;
اخبار روزتازه ها

شماره 10 ترسناک: هیچکس این شماره را در بارسا نمی‌خواهد!

شماره 10 ترسناک: دو سال پیش بود که بارسلونا پس از جدایی لیونل مسی پیراهن شماره 10 او را به آنسو فاتی داد اما مصدومیت های متوالی اجازه نداد فاتی ارزش هایش را با پیراهن بزرگ شماره 10 ثابت کند و یک ناکام بزرگ لقب گرفت.

کمتر کسی تصور می کرد بارسا خیلی زود پس از جدایی مسی پیراهن او را به بازیکنی دیگر بدهد اما فاتی به عنوان پدیده آن روزهای بارسا این مسئولیت بزرگ را قبول کرد و پدرش که بسیار ذوق زده بود، چندین پیراهن شماره 10 بارسا با نام آنسو فاتی را از فروشگاه های رسمی بارسلونا خرید تا به دیگران هدیه بدهد.

دو سال بعد فاتی پس از اینکه متوجه شد فصل جاری هم شانس زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بارسا ندارد، قرضی راهی برایتون شد و پیراهن شماره 10 دوباره در دسترس قرار گرفت. بارسا امید داشت لیونل مسی پس از جدایی از پی اس جی برگردد و 10 را پس بگیرد اما او راهی اینتر میامی شد و طبق ادعای اسپورت، حالا هیچ بازیکن بارسا نمی خواهد شماره 10 را در اختیار بگیرد.

این شماره، مسئولیت و فشار بزرگی به بازیکن تحمیل می‌کند و باید دید در سال های پیش رو بالاخره بازیکنی قدم پیش خواهد گذاشت یا خیر. شاید لامین یامال بتواند وارث پیراهن شماره 10 لیونل مسی شود. پیراهنی که قبل از مسی بر تن بزرگانی چون رونالدینیو، ریوالدو و روماریو بود.

 

این مطالب هم جالبه:

حمله بارسا به دمبله: مفتش گرونه، همون بهتر که رفت!

سامورایی ها آلمان را قطعه قطعه کردند، آلمان تحقیر شد!

داوری عربستان در حد رونالدو نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =

دکمه بازگشت به بالا