین برداشت ها به حساب می آیند. تنها چند ثانیه طول می کشد تا یک نفر بر اساس ظاهر و رفتار شما در مورد شما نظر بدهد. یک راه عالی برای ایجاد اولین تاثیر مثبت، لبخند زدن است. لبخند زدن یکی از عادات افراد دوست داشتنی، نشانه شادی و مهارتی تربیت پذیر است. با بیشتر لبخند زدن، نه تنها احساس بهتری خواهید داشت، بلکه مقداری از آن مثبت بودن را به اطرافیانتان نیز فرا خواهید خواند. این همه چیز در مورد آن حالات خوب است!

همچنین، کمی وقت بگذارید تا خوب لباس بپوشید، اما به استایل همیشگی خود وفادار بمانید و متناسب با موقعیت لباس بپوشید. شما با لباس تاکسیدو به کافه نمی روید، اما نباید با شلوارک و تی شرت به یک مهمانی کوکتل بروید.

8. با خودتان صادق باشید

قرار گذاشتن در قرن بیست و یکم می تواند مانند یک رقابت باشد، و شاید همیشه همینطور بوده است. اما اغلب اوقات ما ارزش خود را با کسانی که فکر می‌کنیم «برنده» هستند می‌سنجیم، در نتیجه سعی می‌کنیم به جای یافتن راه خود، آنچه را که دیگران انجام می‌دهند تقلید کرده و بهبود ببخشیم.

اما قرار ملاقات نباید برنده و بازنده باشد. این در مورد یافتن کسی است که با او ارتباط برقرار می کنید و به او اهمیت می دهید. کسی که شما را خوشحال می کند و شما می توانید در عوض او را خوشحال کنید. این تنها زمانی امکان پذیر است که به خود وفادار بمانید و اجازه دهید اصالت شما از بین برود.

یک اولین قرار خوب را با یک پیام کوتاه ساده دنبال کنید.

نکات مهم برای قرار عاشقانه

9. اولین قرار موفق خود را با پیگیری صحیح کامل کنید

بعد از اولین قرار چه باید کرد؟

بنابراین شما یک ارتباط را احساس کردید، گفتگو جریان داشت و چیزهای مشترک زیادی داشتید. فوق العاده. حالا چی؟ یک قرار اول موفق فقط به اندازه پیگیری است و این به معنای ترتیب دادن یک جلسه دیگر است. شما می توانید فوراً این کار را انجام دهید، اما احتمالاً بهتر است کسی را در محل قرار ندهید.

بعد از اولین قرار چه باید گفت؟

چرا بلافاصله بعد از آن پیامی ارسال نمی کنید تا بگویید که چه لحظات خوبی را سپری کرده اید و زمان و مکانی را برای ملاقات مجدد پیشنهاد نمی کنید. انتظار پاسخ فوری نداشته باشید و بی تاب نباشید وگرنه ناامید به نظر می رسید. به یاد داشته باشید، اگر با لبخند، کمی اعتماد به نفس و تمایل به گوش دادن به اولین قرار ملاقات خود رفتید، احتمالاً قبلاً خود را از رقابت جدا کرده اید.

با این حال، مهم ترین چیز این است که به یاد داشته باشید که موفقیت، مانند زندگی، در یک بشقاب پرنده به دست شما نمی رسد. اگر قرار اولتان به نتیجه نرسید، اجازه دهید که شما را ناامید کند، اما از این تجربه درس بگیرید، خلاق باشید و یک استراتژی جدید ترسیم کنید.

لینک های مرتبط:

نکات مهم برای جذب دختر: رازهایی که هر پسری برای جذاب تر شدن باید بداند

چگونه یک زن جذاب باشم؟ 9 ویژگی که مردان به دنبال آن هستند!

نشانه های عاشق شدن در مردان محافظه کار : با پسرهای مغرور چطور رفتار کنیم؟

جذب پسر مورد علاقه + چگونه مردان را جذب کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا