;
تازه ها

فریب دادن مسافران توسط شرکتی هندی برای جلوگیری از پرواز به دلیل تعداد کم مسافرین!

فریب دادن مسافران توسط شرکتی هندی: شرکت هواپیمایی هندی ارزان قیمت IndiGo اخیراً در مورد حادثه ای که شامل فریب مسافران ادعا شده است، جنجال به پا کرده است. این حادثه در پروازی از آملی، پنجاب، به چنای از طریق بنگلور رخ داد. پس از ورود هواپیما به بنگلور در ساعت 9:30 شب به وقت محلی در 19 نوامبر، بیشتر مسافران قبلاً پیاده شده بودند. ، تنها 6 مسافر باقی مانده است. در این مورد خدمه هواپیما تصمیم گرفتند پرواز را ادامه ندهند و با دروغی مسافران را از هواپیما خارج کردند.

به گزارش تایمز آو ایندیا، خدمه هواپیما به مسافران گفتند که پرواز دیگری آماده است و از آنها خواستند از هواپیما خارج شوند. اما وقتی مسافران از هواپیما پیاده شدند، متوجه شدند که پرواز به اصطلاح دیگری اصلا وجود ندارد.

از آنجایی که در آن شب هیچ پرواز دیگری به چنای وجود نداشت و شرکت هواپیمایی از ارائه اقامتگاه در هتل نزدیک فرودگاه خودداری کرد، دو مسافر مجبور شدند هزینه اقامت خود را بپردازند، در حالی که چهار مسافر دیگر شب را در سالن فرودگاه گذراندند.

ببینید: زنده شدن زنی پس از اعلام مرگ وی که باعث شوکه شدن خانواده اش شد

فریب دادن مسافران توسط شرکتی هندی

شرکت هواپیمایی ایندیگو به این حادثه واکنش نشان داد و مدعی شد مسافران آسیب دیده مجبور به جابجایی شدند اما به دلیل تاخیر خودشان پرواز را از دست داده اند و اعلام کردند که مقدمات اقامت شبانه فراهم شده است.

اما مسافران از این توضیحات قانع نشدند و گفتند که برای ابراز نارضایتی شدید از ناراحتی ناشی از این حادثه شکایت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دو =

دکمه بازگشت به بالا